Miałam okazję zajrzeć dzisiaj do drogerii . Atrakcyjne ceny i duży asortyment . Wyszłam bardzo zadowolona ,Pani ekspedientka bardzo miła profesjonalna i zaangażowana w sprzedaż . Z chęcią jeszcze wrócę do tego sklepu .
Zdjęcia
Opinie
-
M Wal ★★★★★
-
Agat ★★☆☆☆
Bywałam w tym sklepie raz do roku ale ostatnia wizyta już ostatecznie przekonała mnie że wizyta w tym sklepie to tylko zafundowanie sobie dziwnego uczucia irytacji. Pani ekspedientka mimo że odmówiłam pomocy ponieważ nie przyszłam po nic konkretnego - stała i patrzyła na mnie jak na potencjalnego złodzieja. Dramat.
-
Magda ★★★★★
To jedyny sklep z kosmetykami w okolicy gdzie wchodząc witają klienta z uśmiechem, Panie są bardzo pomocne w wyborze kosmetyków, mają wiedzę na ich temat co niestety w innych drogeriach jest rzadkością. Tutaj widać wyraźne ukierunkowanie na klienta i pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków i profesjonalne doradztwo a nie pozostawienie klienta samego sobie bo cytuję " tu jest samoobsługa"....Świetny asortyment, miła atmosfera sprawia że chętnie wracam tu na zakupy
-
Alicja Męcnarowska ★☆☆☆☆
Chciałabym kupować w tej drogeri ale niestety nie potrafię ze względu na panie które tam pracują.Po pierwsze są obrażone nie wiadomo na co a po drugie chodzą za każdym i wciskają rzeczy (wręcz wciskają na siłę )których ktoś nie chce!dziś miałam taka sytuację dosłownie pani sprzedająca wciskają mi na siłę produkty których nie chce.Zwracam się do was panie pracujące tam nie wciskajcie nam na siłę czegoś czego nie chcemy raczej proszę o polecenie a nie wciskanie!napewno już tam nie pójdę i nie będę patrzeć jak ktoś obrażony jest na cały świat i z wielką niechęcią mnie obsłuży!
-
Dario Miki ★☆☆☆☆
Średnie zaopatrzenie, brak możliwości sprawdzenia zapachu perfum. Można tylko polegać na opinii personelu. Niestety w moim przypadku całkowicie nie trafiona mimo zapewnień że,, będzie Pan zadowolony,,.
-
Joanna Staniek ★★★★★
Personel bardzo pomocny. Pani ktora pomagała wybrać mi kosmetyki, zna sie na rzeczy :) Asortyment troszkę za mały, porównując np do sasiadow... ogólnie polecam:)
-
Alicja Knychalla-Kuzioła ★★★☆☆
Sklep maly, personel pomocny. Szkoda tylko ze wiekszosc produktow jest po 1 szt. Chcac kupic np. 2 farby do wlosow to juz jest problem...
-
czarna A ★☆☆☆☆
Sklep maly owszem są promocje dość dobre ale personel... Panie są tam jakby za kare dążą tylko sztucznym wymuszonym uśmiechem. O ubieganie się o pracę w tym miejscu lepiej sie nawet nie starać bo w ostatniej chwili szanowna szefowa zatrudni kogos innego (bez doświadczenia) tydzień przed przyjściem do pracy mimo że przychodziło się tam przypominać przez 2 miesiace. Nie polecam.
-
Kasia katarzyna ★★☆☆☆
asortyment maja dobry i fajne promocje jednak traktuja kazdego czlowieka jak potecjalnego zlodzieja , wymuszona uprzejmosc i wyuczone dziekuje i milego dnia ......fatalna obsluga nie potrafia nic doradzic. Oczywiscie sklep nie jest przystosowany dla wuzkow inwalidzkich czy matek z wuzkami . Niesety jestem na nie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Drogeria Natura?
Drogeria Natura znajduje się przy Cieszyńska 2, 43-430 Skoczów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Drogeria Natura?
Można skontaktować się z Drogeria Natura pod numerem +48 727 058 275
Jak można dotrzeć do Drogeria Natura?
Do Drogeria Natura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku