Opinie

  1. Sven Posen ★★★★★

    Polecam . Bardzo smacznie , ogromny wybór , wyśmienite ... Karkówka pod pierzynką to naprawdę dobre mięsko doskonale przyprawione , surówka z marchewki najlepsza jaką jadłem . Zawijańce drobiowe z pieczarkami w przyjemnej panierce - pyszne , delikatne ... Wszystko świeże , na bieżąco dokładane ... możesz sobie wybrać konkretny kawałek mięsa , wybrać surówkę i dokonać wyboru - ziemniaki gotowane , pieczone czy ryż ... za frytkami trzeba poczekać 15 minut , ale było warto . Wyśmienita była nawet lemoniada , choć kusił kompot ... Jesteśmy mega zadowoleni . Będę odwiedzał i polecał !

  2. Ula Z ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie nawet powiedziałabym że najlepsze w mieście. Zupa krem z białych warzyw wyborna

  3. Monika Szlek ★★★★★

    Przepyszne i bardzo domowe jedzenie. Polecam szczególnie wejść do środka i zamówić to co w danym dniu zostało przygotowane przez Panie Kucharki-geniusz. Polecam także kompot albo piwo z syropem :) na pewno wrócimy :) Jedzenie jak u Mamy :)

  1. Marcin Wilski ★★★★★

    Fajny klimatyczny lokal. Łatwo dojechać, sporo miejsc parkingowych obok. Blisko markety, skatepark i kolejne bary i restauracje. Obsługa w porządku . Kelnerki uwijają się wokół klientów. Ludzi w restauracji sporo. Dostępne dania gotowe od ręki jak również dania z karty na zamówienie. Mimo obłożenia czas na realizację zamówienia to ok 30 minut. Ceny umiarkowane. Porcje duże. W naszym przypadku tagliatelle z łososiem i szpinakiem, tagliatelle z krewetkami oraz filet z kurczaka pod camembertem i żurawiną. Dania smaczne . Bez zarzutu. Lokal godny polecenia .

  2. Alicja Jemczura ★☆☆☆☆

    Słyszałam wiele dobrych opinii, ale ja chyba trafiłam na jakiś zły dzień kucharzy, całemu jedzeniowi zdecydowanie brakowało przypraw, ale i to nie jest najgorsze kotlet który dostałam chyba wcześniej swoje odleżał bo bardziej przypominał podeszwę od buta niż pierś z kurczaka nawet przekroić go nie szło po zdjęciu panierki okazało się że mięso jak wyschnięte jakby leżało już kilka dobre dni i w zasadzie to tego mięsa już tam prawie nie było (mam porównanie do takiego samego kotleta osoby z którą byłam wyglądał on normalnie jak typowa pierś z kurczaka po usmażeniu/ugotowaniu ) jedyne co faktycznie tam było dobre to kompot

  3. Łukasz W ★★★★★

    Wizyta w tym lokalu na podstawie opinii w google maps. Nie zawiedliśmy się, za cztery obiady z napojami około 120zl. Obsługa miła i pomocna, realizacja zamówień szybka. Jedzenie smaczne i w dużej ilości. Lokal czysty i ładnie urządzony. Na pewno odwiedzimy podczas kolejnego przejazdu przez Kostrzyn. Polecam

  1. Anna Michalak ★★★★☆

    Jedzenie dobre, jednak dania z bemara (na szybko) są małe i jeśli nie zależy ci na czasie lepiej wziąść coś z karty dań. Są one większe i smaczniejsze. Bardzo polecam naleśniki z owocami, makaron w sosie szpinakowym i pucharek lodowy.

  2. Kamel ★★★★☆

    Wszystko smaczne i lanie podane. Cordon bleu soczysty, łosoś naprawdę dobrze przyrządzony. Obsługa mila, widać, ze Pani obsługująca stoliki się stara. Generalnie wszystko na 5 ale jestem zmuszony odjąć jedna gwiazdkę, bo w poniedziałek o 18 gdzie lokal w 80% był pusty, na swoje dania niestety czekaliśmy około 50-60min

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lavi Bar & Restaurant?

Lavi Bar & Restaurant znajduje się przy Niepodległości 7d, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lavi Bar & Restaurant?

Można skontaktować się z Lavi Bar & Restaurant pod numerem +48 797 382 765

Jak można dotrzeć do Lavi Bar & Restaurant?

Do Lavi Bar & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements