Witam chciałem się z państwem podzielić moją opinią na temat pana mechanika . Pierwsza wizyta była super .fotki wysyłane z naprawy auta odbieranie telefonów było idealnie naprawa super i szybko......Lecz druga wizyta to masakra owy mechanik kazał postawić auto do naprawy .....i udał się na urlop...po powrocie przeszło tygodniowym dzwoniłem zero odbioru telefonu w między czasie byłem w warsztacie lecz drugi pan mechanik zachowywał się gbur po następnych 3 tygodniach auto nie naprawione. Powiedział za to nie od niego zależne ..oraz powiedział przez telefon że nie umawiał się że mną na termin czyli na czas wykonania naprawy.Nadszedł czas na ruch Policji pan nie dowierzyał musiałem sam dzwonić do tego pana co miał moją część od auta i na drugi dzień już była lecz po zamontowaniu było jeszcze gorzej Zabrałem tą część czyli sterownik od ABS do innego elektronika i trwało to 1.5 godziny okazało się że sterownik był dobry a po założeniu przez pana mechanika w owym warsztacie było to samo .Odebrałem auto po miesiącu niesprawne dalej z wygiętymi zawiasami przedniej pokrywy silnika ...czyli maska się niedomykała .bo na pewno pan zostawił coś na silniku i trzasnął maską i tyle .nie polecam... A że osoby które kupują audi i BMW to idioci tak powiedział dedykacją dla użytkowników tych marek aut odradzam .brak komunikacji nie odbieranie telefonów masakra
Zdjęcia
Opinie
-
Marian Sosnowski ★☆☆☆☆
-
Bezimienny ★☆☆☆☆
No niestety nie było mi dane skorzystać z usług tego mechanika ze względu na jego brak oddzwaniania umówiłem się parę tygodni do przodu by nie pchać się w kolejkę bo wiem jak jest, ale gdy termin się zbliżał, mówił by przyjechać później bo ma dużo zaległości z naprawami co też zrozumiałem, ale jak kolejny raz próbowałem zadzwonic to już nie odebrał telefonu i nawet nie oddzwonił.. Czasem Panie mechaniku wystarczy powiedzieć, że się nie podejmie naprawy i mieć z głowy.
-
Henryk Pytlik ★★★★★
Fachowo polecam
-
Mikołaj_Koźlik ★★★★★
Polecam !! Wszystko pięknie, szybko i w dobrych cenach. Chłopaki zawsze pomogą.
-
BEZU Official ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę polecić tego mechanika nikt do tej pory Nie naprawił tak dobrze naszych samochodów jak Michał. Od teraz już na zawsze będę serwisował u niego Passata i Forda ponieważ wykazuje on niezwykłą wiedzę na temat pojazdów był w stanie powiedzieć nawet Ile mogą mniej więcej wytrzymać wtryski i cewki w Fordzie zna Też bolączki Passata i przede wszystkim jest dosyć dobry kontakt z nim bezproblemowo można umówić termin i co najważniejsze jego usługi nie są drogie a robota jest zrobiona naprawdę fenomenalnie. Polecam z całego serca i mogę jeszcze na dodatek dołączyć zdjęcia jak pięknie wyczyścił silnik z Passata ;)
-
Wojciech Robakowski ★★★★★
Fachowo, sprawnie, klient zadowolony. Bardzo dobre doradztwo i profesjonalne indywidualne podejscie do problemu. Polecam!
-
Aga Kowal ★★★★★
Korzystałam z usług Pana Michała oraz Jego taty . Obaj bardzo profesjonalni i przesympatyczni. Naprawa mimo że poważna poszła szybko i sprawnie . Dziękuję.
-
Sławek Sibielak ★★★★★
Korzystałam z usług Pana Michała oraz Jego taty . Obaj bardzo profesjonalni i przesympatyczni. Naprawa mimo że poważna poszła szybko i sprawnie . Dziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mechanika samochodowa Michał Stebel?
Mechanika samochodowa Michał Stebel znajduje się przy Generała Józefa Bema 125, 44-280 Rydułtowy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mechanika samochodowa Michał Stebel?
Można skontaktować się z Mechanika samochodowa Michał Stebel pod numerem +48 690 814 413
Jak można dotrzeć do Mechanika samochodowa Michał Stebel?
Do Mechanika samochodowa Michał Stebel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku