Opinie

  1. Artur Izbaner ★★★★★

    Peugeot 407 , nagła awaria w drodze do domu . Pan Adam przyjął samochód do naprawy poza kolejnością, zdiagnozował, zamowil części i na drugi dzień samochód zrobiony , a ja spokojnie i bez obaw wróciłem do Łodzi . Fachowość, rzetelne i uczciwe podejście do klienta plus kontakt z klientem na najwyższym poziomie . Prawdopodobnie mój ojciec też będzie sie u Pana Adama serwisował, bo był pod dużym wrażeniem.

  2. Pershinger ★★★★★

    Polecam, zawsze poradził sobie z problemem, konkretny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Moim zdaniem najlepszy elektryk w okolicy, warto go wybrać.

  3. Ludwik Stencel ★★★★★

    Solidny pan bardzo polecam

  1. Sylwester ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi ,miła obsługa, usterka usunięta w ten sam dzień mimo ,że nie byłem umówimy nie zostałem odesłany z kwitkiem .Naprawa wykonana fachowo Serdecznie polecam tego fachowca.

  2. Leszek Kowalski ★★★★★

    Lepszego fachowca nie znajdziecie zna się na robicie

  3. Lucekm25 ★★★★★

    Prawidłowa diagnoza. Naprawa wykonana bez zwłoki. Polecam.

  1. Agata Kaminska ★★★★★

    Korzystam z usług Pana Adama od lat, jak z resztą cała rodzina! Lepszego specjalisty nie znam, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna, zawsze wie co należy zrobić i to za na prawdę dobrą cenę. Szczerze polecam!

  2. Przemysław Biegała ★☆☆☆☆

    Dwa razy oddawałem samochód do tego warsztatu. Dwa razy zdarzyło się to samo, co dyskwalifikuje moje kolejne pojawienie się u tego elektryka. Opiszę może tylko ostatnią wizytę. Oddałem samochód z uszkodzonym nawiewem powietrza do kabiny, uszkodzonym czujnikiem parkowania oraz niesprawną klimatyzacją. Uczciwie usłyszałem, że mają dużo pracy i mogą nie znaleźć czasu na zajęcie się moim samochodem, ale zostawiłem z ustaleniem, że do końca tygodnia mogę poczekać, jak znajdą czas niech w pierwszej kolejności zrobią nawiew a następnie kolejne usterki. Auto oddałem w wtorek rano. W czwartek telefon, że zabrali się za auto. W piątek rano informacja, że zrobili tylko klimę koszt 780 zł. No i co mi z klimy jeśli nawiew nie działa do kabiny? Nie mam tego jak sprawdzić? Ustalenia były takie, że nawiew w pierwszej kolejności. Niestety elektryk wie lepiej. Zapłaciłem przelewem po stwierdzeniu u diagnosty, że faktycznie klima została zrobiona. Wcześniej nie miałem tego jak potwierdzić przy uszkodzonym nawiewie, który w ogóle nie został ruszony. Dlatego jeśli chcecie mieć w samochodzie wymienione wszystko dookoła tego co powinno być zrobione z czystym sumieniem zostawiajcie auto w tym warsztacie. W innym przypadku jak najdalej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Seibel Adam. Autoelektromechanika?

Seibel Adam. Autoelektromechanika znajduje się przy Żeromskiego 12, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Seibel Adam. Autoelektromechanika?

Można skontaktować się z Seibel Adam. Autoelektromechanika pod numerem +48 324 341 439

Jak można dotrzeć do Seibel Adam. Autoelektromechanika?

Do Seibel Adam. Autoelektromechanika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements