Miła obsługa fachowe doradztwo! Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz R ★★★★★
-
Aneta Miklas ★☆☆☆☆
Nie polecam, przyszłam dziś grzecznie dopytać czy Pani może sprawdzić pewna sprawe , bo na infolinię nie idzie sie dodzwonic... Pani bardzo nie miła za karę odpowiadała na pytania , najlepiej o nic nie pytać ...
-
Andy Kłodyka ★★★★★
Rewelacyjna obsługa na najwyższym poziomie! Panie obsługują wszystkie moje firmy od kilku lat i podsumowując zawsze solidnie, szybko i sprawnie 100% polecam
-
Magdalena Karnowka ★★★★★
Bardzo polecam biuro .Obsługa na najwyższym poziomie.
-
Patryk Warczok ★☆☆☆☆
Pani ma wiecznie jakiś problem z ubezpieczeniem czegokolwiek. Kilka problemów miałem z samochodem a teraz doszedł motocykl i zrezygnowałem z ich usług.
-
Zaneta Parzyszek ★☆☆☆☆
Przez kilka lat ubezpieczałam tam samochody i bylam zadowolona. Jednak po ostatnim razie stracili moje zaufanie. W sierpniu zeszlego roku sprzedawalam samochod. Poszlam do nich z umową sprzedaży samochodu w celu wyrejestrowania mnie w ubezpieczalni. Po prawie pol roku przyszlo mi z Warty ze polisa zostala wznowiona. Dzwoniąc tam Pani poinformowała mnie że potrzebna jest pieczątka z wydziału komunikacji. Dzwonilam wiec do wydzialu gdzie poinformowano mnie ze potwierdzen z pieczątką nie wysyłaja i panie musza poslac umowe do ubezpieczalni. Dzwonilam znowu do centrum i powiedzialam im o tej sytuacji. Pani znowu powiedziala ze nic nie zrobi bo potrzebna jest pieczątka. Pojechalam wiec do innego Centrum Ubezpieczen i w ciągu 10 minut wszystko udalo sie zrobić. Nawet nikt nie chciał zadnej pieczątki...... Okazalo sie równiez ze przez kilka ładnych miesięcy Panie nawet nie wysłały umowy sprzedazy do Warty. Tak więc mają jednego klienta mniej.....
-
Mikołaj Żedzicki ★★★★★
Zachęcam do korzystania z usług tego biura. Bardzo sympatyczne, miłe panie prezentują bardzo profesjonalną jakość obsługi i pomagają oraz doradzają nawet w sytuacjach trudnych i nietypowych bez skrzywienia, czy mrugnięcia okiem. Nie wiem jak to wygląda cenowo w porównaniu do innych biur, ale nie zamierzam tego sprawdzać, bo zostałem ujęty świetną i fachową obsługą, która jest dla mnie najważniejsza. Gorąco polecam wszystkim i pozdrawiam miłe panie.
-
Szymon Sulski ★★★★★
Miła obsługa, kompetentni ludzie, polecam!
-
Joanna Mitko ★☆☆☆☆
Korzystałam przez kilka lat z tego biura i byłam zadowolona.Niestety po ostatniej mojej wizycie jestem bardzo zawiedziona postawą jednej z pań.Wprowadziła mnie w błąd z premedytacją mimo to, iż kilkakrotnie dopytywałam się o warunki ubezpieczenia i poszczególne jej opcje to niestety obsługująca mnie Pani poprostu mnie okłamała .Niestety już nie polecam,stracili moje zaufanie i oby tylko moje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O.?
RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O. znajduje się przy mjr. Piotra Rogozina 35, 44-310 Radlin, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O.?
Można skontaktować się z RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O. pod numerem +48 534 929 202
Jak można dotrzeć do RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O.?
Do RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku