Opinie

  1. Daniel ★★★★★

    Duży wybór kwiatów i wszelakich ozdób . Bukiety robione zawsze z profesjonalizmem i pietyzmem . Kwiaty trzymają się naprawdę długo i są świeże . Zapach utrzymuje się długo co świadczy o ich wyjątkowej jakości . Pani florystka zawsze uśmiechnieta zawsze poradzi doradzi i porozmawia :)

  2. Grażyna Filak ★★★★★

    Szczerze polecam to miejsce. Choć nigdy nie gościłam w owej firmie osobiście , to każde moje telefoniczne zamówienie zawsze było przyjmowane z wielką życzliwością. Kwiaty zawsze na czas dowiedzione i co ważne były zawsze świeże i pięknie zrobione. Dziękuję

  3. KLAUDIA ★☆☆☆☆

    Nie polecam…. kwiaty kupione po południu 8 marca . Na zdjęciu widać ją wyglądały na drugi dzień z rana.

  1. Paulina Kadamus ★★★★★

    Profesjonalna i przesympatyczna Pani florystka. Bardzo duży wybór kwiatów . Polecam!

  2. Paulina ★★★★★

    Profesjonalna i przesympatyczna Pani florystka. Bardzo duży wybór kwiatów . Polecam!

  3. Anna Kowalska ★★★★★

    Stylowa i nowoczesna kwiaciarnia. Wystrój i towar jak od Szelągowskiej. Wielkie wrażenie już od progu robią kompozycje w słojach, przepiękne donice! Pani właścicielka bardzo miła i pomocna. Kupiłam kwiaty w doniczce, rosną bez zastrzeżeń. Parking przy Rynku zawsze zapchany, ale można zaparkować na chodniku przed sklepem. Wejście trochę mało widoczne ale szukajcie bo warto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres O! Kwiat Kwiaciarnia?

O! Kwiat Kwiaciarnia znajduje się przy Rynek 21, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do O! Kwiat Kwiaciarnia?

Można skontaktować się z O! Kwiat Kwiaciarnia pod numerem +48 722 003 036

Jak można dotrzeć do O! Kwiat Kwiaciarnia?

Do O! Kwiat Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements