Pani z obsługi zachowuje się bardzo chamsko oraz nie pozwoliła na wziąść saszetki cukru
Zdjęcia
Opinie
-
Anonimowy ★☆☆☆☆
-
Monika Smolińska ★☆☆☆☆
Obsługa nie miła rzucili mi rzeczy na podloge i kazali zapłacić 300 złoty zamiast 10 tyle ile było
-
Konrad Smaihel ★★★★★
Jest super, kocham. To moja ulubiona żabka w okolicy. Jedzenie jest ciepłe, dostaje się je szybko, pracownice są miłe i da się z nimi pogadać. Asortyment jest uzupelniany dosyc szybko i nigdy nie trafilem na moment gdy na pulkach bylo pusto. Atmosfera jest fajna, mila i ciepła. Raz tam pracowal jakis melepeta co nic nie umial zrobic ale go wyjebali to znaczy ze troszcza sie o klientow zeby nie musieli przezywac katorgi z takim pracownikiem. A i jeszcze jak jest jakis aktywny kupon o ktorym nie macie pojecia to pracownice wam powiedza i zrobia tak zeby bylo tanio takze klasa.
-
Alojzy Pusiałowicz ★★★☆☆
kebab nie dobry sama suruwka w dodatku ciepla kasjer giga kox uwielbiam rudego drzewca z nim na komendzie to jak na obiadku u babci ostatnio mi pomogl w ustawce na meczu leha poznan w pucharze polski i bylo nas dwuh na piendziesiexiu typa i rudy ich wyjanisl swoimi galeziami i zapuscil korzenie w poznaniu na trybunach leha poznan.
-
Krzychu Gulasz ★★★☆☆
kebab nie dobry sama suruwka w dodatku ciepla kasjer giga kox uwielbiam rudego drzewca z nim na komendzie to jak na obiadku u babci ostatnio mi pomogl w ustawce na meczu leha poznan w pucharze polski i bylo nas dwuh na piendziesiexiu typa i rudy ich wyjanisl swoimi galeziami i zapuscil korzenie w poznaniu na trybunach leha poznan.
-
Szymon Bujalski ★☆☆☆☆
Starsza pani kasjerka strasznie nie miła hod-dogów robić nie potrafi bułki pęknięte na pół wszystko wypada po poproszeniu aby było trochę sosu leję specjalnie strasznie dużo chciałem keczup czosnek dostałem sam keczup po prostu katastrofa
-
Karol ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu obsługa do bani i nie miła. Zawsze odwiedzałem ten sklep z przyjemnością ale moja nogą już tam nigdy nie postanie pi tym jak jedna z pracowniczek była dla mnie nie miła, nie chciała mnie obsłużyć, nie zapytała mnie o aplikacje oraz nie dostałem paragonu. To nie wszystko z opowieści rodziny i znajomych słyszałem że jakieś dzieci tam biegają i siedzą tam całymi dniami.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Krakowska 12, 66-530 Drezdenko, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku