Opinie

  1. Wojtek Stefański ★★★★★

    Właśnie szczęśliwie wróciliśmy ze Słońska. Wybór hotelu okazał się strzałem w dziesiątkę. Już sam budynek robi wrażenie, pokoje ładnie urządzone, łazienka czysta, wszystko pachnie nowością, przy hotelu spory parking. Obsługa niezwykle miła. W pokojach cicho, miękka wykładzina i elegancki wystrój. Warto tutaj również wspomnieć o niesamowicie wygodnym łóżku i zapewnieniu nakładki łączącej dwa materace, dzięki czemu nie ma przerwy między nimi. Sporym zaskoczeniem była także winda w, mimo wszystko, małym obiekcie. Śniadania urozmaicone, duży wybór smakołyków i napojów, przepyszna kawa. Lokalizacja hotelu jest genialną bazą wypadowa zarówno do samego parku narodowego, Berlina, Kostrzyna, ale również na MRU. Dla chętnych z tego co widziałem są również rowery na wynajem. Mam jednakże kilka sugestii do obsługi, które nasunęły mi się w trakcie pobytu. W łazience brakowało wieszaków na ręczniki. Łącznie otrzymaliśmy 2 ręczniki duże i dwa mniejsze do rąk. Do dyspozycji był jeden wieszak, stąd zachodziła potrzeba do organizowania doraźnych wieszaków. Problem był również z wieszaniem papieru toaletowego. Uchwyt był zamontowany na tyle niewygodnie, że założenie nowej rolki sprawiało problem. Pod prysznicem brakowało także półki na kosmetyki, bądź jakiegokolwiek miejsca by je móc położyć. W samym pokoju niefortunnie umieszczono szafę, której uchwyty do otwierania były wgniecione od klamki od drzwi wejściowych. Pierwszego dnia był problem ze śniadaniem, bo chociaż obsługa uwijała się błyskawicznie, był moment gdy zabrakło absolutnie wszystkiego od jedzenia, przez mleko w kawiarce i pieprz w pieprzniczce, aż na sztućcach kończąc. Następnego dnia tego problemu nie było, więc to pewnie była jednorazowa wpadka. Do pełni szczęścia brakowało również chociaż małego czajnika w pokoju. Mimo wszystko hotel oceniam na 10/10 i jesteśmy przekonani, że wrócimy.

  2. Krzysiek Z ★★★☆☆

    Teoretycznie ładny hotel i restauracja, szkoda tylko, że ze sporą dozą "ale". Pokoje ładne i wyglądają na świeże, ALE brudne wykładziny i ściany proszą o dokładne sprzątanie. Klimatyzacja jest, ALE nie ma sterowania. To znaczy jak się poprosi Panią z recepcji to włączy, ALE na całym piętrze, więc jeżeli komuś będzie przeszkadzać, to ją wyłączy, dla wszystkich. Efekt jest taki, że nie powinno się pisać o klimatyzowanych pokojach (dziękujemy za saunę w pokoju na poddaszu przy 33 stopniowych upałach, bo sąsiadom z pokoju obok klima przeszkadzała..). Restauracja z bardzo ładnym wystrojem, ALE jedzenie jest odgrzewane, nie przyrządzane na świeżo, co czuć. W smaku... Poprawne. W ofercie wspomniana jest możliwość skorzystania z ze sprzętu do grillowania, ALE ruszt nad palenisko stoi i niszczeje w chaszczach, a grill gazowy, dokładniej jego ruszt, to zwyczajny syf, brud i resztki przypalonego jedzenia, po wcześniejszych użyciach. Na plus zasługuje duży parking i w większości zadbana zieleń wokół hotelu, z wyłączeniem miejsca z paleniskiem, tam zielsko wygrywa. Ponadto miejsce ratuje część personelu, w szczególności bardzo pomocna Polska obsługa restauracji.

  3. Krzysztof G ★★★★★

    Hotel w Słońsku prz trasie na Kostrzyn. Bardzo dobra miejscówka na zwiedzanie pięknych okolic: PN Ujścia Warty, niezwyklych zabytków Słońsku oraz Kostrzyna. Ładny,podkreślający naturę wystrój, miła obsluga, duży parking, smaczne śniadanie ( w weekend szwedzki stół a w tygodniu zestawy), wyporzyczalnia rowerów. W pokoju delux brakowało mi małej lodówki i zestawu do parzenia kawy. Należy podkreślić że cena na Bookingu byla niewysoka chociaż byl dlugi weekend i możliwe wczesne zameldowanie. W ogrodzie leżaki, miejsce na grila, plac zabaw . W pierwszy dzień budził nas hałas drogowy ale później byliśmy tak zmęczeni wędrówkami po szlakach, że mocno spaliśmy . Wspaniale wypoczęliśmy.

  1. Agnieszka Laviolettee ★★★★★

    Już dawno nie miałam tak wielkiej przyjemności i satysfakcji korzystania z hotelu w trasie. Hotel na 10! Bardzo estetyczny, czysty, jasny. Nowoczesny design. Personel miły, pomocny, dyskretny. Łóżka wygodne. Pokoje w sam raz - ergonomiczne i funkcjonalne. Śniadania - nie takie przewidywalne i do znudzenia takie same, jak w większości innych hoteli - odwrotnie: pyszne pieczywo, wymyślne mini desery w słoiczkach, tost z gruszką i gorgonzolą - poezja. Kawa dobra. Panie szybko reagują na indywidualne prośby, są miłe i pomocne. Karta menu w restauracji - bardzo ciekawe pozycje. Duży, a jednocześnie zaciszny, wygodny parking w zasięgu ręki, dużo zieleni, kącik grillowy i plac zabaw dla dzieci, boisko na murawie. Jednym słowem, warto czasem zboczyć z utartej trasy, by odpocząć na najwyższym poziomie za rozsądną cenę i nabrać sił przed dalszą podróżą. Dziękujemy i do zobaczenia! (Aga Korzeniewska kreuję dla Ciebie)

  2. Katarzyna Wojtasik ★★★★★

    Rewelacyjna obsługa, jedzenie i wystrój. Wszystko na najwyższym poziome. Bliskość Parku Narodowego to niewatpliwa zaleta, a malowidła na klatce schodowej mocno nawiązują do tego piekniego obszaru. Można pożyczyc rower. Polecam.

  3. Natalia Gazdecka ★★★★★

    Hotel Natura w Słońsku to absolutna perełka! Jedzenie – najwyższa liga, każde danie to poezja smaku. Pokoje – czyste, przestronne i urządzone z klasą. Obsługa – perfekcyjna, mili, profesjonalni, zawsze uśmiechnięci. A szefowa? Kobieta petarda! Dba o każdy szczegół, gości traktuje jak rodzinę, a jej zaangażowanie czuć w każdym aspekcie tego miejsca. Nigdzie nie było mi tak dobrze jak tutaj. Jeśli szukasz miejsca, gdzie luksus łączy się z domową atmosferą, to Hotel Natura w Słońsku jest strzałem w dziesiątkę! Na pewno wrócę!

  1. Karolina Pulit ★★★★★

    Miałam niebywałą przyjemność korzystać z gościnności hotelu z pieskiem - warunki ku temu są niezwykle sprzyjające a w okolicznościach w jakich musieliśmy skorzystać z pobytu - obsługa spisała się na medal. Wyborna kuchnia i z niezwykła starannością przygotowane dania, świeżość przez wyrazisty zapach, estetyka ciesząca oko. Mnóstwo perfekcyjnie zadbanej zieleni, z niezwykłym pietyzmem strzyżone trawniki i ta błoga cisza …. Idealne miejsce nie tylko na odpoczynek ale również na oddanie się finezji smaków

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel & Restauracja Natura?

Hotel & Restauracja Natura znajduje się przy 3 Lutego 3, 66-436 Słońsk, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel & Restauracja Natura?

Można skontaktować się z Hotel & Restauracja Natura pod numerem +48 797 481 655

Jak można dotrzeć do Hotel & Restauracja Natura?

Do Hotel & Restauracja Natura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements