Opinie

  1. Anonimowy ★☆☆☆☆

    Pani z obsługi zachowuje się bardzo chamsko oraz nie pozwoliła na wziąść saszetki cukru

  2. Monika Smolińska ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła rzucili mi rzeczy na podloge i kazali zapłacić 300 złoty zamiast 10 tyle ile było

  3. Konrad Smaihel ★★★★★

    Jest super, kocham. To moja ulubiona żabka w okolicy. Jedzenie jest ciepłe, dostaje się je szybko, pracownice są miłe i da się z nimi pogadać. Asortyment jest uzupelniany dosyc szybko i nigdy nie trafilem na moment gdy na pulkach bylo pusto. Atmosfera jest fajna, mila i ciepła. Raz tam pracowal jakis melepeta co nic nie umial zrobic ale go wyjebali to znaczy ze troszcza sie o klientow zeby nie musieli przezywac katorgi z takim pracownikiem. A i jeszcze jak jest jakis aktywny kupon o ktorym nie macie pojecia to pracownice wam powiedza i zrobia tak zeby bylo tanio takze klasa.

  1. Alojzy Pusiałowicz ★★★☆☆

    kebab nie dobry sama suruwka w dodatku ciepla kasjer giga kox uwielbiam rudego drzewca z nim na komendzie to jak na obiadku u babci ostatnio mi pomogl w ustawce na meczu leha poznan w pucharze polski i bylo nas dwuh na piendziesiexiu typa i rudy ich wyjanisl swoimi galeziami i zapuscil korzenie w poznaniu na trybunach leha poznan.

  2. Krzychu Gulasz ★★★☆☆

    kebab nie dobry sama suruwka w dodatku ciepla kasjer giga kox uwielbiam rudego drzewca z nim na komendzie to jak na obiadku u babci ostatnio mi pomogl w ustawce na meczu leha poznan w pucharze polski i bylo nas dwuh na piendziesiexiu typa i rudy ich wyjanisl swoimi galeziami i zapuscil korzenie w poznaniu na trybunach leha poznan.

  3. Szymon Bujalski ★☆☆☆☆

    Starsza pani kasjerka strasznie nie miła hod-dogów robić nie potrafi bułki pęknięte na pół wszystko wypada po poproszeniu aby było trochę sosu leję specjalnie strasznie dużo chciałem keczup czosnek dostałem sam keczup po prostu katastrofa

  1. Karol ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu obsługa do bani i nie miła. Zawsze odwiedzałem ten sklep z przyjemnością ale moja nogą już tam nigdy nie postanie pi tym jak jedna z pracowniczek była dla mnie nie miła, nie chciała mnie obsłużyć, nie zapytała mnie o aplikacje oraz nie dostałem paragonu. To nie wszystko z opowieści rodziny i znajomych słyszałem że jakieś dzieci tam biegają i siedzą tam całymi dniami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Krakowska 12, 66-530 Drezdenko, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements