Mega. Łał!!! Najlepszy sklep na Manhattanie. Porządek super! Asortyment! Obsługa POLSKA tak należy SUPRR. POLECAM !!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Grabowski ★★★★★
-
Богдана ★☆☆☆☆
Obsługa jest okropna! Przychodzę o 22:00, a kuchenka nie działa! Postawa, jakbym im coś był winien!
-
O ★☆☆☆☆
Najgorsza Żabka w okolicy. Godziny otwarcia kompletnie się nie zgadzają. Niedziela czy Święto inne żabki otwarte a ta zamknięta albo ma krótsze godziny otwarcia niż napisane na szyldzie!!!!! A jak już się uda wejść to Panie bardzo często są niezbyt miłe… porażka
-
Marco “Papi” ★☆☆☆☆
Dramat z obsługą i zagraconym sklepem. Pani czarne włosy i jej koleżanka bardzo młoda blond włosy chamstwo do klientów ,to chyba ich prywatny sklep bo tak chcą rządzić klientami i każdego strofować i atakować już nie pierwszy raz ! Paragonu ani wydruku z karty nie dały , kaucje za butelki biorą ale z zwrotem albo na wymianę zawsze mają pogadankę problematyczną że nie ma miejsca na zwrot butelek w skrzynce itd. Sklep niezgodny z przepisami bhp, ledwo 1 osoba się przeciśnie między półkami,albo się potykasz o towar pod nogami albo na głowę coś Ci spada z półki, dwie osoby żeby się minąć to nie ma szans ,ledwo się można zmieścić, torba i koszyk haczy o półki , zwalisz a potem płać za to ??? , to magazyn czy sklep ??? tak nawalone i do tego boję się że się potknę o towar ( dość że wąsko to jeszcze poza półka napoje na podłodze stoją) albo boję się że towar uszkodzi mi głowę spadając z półki , najgorsza żabka jaką w GW , to samo z obsługą tych 2 Pań opisanych wyżej ,dramat . Ciekawe kiedy staruszka się jakaś tam potknie albo coś na nią spadnie i wtedy właściciel nie wypłaci się za odszkodowanie , to jest niebezpieczne dla ludzi i dzieci . A to że paragonu Ci nie wyda to Urząd Skarbowy powinien kontrolować tam, jak się wrocisz po paragon to kłamie bezczelnie młodka ,że zabrany . Wszystko jest na kamerach do sprawdzenia i na moim nagraniu na telefonie :) czy klient to intruz w tym sklepie ? Owszem Panie uważają klientów za wrogów bo nie mają czasu papieroska zapalić pod sklepem i posiedzieć poplotkować . Strach wchodzić do sklepu ,za komuny była lepsza obsluga w sklepach niż tam.
-
Natalia Be ★☆☆☆☆
Panie pracujące porażka ( starsza Pani w okularach jedyna która z kulturą się odnosi do klienta ) reszta to dramat ... Sytuacje z brakiem szacunku do klienta są notoryczne ! Omijać szerokim łukiem..
-
Filip Mak ★★★★★
Dla mnie najlepsza żabka w Gorzowie. Fajni ludzie pracują, wgl żabka jest nawet tania Przy okazji opowiem wam historie z tą żabką: Raz mój kolega podczas zbierania cukierków na halloween pójść do żabki i powiedzieć "Cukierek albo psikus". W końcu on poszedł z moim bratem i gdy weszli do sklepu ja też weszlem podsłuchać i nagle chłopaki mówią i pani pozwala wziąść jakieś cukierki i pani skasuje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Obrońców Pokoju 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku