Opinie

  1. Kamil Wejherowski ★★☆☆☆

    Panowie, wam się coś nie pomyliło z tym kaprysem? Płacisz 40zł za pizzę z dowolnymi składnikami z czego 3/4 składników jest za dodatkową opłata od 2 zł do 5 zł. Wszystko dobrze u was? Edit: Sytuacja dotyczy zamawiania jedzenka w aplikacji pyszne.pl

  2. Magda Ceranek ★☆☆☆☆

    Zamówiłam pizze na godzinę 17 tą bo na tą godzinę miałam zaproszonych gości, młody chłopak przywiózł pizzę o godzinie 16 tej , więc pytam co ja mam zrobić? Podać gością zimną pizzę, a on mi odpowiada, że jeśli mam czat GPT to powinnam go spytać. 2 dni wcześniej dzwoniłam i pytałam, czy przywiozą pizzę na daną godzinę, oczywiście potwierdzili. Apropo jedzenia Pizza Szalony Turek może miała 4 kawałki mięsa-nie polecam!!! Amigo też bardzo skromna. To juz nie jest ta pizzeria co kiedyś. Nie Polecam!!!

  3. Dawid Manwo ★★★☆☆

    Nią da się gorzej kroić pizzy, folia w pudełku nie była pod pizzą a z boku pudełka i wszystko pod nią było w tłuszczu! Do tego jeden kawałek pizzy miał 1.5cm i był surowy a drugi kilka mm. Robicie smaczną pizzę ale wykonanie to jakiś żart. Co z tego, że pizza jest smaczna jak tak tragicznie wykonana.

  1. Skora 5 ★★★★★

    Bardzo fajna restauracja. Zamówiłem pizzę 70 cm czekałem na nią około 20 minut. Obsługa była bardzo miła. Pizza była dobrze przypieczona i smaczna. Nie mam żadnych zastrzeżeń

  2. Klaudia Darul ★☆☆☆☆

    Zamówiona była pizza pol na pół (camebert i mama mia) w rezultacie przyszła jakaś miks nie wiem czego( o 22:30-kierowca pomylił zamówienia,tyle czekania,i jeszcze wydzwaniaja po nocach czy nie chcemy kolejnej pizzy,moze wkoncu trafi sie wlasciwa. Normalnie dramat, powinny zostać mi zwrocone pieniądze za ta podeszwe od buta,bo pizza tego nie mozna nazwac. Nie nadaje się do jedzenia. Odradzam omijać wielkim łukiem. Mało tego czas oczekiwania to też daje dużo do życzenia.

  3. Seba M ★☆☆☆☆

    !!!! SZCZERZE ODRADZAM !!!! Apka po zamówieniu pokazała 60 min Jedzenie przyjechało po 96 minutach. Temperatura jedzenia pokojowa, nawet nie było ciepłe a co dopiero gorące. Jednak szalę goryczy przelała ilość jedzenia. Jest wyraźnie napisane 300ml. W rzeczywistości było niecałe 200 przelałem do naczynia z miarką. Ale Spagetti Carbonara to jakiś DRAMAT. Smak to kwestia gustu i nie to jest tu ważne. Na szczególną uwagę zasługuje waga i ilość dania, a raczej jej brak. Nastolatek tym się nie naje. A co dopiero dorosły, rosły facet. Przystawki są większe. Obliczmy. Jeśli na każdym daniu obetną 1/3 wagi to koszt co trzeciego dnia będzie niemal zerowe, tyle co opakowanie. Tak się kroi klientów. !!!! Szczerze ODRADZAM !!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Mexicana" Pizzeria?

"Mexicana" Pizzeria znajduje się przy Witosa 50, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Mexicana" Pizzeria?

Można skontaktować się z "Mexicana" Pizzeria pod numerem +48 957 201 616

Jak można dotrzeć do "Mexicana" Pizzeria?

Do "Mexicana" Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements