Opinie

  1. Agnieszka Ickiewicz ★★★★★

    Najlepsi profesjonaliści zajmujący sie detailingiem samochodów. Nie ma lepszych w okolicy. Samochód nie do poznania po ich usłudze. Polecam w 100%!! Nie zawiedziecie się.

  2. Motoholik ★★★★★

    Jestem mega zadowolony. Wczesniej szukalem tylko ,,ceny" a teraz zostawilem u chlopakow samochod i nie zaluje zadnej wydanej zlotowki. Efekt mega, polecam niezdecydowanym

  3. Peter X ★★★★★

    Firma zajmująca się detailingiem na bardzo wysokim poziomie. Profesionalna i miła obsługa. Indywidualne podejście do klienta i usług jakie są potrzebne dla samochodu. Terminy lepiej umówić wcześniej z powodu dużej liczby klientów. Mazda 6 oddana na całkowity detailing wewnętrzny. Przy odbiorze samochód wewnątrz wyglądał jakby wczoraj wyjechał z salonu, nie licząc kilku uszkodzeń mechanicznych, które zostały spowodowane użytkowaniem i nie da się ich zregenerować. Samochód został także bardzo dokładnie umyty z zewnątrz, co było bardzo miłym dodatkiem do wewnętrzengo detailingu, oczywiście zawartym już we wcześniej przygotowanym kasztorysie. Po miesiącu użytkowania od odbioru, elementy typu piano black nadal wyglądają na wypolerowane a zaimpregnowana biała skóra utrzymuje ten sam odcień. We wnętrzu samochodu nadal jest wyczuwalny zapach wysokiej jakości produktów użytych do odświeżenia niektórych powierzchni. Firmę w pełni polecam, usługa warta swojej ceny. W przyszłości jescze wiele razy skorzystam z usług tego detailaera.

  1. Kai Klapuch ★★★★★

    Polecam serwis carDNA Studio. Kamil super doradza i naprawdę zna się na tym co robi. Samochód po detailingu wygląda jak nowy. Fachowcy najwyższej klasy!

  2. Grażyna Celaryhgg ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony. Szybko, sprawnie a przede wszystkim rzetelnie. Efekt WOW! Polecam z czystym sumieniem!!!!!

  3. Aleksander Pordzk ★★★★★

    Rzeczowo,sprawnie i bez zastrzeżeń. Może nie tanio, ale profesjonalnie,terminowo i zgodnie z oczekiwanym przeze mnie rezultatem. Według mnie, jeżeli ktoś oczekuje wysokiej jakości usług,to z czystym sumieniem polecam.

  1. Lukasz Sobalak ★★★★★

    carDNA studio jest wyjątkowo godny pochwały! Byłem bardzo zadowolony z efektów. Studio wykazało się doskonałą obsługą klienta i czasem usługi. Ich pracownicy mają fach w rękach co ostatecznie zaowocowało fantastycznym efektem końcowym. Ceramika na moim samochodzie wygląda teraz znakomicie, a jej jakość jest wyjątkowo wysoka. Wszystko, co carDNA studio zrobiło dla mnie, było wykonane w sposób solidny i zgodny z moimi oczekiwaniami. Dlatego też, polecam ich usługi każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług w zakresie ceramiki na samochodzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres carDNA Studio?

carDNA Studio znajduje się przy Jastrzębska 146, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do carDNA Studio?

Można skontaktować się z carDNA Studio pod numerem +48 663 687 878

Jak można dotrzeć do carDNA Studio?

Do carDNA Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements