Nie myślałam że dołączę kiedyś do tych klientów z jedną gwiazdką ale to co kupiłam w piątek to wyrzuciłam do kosza. Przeważnie zamawiam kurczaka w pięciu smakach i jedynie czego mi brakowało to więcej sosu bo ryż był za suchy i za dużo go było w porównaniu do ilości mięsa i warzyw. Drogie panie jeśli tak się będą starać to klientów nie przyciągną.
Opinie
-
Katarzyna Kasia ★☆☆☆☆
-
Klaudia ★★☆☆☆
Nie wiem czemu zamiast kaczki dostaje się kurczaka? Jedzenie tłuste, mocno zmieniło się na przestrzeni kilku lat, niestety na minus. Dobrze, że jest konkurencja.
-
XX ★☆☆☆☆
Ludzie! Dramat ! Draaaaamat! Dostałem to miejsce z polecenia i chyba już więcej nie odezwę się do tego znajomego. Makaron jakby ktoś go trzymał miesiąc czasu na głowie i jej nie mył. Kaczka myślałem, że odleci z talerza bo była w połowie surowa! Tłuszczu tyle nie widziałem nawet w fabryce oleju. Masakra! Jakbym wiedział że jedzenie będzie tak smakować to bym wyrzucił wydane pieniądze przed wejściem, bo w zasadzie tak czy siak zostały zmarnowane . Nie polecam nawet przechodzić obok tego miejsca, bo się można zwymiotować od smrodu spalonego oleju.
-
Aleksander Szymański ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa i potężne porcje!
-
Adam K ★★★★☆
Najlepszy chińczyk w Słubicach, duże porcje, smaczne, jednak klimat i obsługa pozostaje do poprawy. Mimo wszystko polecam!
-
Adam Adach ★☆☆☆☆
Witam, byliśmy dziś na obiedzie, pamiętając że to miejsce kiedyś super smakowało to chcieliśmy sprawdzić jak jest teraz, więc zacznę że to był błąd, gorszego chińskiego „jedzenia” nie jadłem, wzięliśmy dwa dania, kurczak Szanghaj, tłusty, ciasto nie dopieczone w środku, kurczak nie doprawiony, a co było najgorsze makaron śmierdział i był obślizgły, warzywa to w 80% młoda kapusta. Drugie danie to kurczak w cieście, tłuste aż z nich ściekał tłuszcz, mało mięsa w środku, proporcje 40 na 50%, jestem z zawodu kucharzem i to jest niedopuszczalne, jakie dania wychodzą z pod ręki tychpolecam omijać te miejsce szerokim łukiem.
-
Sara Monica ★★★★☆
Kurczak w cieście oraz kaczka po szanghajsku. Bardzo smaczne i duża porcja. Jedyny minus to spora warstwa panierki na kaczce i drogie napoje. Wyszliśmy najedzeni :)
-
Marek Mikulski ★★★★★
Miejsce nie wygląda, ale porcje bardzo ale to bardzo solidne. Jest możliwość zamówienia połowy i tak człowiek się naje. Obsługa miła i sympatyczna. Jeszcze kiedyś tu zajrzę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Orient Express?
Orient Express znajduje się przy Wojska Polskiego 163A, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Orient Express?
Można skontaktować się z Orient Express pod numerem +48 574 245 847
Jak można dotrzeć do Orient Express?
Do Orient Express można dotrzeć, korzystając z poniższego linku