Gdyby było 10 gwiazdek to bym zaznaczyła. Pani Bernadetka naprawdę dokonała cudu. Mam drogą kołdrę zagraniczna 13.5 tog zimową i niestety dziecko zababrało jak było malutkie no zdarza sie czyściłam w Gemini w Bielsku-Białej i niestety zapłaciłam drogo ale efekt był dwa razy mizerny...pani Bernadeta w waszej pralni dokonała niemożliwego plamy ogromne i trudne zeszły. Kołdra dwa tony jaśniejsza niż zwykle oraz cena bardzo niska jak za kołdrę w 2025 - 70 *naprawdę jesteście cudowni. Piorę u was od jakiegoś czasu wszystko nie dość że wszystko pięknie pachnie to wygląda jak nowe i nic nie zniszczone jesteście cudowni!!! Nie przejmujcie sie opiniami złymi oby tak dalej!!!pozdrawiam Agnieszka
Opinie
-
Agnieszka Kabelak ★★★★★
-
Wojciech Droździk ★★★★★
Miła obsługa, szybki czas działania i wysoka jakość uslug!! Serdecznie polecam!
-
Tycjan Szafran ★★★★★
Bardzo miła obsługa i profesjonalna usługa. Przywiozłem swoje spodnie ubrudzone nawet nie wiem czym ale nie mogłem ich doprać. Po usłudze po plamie nawet nie było śladu. Polecam
-
Ania K ★★★★★
Ostatnio skorzystałem z usług pralni i jestem niezwykle zadowolona z jakości obsługi oraz efektów. Pracownicy są bardzo profesjonalni i uprzejmi, a proces oddania i odbioru ubrań przebiega sprawnie i bezproblemowo. Moje ubrania były idealnie czyste i pięknie pachniały. Dodatkowo, termin realizacji był bardzo krótki, co jest dla mnie ogromnym plusem. Gorąco polecam tę pralnię każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i profesjonalizm!
-
Michał Janus ★★★★★
Najlepsza pralnia w Bielsku ! Wszystko w terminie, miła pomocna obsługa, oraz krótki czas realizacji Polecam serdecznie
-
Bartosz Rusin ★★★★★
Najlepsi w Bielsku, poradzą sobie z każdym zabrudzeniem! Polecam w 100%!
-
Magda Polewka ★☆☆☆☆
Oddany do czyszczenia garnitur, koszula , suknia ślubna i welon, rzeczy nie zostały wyczyszczone w sugerowanym terminie, ciągle coś było nie doczyszczne, albo Pani zapomniała wydać któregoś elementu przez co trzeba było przyjeżdżać po kilka razy. Na koniec jak zorientowałam się, że nie otrzymałam z powrotem welonu, gdy przyszłam go odebrać dostałam go zwinięty w kłębek i całkiem wymięty. Pani najpierw chciała go chyba wyprasować, ale stwierdziła , że wystarczy, że go rozprostuję w domu, chwilę później już wiedziałam dlaczego, po rozłożeniu znalazłam w nim 4 wielkie dziury, więc już nadaje się tylko do kosza. Wszystko bardzo słabo wyprasowane. Ogólny brak profesjonalizmu. Pierwszy raz korzystałam z usług tej pralni i na pewno ostatni. Bardzo żałuję, że wybrałam właśnie tą pralnie do czyszczenia naszego ślubnego kompletu. Jedna gwiazdka za to, że chociaż suknia została dość dobrze wyczyszczona. Nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pralnia An-Max.?
Pralnia An-Max. znajduje się przy Bystrzańska 19, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pralnia An-Max.?
Można skontaktować się z Pralnia An-Max. pod numerem +48 338 161 727
Jak można dotrzeć do Pralnia An-Max.?
Do Pralnia An-Max. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku