Opinie

  1. mX ★★★☆☆

    Moje opinie z tym second handem są jednak mieszane, mam wrażenie, że wszystkie lepsze rzeczy są wyrzucane z wagi na rzeczy na sztuki, gdzie niektóre ceny są kompletnie nieadekwatne. Ilość damskich ubrań trzydziestokrotnie przebija sekcję męską. Jest masa rzeczy po prostu brzydkich i niepraktycznych, a dodatkowo wiele BARDZO dużych rozmiarów. Znalezienie coś ładnego, względnie czystego i w moim rozmiarze graniczy z cudem. Nadzwyczajnie wiele koszulek firmowych, personalizowanych itd. typu „Dla mamy Bożeny i taty Adriana”, albo „Bieg charytatywny pracowników firmy POLSTAK 2004”. Dużo rzeczy z napisami po niemiecku, angielsku, wydaje mi się, że widziałem nawet szwedzki. Zdecydowanym plusem za to są przymierzalnie, przyjemne, fajnie, że można wszystko przymierzyć, a to co nie pasuje odłożyć na stojak obok bez kupowania w ciemno. Gdy już się znajdzie coś fajnego na wadze, to naprawdę za dobre pieniądze można to kupić, więc to dodatkowy plus. Doceniam i plusuje również starania o przyjemny wystrój, jakieś ozdoby, ramki - ogólnie widać jakieś starania, lecz wydaje mi się, że budynek ma już jednak swoje mankamenty i dlatego wygląda to tak, jak to wygląda. Ogolnie sklep oceniam na 2,5/5 gwiazdek, na opinii zaznaczam 3, ponieważ nie chce już być wścibski i zaniżać zbytnio opinii wystawiając dwójkę. Szkoda, bo to second hand, który jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania, więc często jest on mi po drodze.

  2. M “M. Planeta” Planeta ★★★★☆

    Dużo wyboru jednak trzeba sobie Dużo czasu brać. Nie które rzeczy zepsute albo poplamione

  3. Ania S ★★★★★

    Uwielbiam ten sklep z odzieżą używaną. Zawsze coś wyszukam dla siebie lub dzieci czy na wadze czy na wycenie. Super promocje, dobrze i przejrzyście ułożony towar. Bardzo miła obsługa.

  1. Kenshi ★☆☆☆☆

    W sklepie brudno, wszędzie kurz i śmierdzi. Obsługa niemiła - Pani stwierdziła, że chcemy ja oszukać bo była oderwana metka na ubraniu. Niektóre ciuchy są zbyt drogie i przy okazji ubrudzone.

  2. unique Bella ★★★★☆

    Wszystko super od lat, jedna gwiazdka mniej za brud na podłodze w przymierzalniach :( Duże kłęby kurzu, od otwarcia, więc wystarczyłoby przed otwarciem sprzątnąć! A tak to polecam to miejsce!

  3. Magdalena Gajda ★★☆☆☆

    No cóż, gdyby obsługa była mniej chamska, wrażenia z zakupów byłyby nieco lepsze, a tak....no cóż

  1. Sylwia Nowak ★☆☆☆☆

    Masakra... Brud, na podłodze, w przymierzalniach.. Obsługa nie miła, a nie które ubranie drogie np. Bluzka za 20 zł którą mogę kupić np w galerii nową. A o zwrocie to nie wspomnę, chcialam zwrócić bluzki, miałam paragon to jeszcze panie miały problem ze trzabylo się szybciej skapnąć co się kupuje... Poprostu masakra...

  2. Janusz Bartnik ★★★★★

    Duży wybór ...bardzo miła obsługa ...zdecydowanie polecam tutaj zakupy .

  3. wiewiór snajper ★☆☆☆☆

    Beznadzieja, obsługa ma Cie w d00pie, jak na lumpeks ceny wysokie (jeansy za 30zl jak za tyle kupie na promocji w reserved'zie)

  1. Bogdan Boner ★★★★★

    Burdel, zgubiłem tam szklanke z sokiem porzeczkowym marki hortex a gdy poprosiłem obsługe o jej zwrot usłyszałem że papryka to nie owoc

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BIGA Odzież używana Second hand?

BIGA Odzież używana Second hand znajduje się przy Bogumińska 9, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BIGA Odzież używana Second hand?

Można skontaktować się z BIGA Odzież używana Second hand pod numerem +48 122 601 065

Jak można dotrzeć do BIGA Odzież używana Second hand?

Do BIGA Odzież używana Second hand można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements