Opinie

  1. Agata Płonka ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Po oddaniu moich firanek do prania okazało sie, że skrocily się aż o prawie 10 cm na długości. Po kontakcie z pralnią, Pani powiedziała, że jest to niemożliwe i próbowała mi wmówić, że moze powiesiłam firanki w złych oknach ( normalnie śmiech na sali ). Reklamacja, którą złożyłam została oczywiście odrzucona, pralnia nie poczuwa sie do żadnej winy. Fakty są takie, że miałam piękne firanki do ziemi, a po ich usłudze sięgają raptem listw przypodłogowych.

  2. Kornelia Pchełka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Przy odbiorze dywan został przez Pana rozwinięty i dostalam zapytanie czy jest czysty, czy potwierdzam. Zapytałam dlaczego pyta i czy były jakieś skargi od klientów. Taka czerwona lampka tym bardziej że wcześniejsze odbiory odbywały się normalnie. Pech chciał że po miesiącu róg dywanu został obsiusiany przez psiaka. Włożyłam więc tylko róg dywanu do wody i zamarłam. SYF i mogiła. Woda czarna. Te dywany nie są czyszczone profesjonalnie tylko miziane

  3. WhySo Serious ★☆☆☆☆

    Oddany garnitur do "rutynowego" czyszczenia. Wrócił z plamami na marynarce i spodniach. Zacieki z pralni których nie było przy oddaniu. Plam nie było na pewno bo chodziłem w garniturze do pracy i z plamami garnituru nie ubralbym. Przy oddaniu gadka typu "...te plamy już były. Staraliśmy się je wywabić i nie da się...". Niestety garnitur oddany był przez członka rodziny. Polecam robić zdjęcia ubrań przed ich oddaniem w celu ewentualnego odszkodowania za wyrządzone szkody. Innymi słowy szkoda czasu i pieniędzy. Po niefortunnym praniu garnitur oddany w BB wrócił bez plam. Wniosek. Brak profesjonalizmu. Gdyby jeszcze przyznali się do winy to opinia byłaby inna... Niestety jest negatywna. Z wiadomych powodów.

  1. Pan Odkrywacz ★★★★★

    Spoko miejsce dobra cena za czyszczenie dywanu. Po czyszczeniu dywan jak nowy

  2. Tom R ★★★★★

    Miła i szybka obsługa.

  3. Barbara Nawojowska ★★★★★

    Profesjonalnie wyczyszvzony dywan,przemiła obsługa.Atrakcyjne ceny.Polecam.

  1. Jakub Nycz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Pani przy oddaniu zasłon nie jest w stanie nawet orientacyjnie podać kosztu prania i prasowania. Przy odbiorze juz nie wyjscia i trzeba zapłacić cenę z kosmosu. Taniej kupić nowe niż oddawać tam do czyszczenia. odpowiedź "Nigdy nie stawiamy klienta w sytuacji dokonanej" - idąc po odbiór nie znając ceny, właśnie stawiają Państwo klienta w sytuacji dokonanej. Macie Państwo obowiązek poinformować klienta o cenie przed wykonaniem usługi. Praktyki stosowane przez Pralnie są niezgodne z prawem.

  2. Divix 49 ★★★★★

    Jak najbardziej na plus, zeszly ciezkie plamy z marymarki i koszuli w niewielkiej cenie, sam sie nie spodziewalem, ze sie uda :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pralnia?

Pralnia znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 66, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pralnia?

Można skontaktować się z Pralnia pod numerem +48 602 512 329

Jak można dotrzeć do Pralnia?

Do Pralnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements