Opinie

  1. Tomasz Kądziela ★☆☆☆☆

    Łatwiej trafić szóstkę w totolotka aniżeli dodzwonić się do tej pseudo poradni, widać że pracują tam niekompetentni ludzie. Po przyjeździe na miejsce i zapytaniu się czemu nie można się dodzwonić w celu rejestracji Pani z pychą odpowiedziała że mieli przerwę. W takim razie mają przerwę od 7 do 15. Omijać szerokim łukiem, zresztą jak cały NFZ

  2. Janusz Pleszew ★★★★★

    Bardzo dobra przychodnia wiele specjalizacji. Brak długich terminów oczekiwania na wizytę. Miła i przyjazna obsługa pacjentów

  3. krzysztof kubiesa ★☆☆☆☆

    Pozdrawiam Pana, który rejestrował mi pracownika. Powiem tyle takiego braku profesjonalizmu nie widziałem dawno. Po wysłaniu skanu skierowania powiedział, że wszystko jest w porządku. Jednak gdy pracownik stawił się na miejscu w dniu badania to okazało się, że skierowanie było źle wypisane i nie da się z tym nic zrobić. A sam wcześniej go przyjmował i twierdził, że wszystko jest okej. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, a medicusowi życzę z całego serca szybkiego zakończenia istnienia bo tak się nie traktuje klientów.

  1. Gruszeńka gruszka ★☆☆☆☆

    Pani doktor z medycyny pracy? To jest kpina Jestem osobą poruszającą się na wózku i jej pierwsze pytanie to czy skakałem na główkę… nie, nie skakałem tylko miałem wypadek komunikacyjny. Miałem jechać jako opiekun nad morze i pani powiedziała że ja nie mogę jechać jako opiekun bo to dzieci by musiały opiekować mnie, nie mając podstawy żeby tak mówić. Jestem osobą w 100% samodzielną i byłem z tymi dziećmi na paru wyjazdach i radziłem sobie z ich opieką świetnie. Wychodząc z gabinetu poczułem się szczerze mówiąc gorszy bo takie argumenty mi podawała. Chce jeszcze tylko wspomnieć że nie dopuściła mnie 3 lata temu do prawo jazdy gdzie w innej medycynie pracy nie było problemu i wtedy zapytała mnie o to samo czyli czy skakałem na główkę a potem pytała mnie jak ja zamierzam wsiąść do samochodu i kto ze mną ciągle będzie jeździł itp czyli tak samo bezsensowne i głupie pytania. Podsumowując pani zachowuje się jak by żyła pod kamieniem i poprostu ubliża człowiekowi który został pozbawiony sprawności z czyjejś winy.

  2. Agata Gielata ★★★☆☆

    Przyjmowanie pacjentów nie według ustalonych godzin. Pacjentka umowiona na godzine 9:55 wchodzi przed pacjentem umówionym na 9:40. Brak poszanowania dla pacjenta ze strony personelu. Na najwyższą ocenę zasługuje jedynie lekarz Jerzy Gach, profesjonalista w każdym calu. Pan doktor jest miły i kompetentny, zabieg przeprowadzony bez powikłań.

  3. Patrycja G ★★★☆☆

    Placówka w moim odczuciu ma więcej minusów niż plusów. Więc jeżeli mają Państwo do wyboru inne miejsce to warto wziąć to pod uwagę. Brak bezpłatnego parkingu, co dla mnie jest absurdem!! Jest to miejsce opieki zdrowotnej a trzeba płacić za parking. Korzystałam z usług tego miejsca prywatnie, byłam umówiona na konkretną godzinę, na co Pani recepcjonistka na miejscu informuje mnie, że jest to godzina przybliżona-kolejny absurd. Czas oczekiwania na badanie 30min, miałam wrażenie, że te 5 osób przede mną było również umówione na tę samą godzinę. Płacisz czekasz, jesteś na NFZ czekasz jeszcze dłużej.

  1. Zybi Kraska ★☆☆☆☆

    Placówkę powinni zamknąć Wizyty prywatne opóźnione po 2godziny ,lekceważenie pacjentów. Więcej pracowników niż lekarzy . Odradzam zmarnowany czas i pieniądze . Czas oczekiwania na USG …? Zawsze opóźnienie !

  2. Elżbieta Felczak ★☆☆☆☆

    Fatalnie. Korzystam bardzo mało z usług placówki i jeszcze nigdy nie zostałam przyjęta o godzinie, na którą byłam umówiona. W jednej chwili przyjmowane są przez jednego lekarza dzieci zdrowe i chore.

  3. MsAmellya ★★★★★

    Korzystałam z medycyny pracy i jestem bardzo zadowolona, rejestracja jednego dnia i drugiego dnia z samego rana miałam umówione badania. Pani w rejestracji młoda, bardzo miła i idącą na rękę. same badania też ok. U mnie przebiegło szybko i bezproblemowo.

  1. Maglena P ★★☆☆☆

    Jedynymi plusami placówki są czystość oraz miła obsługa. Minusem jest bardzo długi czas oczekiwania na połączenie, zdarza się czekać nawet 40 minut, aby się dodzwonić. Kolejnym minusem jest czekanie na wizytę - to, że umówi się na konkretną godzinę nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością, na kilkanaście wizyt tam, w większości przypadków musiałam czekać około godzinę na wejście do gabinetu. Przydałoby się, aby wizyty były układane bardziej rozsądnie, chociażby dodanie po kilka minut ekstra na jednego pacjenta. Szkoda też, że parking dla pacjentów jest płatny, a zwłaszcza, że tak jak wspominałam, godzinę trwa samo czekanie na wejście do gabinetu, czekanie z numerkiem do rejestracji też dość długo trwa (swoją drogą nie rozumiem idei numerków skoro i tak tylko jedna pani obsługuje pacjentów).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medicus?

Medicus znajduje się przy Dworcowa 22, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medicus?

Można skontaktować się z Medicus pod numerem +48 338 613 678

Jak można dotrzeć do Medicus?

Do Medicus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements