Opinie

  1. Nikola Koreń ★★★★★

    Dostawa jak na sobotni wieczór - ekspresowa, zamówienie dostarczone bardzo szybko. Burger, którego zamówiłam (z pyszne.pl) nie był dostępny - restauracja skontaktowała się z nami szybko z propozycją zamiany na innego. Poprosiłam o cokolwiek bez pomidora i bez kiszonych czy konserwowych ogórków. Burger, którego dostałam wzamian nie miał sobie równych spośród bułek zamawianych z innych restauracji tego typu w Gorzowie. Narzeczony zamówił burgera z kaczką i również był przepyszny. Bardzo smaczne i uczciwe bułki w tej cenie, polecamy serdecznie!

  2. Izabela Ratajczyk ★★★★★

    Miałam przyjemność zjeść w restauracji Hak Smak bułki Bao Vege. Pięknie podane, wizualnie kolorowo i dużo produktów składających się na tą potrawę. Smak wyrazisty, lekka nuta ostrej papryczki, każdy kęs to różnorodność doznań smakowych. Danie podane na ciepło. A do czarnej herbaty dostałam zgodnie z prośbą plasterki cytryny i pomarańczy :) Do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Gdyby w weekendy restauracja była czynna do godziny 24 to byłaby,, wisienka na torcie,,. Zdecydowanie polecam to miejsce.

  3. Karolina Zielinska ★☆☆☆☆

    Negatywy!!!Pierwszy i ostatni raz. Obsługa nie znająca drinków. Mojito miało może ml alkoholu. Ramen słaby choć zachwalany słyszałam. Żeberka istna sól. Zjadłam 2cm z nich i zostawiłam cały talerz. Pozytywy. Czekadelko z sosem bardzo smaczne, drugi drink bardzo dobry, ziemniaczki pieczone b dobre i ogórek małosolny także. Miejsce piękne, czyste . Jedzenie no cóż.. mimo mojej opini kelnerka nie zaproponowała nowej porcji, rabatu, czy deseru jak to powinno być!!! Nie było przepraszam a „ to ja przekaże kucharzowi” one były niezjadliwe ze względu na sól. Miłośnik soli nawet by się przekręcił. Jestem zniesmaczona tym,że zapłaciłam 60zl za nic. Nieprofesjonalne i lekceważące. A na koniec kelnereczki też się na nas spojrzały a myśmy byli do końca mili lecz szczerzy.

  1. JOLIPET POLSKA ★★★★★

    Super miejsce. Nie żałujemy! Wybraliśmy się specjalnie do Gorzowa żeby poznać smaki zachwalanej przez naszych klientów restauracji. Co najważniejsze- restauracja jest psiolubna czyli możecie wybrać się tam z pieskiem - Warto. Dania to poezja

  2. Mieczysław Garus ★★★★☆

    Tatar smaczny ale rozdrobnienie jakieś dziwne. Zupa bardzo dobra. Golonka palce lizać. Obsługa miła, polecam

  3. Artur Florek ★★★★★

    Nie wiem czy miałem okazję zjeść kiedyś lepsze jedzenie. Polecam w ciemno!! Każda minuta czekania była warta tego co zostało nam zaserwowane. Zupa obłędna, drugie danie kosmos a na doklade deser jakiego nigdy wcześniej nie miałem okazji zjesc. Lokal fajny klimatyczny,idealny na kolacje dla dwojga. Życzę samych sukcesów i jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam. Myślę że gdyby obsługa była ogarnięta 100% pozytywnych opinii gwarantowane.

  1. EdwardRasz04 ★★★★★

    Lokal, bardzo czysty, zadbany, ciekawy wystrój, obsługa bardzo miła. Burger, a raczej hak smak Bułka Pulled Pork, bardzo smaczna. Sama bulka wypiekana na miejscu, lekko chrupka i świeża. Nadzienie idealnie doprawione. Bardzo smaczne, polecam. A i jeszcze jedna ważna sprawa, można wchodzić ze swoimi pieskami.

  2. Maciej Dunowski ★★★★★

    Lokal bardzo ładnie utrzymany, "instagramowo" estetyczny, z jednej strony craftowy, z drugiej elegancki. Za barem półotwarta kuchnia. Już od loga wszystko kręci się wokół mięsa, które przygotowywane jest na naprawdę wysokim poziomie. Przed posiłkiem w cenie "poczekajka" w formie świeżych panini z kremowym masełkiem ze szczypiorkiem. Wszystkie danie nam smakowały, aczkolwiek wyróżniłbym świetną, idelanie kwaśną zupę szczawiową kończoną przez kelnera przy stoliku. W żeberkach mięso odchodziło podręcznikowo. W ramenie kupa mięsa, wypadał w zasadzie smaczniej niż w nie jednej dedykowanej ramenowni. Idealnie przygotowane kęsy i duży "pieróg" z gęsiną. Pierwsza wizyta super i nadal w karcie rzeczy, które chciałbym nadrobić. Wszystkie dania duże, sycące, wyszliśmy pękający w szwach po zjddzeniu zupy + drugie danie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hak Smak Restauracja?

Hak Smak Restauracja znajduje się przy Obotrycka 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hak Smak Restauracja?

Można skontaktować się z Hak Smak Restauracja pod numerem +48 518 340 008

Jak można dotrzeć do Hak Smak Restauracja?

Do Hak Smak Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements