Dziękuję Wspaniałemu lekarzowi dr. N. med. Mateuszowi Marcinek za uratowanie mi życia. Jego wiedza oraz serdeczne podejście do pacjenta jest wyjątkowe i zasługuje na wielkie uznanie. Z poważaniem Tadeusz B. z Ustronia.
Zdjęcia
Opinie
-
Tadeusz Browinski ★★★★★
-
Maria D. Pszczyna ★★★★★
Z całego serca chciałabym polecić Panią dr Iwonę Rokitę - Wala pierwszy raz spotkałam tak niezwykle miłą i empatyczną osobę... czułam się przy Pani dr tak jakbym znała Ją od wielu lat, dlatego czułam się zaopiekowana i bezpieczna, nie czułam się inna z powodu mojego wyglądu Pani dr nie dała mi tego odczuć za to Jej bardzo dziękuję... nawet zasugerowała mi różne rzeczy za co dziękuję Zabiegi były przeprowadzone w miłej atmosferze i z poczuciem humoru- zero stresu i bólu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Iwonie za przeprowadzone zabiegi. Bardzo dziękuję oby więcej takich osób spotkała na mojej drodze. Na koniec chciałabym podziękować całej ekipie z Placówki Alfa ze Skoczowa byliście wszyscy bardzo mili i serdeczni. Jeszcze raz bardzo dziękuję...
-
Cudowny Rabarbar ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Powinno być minus 10 gwiazdek :( Zepsuty wzrok mojej mamy, poprzez błędny zabieg laserowy. Oczywiście nikt tego nie potwierdzi bo jak że tak … Miesiącami wizyty kasa wizyta kasa Wzrok uszkodzony po dziś dzień Tylko trauma i smutek
-
Mike O ★☆☆☆☆
Dno. Operacja wodniaka jądra wykonana prywatnie. Szwy samo rozpuszczalne puściły już po 4 dniach, wodniak po 2 tygodniach wrócił i jest jak było plus dodatkowe zgrubienie na skórze. Po operacji dwa razy zemdlałem a że to było przed godziną zamknięcia do byłem skutecznie wypraszany idiotycznym pytaniem co 3min "i jak?".......no tak że upadam na podłogę i tylko patrzą na zegarek
-
Maciej Borski ★★★★☆
Dziś mój ojciec mial tutaj wykonywany zabieg usunięcia zaćmy. Wszystkie przebiegło sprawnie. Przyjęcie o 8.45 a o 11.00 tata byl juz po zabiegu. Na razie wszystko w najlepszym porządku. Wizyta kontrolna umówiona za 3 tygodnie. Personel lekarski i pielęgniarski bez zastrzeżeń. Panie z rejestracji moglyby się częściej uśmiechać i wykazywac więcej empatii mimo, że część pacjentów bywa, często zdenerwowanych i opryskliwych. Jeszcze raz bardzo dziękuję za opiekę nad tatą. To dzięki Państwu wszystko jest już ok.
-
Enka Enka ★★★★★
Nieliczny ośrodek, w którym pacjent zostaje zaopiekowany! Panie w rejestracji bardzo pomocne i sympatyczne! Nie odsyłają pacjenta z kwitkiem jak w innych przychodniach (byle pozbyć się problemu) tylko szukają rozwiązania aby pomóc. Cierpliwie proponują terminy wizyt, tak żeby pacjentowi pasowało. Kadra lekarska również super. Dziękuję serdecznie i oby tak dalej! P.S. koleżanki z Bielska i innych ośrodków powinny się uczyć podejścia i traktowania pacjenta!
-
Bronisława ★★★★★
Dr Antonina Jurewicz Bartczak pełen profesjonalizm polecam serdecznie zaćma została usunięta w 100%. Również bardzo miła i profesjonalna obsługa Panie w rejestracji zawsze uśmiechnięte i służące pomocą w uzupełnianiu tej całej dokumentacji. POLECAM
-
Agata K. ★☆☆☆☆
Lekarz przeprowadzający zabieg zaćmy to mistrz w swoim fachu, natomiast "szanowne" panie w rejestracji średnio uprzejme. Nie dość, że zabieg umówiony na godzinę 8 przez rejestrację, wcześniejszy telefon potwierdzający wizytę też na 8, a u lekarza informacjela, że zabieg na 12. Zero jakiejkolwiek informacji o opóźnieniu i zmianie godziny, zero szacunku dla pacjenta! Jedyna osoba łagodząca sytuację to pani pielęgniarka. Oczywiście sytuację pogarsza fakt, że osoba po znajomości wchodzi poza kolejką.
-
malwina slowinska ★★★★★
Pełen profesjonalizm, stoicki spokój, opanowanie, cierpliwość względem mojej dziewięcio letniej córki która panicznie bała się zabiegu wymrażania kurzajek. Nie ułatwiła zadania lekarzowi a mimo to lekarzowi udało się ją uspokoić i przeprowadzić zabieg. Panie w recepcji serdeczne i miłe, chętnie udzielono nam odpowiedzi na pytania. Pani w czarnych włosach do ramion cały czas uśmiechnięta. Mało jest takich miejsc. Czas oczekiwania na umówioną wizytę to 10 min po czasie. Lepiej być nie może. Serdecznie polecam. Jeden z najlepszych gabinetów jakie do tej pory mieliśmy okazję odwiedzić.
-
J. W. ★☆☆☆☆
Prowincjonalne dziadostwo, rehabilitacja na bardzo miernym poziomie, utrzymujecie się tylko dzięki NFZ, znudzony chłopaczek na rejestracji rehabilitacji z łaską odpowiada na pytania, żenująca odpowiedź "coś wymyślimy fajnego" (?!) w kwestii terapii schorzeń kręgosłupa i kolan, odpłatnych pakietów zabiegów brak. Z ośrodkami typu Sport Klinika nie ma porównania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Lekarskie Alfa?
Centrum Lekarskie Alfa znajduje się przy Gustawa Morcinka 16B, 43-430 Skoczów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Lekarskie Alfa?
Można skontaktować się z Centrum Lekarskie Alfa pod numerem +48 338 572 900
Jak można dotrzeć do Centrum Lekarskie Alfa?
Do Centrum Lekarskie Alfa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku