Z całym szacunkiem, ale praca pani Marioli Kotulskiej to jest jakiś żart. Byliśmy dzisiaj z 3-miesięcznym dzieckiem na USG bioderek. Na początku lekarka powiedziała, że wszystko okej i USG prawidłowe. Po badaniu jednak usłyszeliśmy, że „W tych czarnych polach na USG, dziecko w tym wieku powinno już mieć jądra kostnienia”. Zapytałam co to takiego jest, i - aż nie do wiary - lekarka nie potrafiła odpowiedzieć. Usłyszałam, że „Jądra kostnienia to jądra kostnienia, nie wiem jak mam to pani wytłumaczyć, to jest RZECZOWNIK”. Rzeczownik, słyszycie państwo? Dr Kotulska powinna chyba uczyć języka polskiego. Prywatna wizyta u specjalisty i dowiadujemy się, że to rzeczownik. No szkoda, że nie odmieniła przez przypadki. Dodała też, że możemy sobie sprawdzić co to jest na czacie GPT. Dodatkowo pani wprowadza w błąd, ponieważ skonsultowałam się z innym lekarzem i te struktury kostne kształtują się u dzieci między 4 a 6 miesiącem, a u dzieci z cc z ułożenia poprzecznego (tak jak nasze), mogą pojawić się jeszcze później. Dezinformacja, niepotrzebne straszenie rodziców. Drodzy Rodzice, omijać tą panią szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna ★☆☆☆☆
-
mati97 ★☆☆☆☆
Po wizycie u doktor Marioli Kotulskiem stwierdzam że to osoba jest niekompetentna aby leczyć ludzi.Wizyta była okropna a sama doktor arogancka i bezszczelna. Okazywała ona kompletny brak szacunku do mojej osoby. Nigdy w życiu nikomu nie poleciłbym wizyty u tej doktor.
-
Antek Mirocha ★☆☆☆☆
Chciałbym wyrazić swoje głębokie niezadowolenie z przebiegu wizyty lekarskiej u pani dr Marioli Kotulskiej, która miała miejsce 29.04.2025r.. Wizyta trwała zaledwie około 3 minut i zakończyła się odmową dalszej konsultacji z jej strony. Po wejściu do gabinetu przywitałem się, a pani doktor zapytała, co mi dolega. Zacząłem opowiadać, że minioną sobotę brałem udział w rajdzie terenowym, który wymagał ode mnie ciągłego wychodzenia, wsiadania z auta, biegania, schylania się – i że w wyniku tego pojawił się silny ból piszczeli, jakby ktoś uderzał mnie patykiem. Wspomniałem też, że wcześniej miewałem uczucie mrowienia, drętwienia i bólu nóg , od dawna i jie regularnie, ale nie w takim nasileniu. W odpowiedzi zostałem oskarżony o samodiagnozowanie się i niepełne przedstawienie objawów, chociaż próbowałem tylko wyjaśnić, dlaczego zdecydowałem się szukać pomocy. Pani doktor od razu z góry założyła, że „nie chcę wydawać pieniędzy na leczenie”, choć wcześniej czegoś takiego nie powiedziałem, sugerując mi żebym poszedł na badania z NFZ. Wytknęła mi również otyłość i zasugerowała, że „może być ze mną więcej problemów”. Po chwili stwierdziła, że nie będzie mnie leczyć i kazała udać się do rejestracji – kończąc wizytę w sposób wyjątkowo nieprzyjemny. Zgłosiłem się po pomoc, licząc na minimum empatii i profesjonalnego podejścia, a zostałem potraktowany z góry, bez szacunku, wręcz z pogardą. Pani doktor nie tylko nie wykazała żadnego zainteresowania moim stanem zdrowia, ale swoim tonem i postawą dała mi do zrozumienia, że jestem dla niej jedynie kolejnym problemem, którego nie warto nawet wysłuchać. Wyszedłem z gabinetu upokorzony i rozczarowany, czując się, jakbym został obrzucony błotem. W mojej ocenie pani Mariola Kotulska nie powinna mieć bezpośredniego kontaktu z pacjentami. Brakuje jej empatii, kultury osobistej i podstawowego szacunku dla człowieka, który przychodzi z prośbą o pomoc. Takie zachowanie dyskwalifikuje ją jako lekarza pierwszego kontaktu. Tą opinią chciałbym tylko ostrzec przed tą Panią, aby nikt nie musiał poczuć się tak ja . Nie rozumiem też zarządu ośrodka , który nadal zatrudnia tą Panią doktor mimo tylu negatywnych opinii , których niestety wcześniej nie zdążyłem przeczytać. Dzięki takiej osobie traci się chęć proszenia o pomoc i chodzenia do lekarzy, a w szczególności do „specjalistów”, którzy pracują w tym „Centrum Medycznym”. NIE POLECAM !
-
Krzysztof Góralczyk ★★★★★
JEST NIEDROGA LEKARZ UROLOG WIE JAK I CZYM LECZY PACJENTA POLECAM
-
Ułan ★☆☆☆☆
Umówiony byłem do lek. Doroty Bachul na 08.00. Do rejestracji podszedłem kilka minut przed czasem, pod gabinetem- punkt 08.00. Pani neurolog zawołała mnie do gabinetu o 08.32. To była moja pierwsza i zarazem ostatnia wizyta, bo zależało mi na czasie bardzo.
-
Andrzej ★★★★★
Polecam. Byłem tam na badaniach i wszystko przebiegło super. Miła obsługa lekarz wszystko bardzo rzeczowo i profesjonalnie wytłumaczył i ceny na normalnym poziomie. Bardzo polecam.
-
JemikGames ★☆☆☆☆
Ogólnie gabinet ginekologiczny w porzadku, przy wizycie usg piersi, po prosiłam o receptę. Lekarz nie informuje, że pobierają opłatę za wystawienie recepty. W recepcji pobierają opłatę za badanie i za wystawienie recepty 50 złotych. Nie informują wcześniej o tym pacjenta.
-
Krzysztof Jasiński ★★★☆☆
Bardzo dobra lokalizacja i jest duży parking. Jeśli ktoś jedzie tam pierwszy raz trzeba uważać na wjazd do Centrum Medycznego. Usługi medyczne bez zastrzeżeń. Lekarz w przystępny i zrozumiały sposób dla pacjenta udziela informacji związanych z dolegliwościami. Cenowo też do zaakceptowania. I najważniejsze czas oczekiwania na wizytę. Praktycznie do tygodnia. Polecam ten punkt. Byłem ponownie. Fatalnym wjazd i wyjazd. Z jednej strony budynek z drugiej zastawione samochodami. Trzeba bardzo uważać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne HAN-MEDICA?
Centrum Medyczne HAN-MEDICA znajduje się przy aleja Matki Bożej Fatimskiej 94, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne HAN-MEDICA?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne HAN-MEDICA pod numerem +48 603 693 815
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne HAN-MEDICA?
Do Centrum Medyczne HAN-MEDICA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku