Opinie

  1. Da O ★★★★★

    Polecam kwiaciarnię! Najlepsze bukiety u Pani Bożeny!

  2. Sowa Sowa ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemna obsługa. Pani nawet nie patrzy na ciebie gdy coś do niej mówisz, odpowiada z niechęcią. Aż się odechciewa przebywać w tym miejscu, nie mówiąc już o kupnie kwiatów

  3. Ewelina Stoch ★☆☆☆☆

    Nie polecam syn dnia 17.05.25.kupil bukiet dał 50 zł na dzień mamy gdyż w tym dniu go nie będzie chciał dobrze ale szkoda że pani zobaczyła młodego chłopca i wciela zwiędłe kwiaty!!!! Więc NIE POLECAM!!!!! A ma tyle pięknych kwiatów bukietów świeżych bo jestem codziennie na sarnim stoku.

  1. Łukasz Holisz ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować Kwiaciarni La Flor za piękny bukiet, który otrzymałem dzisiaj. Kwiaty były nie tylko świeże, ale również starannie skomponowane, co sprawiło, że prezent wyglądał naprawdę wyjątkowo. Obsługa była niezwykle miła i pomocna, co dodatkowo umiliło moje zakupy. Czułem się naprawdę doceniony jako klient. Z pewnością wrócę po więcej kwiatów i polecę tę kwiaciarnię moim znajomym! Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą obsługę i piękne kwiaty!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia La Flor?

Kwiaciarnia La Flor znajduje się przy Sarni Stok 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia La Flor?

Do Kwiaciarnia La Flor można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements