220 zł za założenie 4 opon a po miesiącu wentyl zaczął puszczać... po 2 miesiącach kolejny i kolejne koszty ponoszę przez tych partaczy bo oni zaoszczędzili 5 zł na jakości tego co sprzedają nie polacam !
Zdjęcia
Opinie
-
Grzesiek Panek ★☆☆☆☆
-
Sebastian Czogała ★★★★★
Bardzo dobre podejście do klienta, bardzo dobre doradztwo , wszystkie zlecone naprawy zrobione bardzo dobrze. Na pewno wrócę
-
Adam Spi ★☆☆☆☆
Omijać szerokim... W mojej ocenie nie starannie nie da się tego opisać w jednym słowie. Jak dla mnie Pato mechanika. Proszę przeczytać aby ktoś przypadkiem nie wpadł na " mine ". Opiszę kilka sytuacji aby przestrzec innych przed tym warsztatem. Auto Passat B5 okres kilku napraw w przedziale około 1 roku. 1. Wymiana oleju passat B5. Warsztat zapomniał (jak twierdzi) dodac jakieś miedzianej podkładki. Zalany podgrzewacz paliwa. Po zgłoszeniu reklamacji poprawili ale mimo wszytko jak bym się nie znał to co w tedy. 2. Wymiana opon: pracownik po wymianie opon poinformował mnie że 1 śruba jest zerwana ( dokładnie nie pamiętam co powiedział ale coś w tym stylu). Okazało się przy wymianie klockow ( u innego mechanika ) że są- ale dwie śruby, nie zerwane ale krutsze które nie trzymały koła przktycznie. Wniosek, pracownik przy wymianie opon nie poprawił, nie wymienił tych krótszych nowe pasujecie / dobre Więc nawet jak by te śruby tam były już wcześniej te krótsze, to powinien na miejscu je wymienic na pasujące/dobre. Wymienil przy nast wizycie po zgłoszeniu przeze mnie. Ale mimo wszytko zostawili dziadowine. Kółko mogło się urwać w każdej chwili. 3. Teraz perełka. Wymiana wtrysków. Zapewniał że ma znajomego co regeneruje wtryski a okazało się jak wspomniał że wziol z allegro cytuje : " że go zrobili w ch. " Czas "naprawy" 6 dni roboczych. Auto po " naprawie" już nie jest tym samym autem na nie korzyść oczywiście ale już nie oddaje do reklamacji do tego warsztatu bo to nie ma sensu. Podczas tych 6 dni " wymiany wtrysków ": siłownik co podtrzymuje maskę uległ zniszczeniu. Po odbierze auta siłownik nie działał maska opadała pod własnym ciężarem. To co zastałem i zobaczyłem jak dbają o powierzony samochód na warsztacie pana D.L. to jest tragedia: Maska trzymała się na metalowym trzonie oparta o wygłuszenie maski i pojemnik na płyn do spryskiwaczy który uległ wgnieceniu ( w załączniku foto ). Siłownik wymienil na nowy. Ale mimo wszytko gdybym tego przyłapał na gorącym uczynku zaś by wmawiał że pojemnik że starości pękł ( tak się zresztą tłumaczył że wszytko że starości pęka ) 4. Serwis klimatyzacji 2 x sprawdzał szczelność, jakaś farsa. Przez ten rok może ponad, zmieniła się 3 razy brygada. Właściciel twierdzi że ludzie tam 20 lat pracuja :/ . Skoro tam tyle razy bylem i widziałem że jednak nie. Jeśli chodzi o samochód zastępczy to jest to samochód zastępczy widmo. Jak twierdzi p. D.L. samochód zastępczy ciągle w trasie nawet jak warsztat stal pusty :). Może jest samchod zastępczy ja nigdy nie widziałem. Wnioski wyciągnijcie sami. W mojej ocenie Pato mechanika zwrócicie uwagę na fotkę na prawdę to zrobili co jest na zdjęciu.
-
Marta Judasik ★★★★★
Pan Darek to prawdziwy specjalista. Wszystko szybko i sprawnie. Fachowa i przesympatyczna obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!
-
Dawid Jaworski ★★★★★
Pacjent Renault. LAGUNA III była naprawiana w 3 serwisach bez skutku problem zapalająca się kontrolka ładowania poprzednie serwisy wymieniły alternator moduł kontroli x2 bo niby był uszkodzony bez skutku w tym warsztacie samochód stał nie cały tydzień aczkolwiek problem został trafnie zdiagnozowany i usunięty polecam serdecznie ten warsztat jeśli chodzi o przypadki trudne
-
Łukasz J ★☆☆☆☆
Wymiana oleju i filtrów 170 zł za samą robociznę i jeszcze każą zabrać stare bo trzeba dopłacać za utylizację. Rozbój w biały dzień, omijać szerokim łukiem !! Nie polecam
-
Łukasz Brak ★☆☆☆☆
Nie polecam firmy, 5 minut spawalnia kosztowało mnie 200zl, oszuści jakich mało
-
Wanda Radomska-Retelewska ★★★★★
Mechanikom zależy na bezpieczeństwie i dobru kierowców. Usługa zrobiona szybko i solidnie. Całe auto sprawdzone i wydane sprawne do bezpiecznej jazdy. Tanio nie jest. Ale tanie mięso to psy jedzą a oni robią wszystko aby kierowcy byli bezpieczni na drodze. Nie znaczy to jednak, że kierowca może sobie za kółkiem pofolgować. Bo za bezpieczną jazdę odpowiada już jednak kierowca. Wszystkim kierowcom życzę szerokiej i bezpiecznej drogi i jazdy
-
Zbigniew Anonymous ★★★★★
Naprawdę świetny i nie drogi warsztat.Mechanicy to naprawdę ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam! Świetnie naprawiają i Tuningują samochody.Błyskawicznie potrafią odkryć przyczyny nieprawidłowego zachowania auta.Usuwają usterki lepiej niż ASO.Nie biorą drogo a robią auto jak dla siebie.Bardzo starannie naprawiają samochody.Podchodzą do każdego samochodu indywidualnie i dokładnie go sprawdzają.To Warsztat z fachowcami....warsztat na który jeśli zajdzie taka potrzeba...warto wrócić bo naprawa u nich to przyjemność i gwarancja nie drogich cen a za to szybkiej realizacji i super fachowej obsługi....tam pracują ludzie z pasja...mechanicy dla których każdy detal ma znaczenie....Polecam ich.Są zwyczajnie najlepsi.
-
Ma r ★☆☆☆☆
Wymienić opony to jeszcze potrafią, ale z cała resztą to sobie nie radzą. Kilkakrotnie bezskuteczna naprawa w kilku samochodach...oddaje auto zepsute i odbieram zepsute i jeszcze za to kasują!!! Zapłaciłem 200zł za nic nie zrobienie.W innym przypadku próbowano mnie naciągnąć na naprawę za 1500zł gdzie w innym warsztacie zapłaciłem za naprawę 240zł. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mechanika Samochodowa i Serwis Opon - Langrzyk Dariusz?
Mechanika Samochodowa i Serwis Opon - Langrzyk Dariusz znajduje się przy Bolesława Chrobrego 14, 44-313 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mechanika Samochodowa i Serwis Opon - Langrzyk Dariusz?
Można skontaktować się z Mechanika Samochodowa i Serwis Opon - Langrzyk Dariusz pod numerem +48 698 412 536
Jak można dotrzeć do Mechanika Samochodowa i Serwis Opon - Langrzyk Dariusz?
Do Mechanika Samochodowa i Serwis Opon - Langrzyk Dariusz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku