Opinie

  1. Krzysztof Górniak ★☆☆☆☆

    W tej żabce oszukują klienta,w promocji jest piwo Łomża jasne za 4szt taniej a okazuje się że liczą za dwie Łomża jasne a dwie Łomża ciemne, a jasne a ciemne to butelka. W dodatku panie w sklepie zwróciły mi uwagę że muszę dobrze czytać więc czytam piwo jasne Łomża, nigdzie nie pisze ze butelka jasna lub ciemna. np.piwo jasne Łomża w ciemnej butelce i piwo jasne Łomża w jasnej butelce.

  2. Alicja Marek ★★★★★

    Pani obsługująca nas bardzo kontaktowa.

  3. Anna Nowak ★☆☆☆☆

    Tatalne dno!!! Któryś już raz z kolei Panie wielce nabormuszone i nieprzyjemne. Nie chcą również podgrzewać dań na wynos tłumacząc że nie ma opakowania. W innych żabkach nigdy nie było problemu a tu te osoby chyba pracują za karę.

  1. Igor Liana ★☆☆☆☆

    Stare parówki twarde.brak rękawiczek oraz higieny. Obsługa pyta po 5 razy jaki sos do hotdoga.nie polecam

  2. Marta Mar ★☆☆☆☆

    12.07 godzina 22:45 Pani krzyczy juz na schodach ze nie obsługuje bo musi rozliczyć kasę dramat proszę zmienić godziny zamknięcia w takim razie. Podjechalam do drugiej zabki przy banku Pani z uśmiechem na twarzy obsłużyla mnie bez żadnego problemu.

  3. kasia6661203 ★☆☆☆☆

    W tej żabce byłam dopiero 3 raz jadąc do lekarza. Zawsze brałam coś na wynos. Raz trafiłam jedzenie z pieca po którym się zatrulam bo nie było na pewno świeże, drugim razem wzielam zwykle frytki. Poprosiłam ładnie panią o to żeby podała mi więcej soli. Bardzo oburzona pani starsza w blond włosach z pretensjami w głosie mało że nie wykrzyczała że klient każdy sól dostaje. Z A KAZDYM RAZEM trafiam na tą samą panią i za każdym razem albo jest niemiła albo zdenerwowana. Tam za karę nikt nie pracuje i przydałoby się być chociaż trochę milszym dla klientów. Chciałam wysłać też totolotka ale już od czasu wyciagniecia z portfela kuponów usłyszałam uniesionym głosem że nie działa i juz. NIemila obsługa. Więcej tam nie wrócę.

  1. Ola Lee ★☆☆☆☆

    Obsługa zamiast podejść do klienta w sposób profesjonalny, poznając mnie nagle zmienił się ton oraz traktowanie. Starsza pani za kasa nie raczyła nawet spojrzeć na mnie i z łaska raczyła obsłużyć. Widać było zmianę podejścia ponieważ moja koleżanka została obsłużona z uśmiechem, a ja mogłam liczyć jedynie na wzrok pełen pogardy XD

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Mikołaja Kopernika 25, 69-220 Ośno Lubuskie, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements