Pyszne, tanio i szybko. Wszystko ciepłe, duże porcje zestawy zupa i drugie danie .
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Gurda ★★★★★
-
Grze Gorz ★★★★★
Polecam jak najbardziej. Zupa tajska bogata i godna porcja. Kotlet drobiowy soczysty aż cieknie, frytki chrupiące (aczkolwiek gotowce, smaczne I nie śmierdziały starym olejem) surówki świeże, rewelacyjne , kompocik treściwy, nie rozwodniony :) Ja na pewno będę wracał, tylko zapamiętam żeby przychodzić głodnym bo miejsca w brzuszku potrzeba nieco więcej, a ja raczej z tych co zjedzą więcej :) (dobrze, że mam spory samochód bo bym brzucha za kierownicę nie zmieścił :)) Dla mnie delitanym minusikiem jest za mało ostrości w tajskiej, ale to już trzeba mieć do tego przygotowaną paszczę. Może następnym razem zapytam czy można "podkręcić" ;) No i drugi minusik to suróweczki dałbym osobno, są soczyste i troszeczkę reszta na tym cierpi :) No ale to drobnostki, dla mnie nie wpływa to specjalnie na całokształt i póki co pełna piątka w swojej kategorii ;) Może i wychodzi nieco drożej niż w popularnej "Krówce", ale serio jakościowo jest sporo na plus i myślę, że warto dorzucić grosza jak ktoś lubi dużo i dobrze ;)
-
Tomasz Sz (Tomas) ★★★★☆
Jedzenie bardzo smaczne , procje w sam raz, gdyby ceny były dosłownie 10% niższe to mielibyśmy prawdziwą rewelację. Szkoda, że do zestawu zawsze jest zupa bo nie każdy ją chce, a rezygnacja z zupy i tak nie wpływa na koszt dania. Przed lokalem nie ma problemu z parkowaniem.
-
Arek ★★★★★
Tylko dania obiadowe. Ale za to jakie! O tym za chwilę. Codziennie inny zestaw dań. Do każdego zupa, do wyboru. Surówki także własnej roboty. W daniach jak ktoś woli, zamiast ziemniaków może zamówić frytki (te już z „gotowca”, ale nie widzę w tym mankamentu). Zdecydowałem się na zupę „Tajską”, która okazała się bardzo pyszną (miałem skojarzenia z bograczem), z dużą ilością kawałków kurczaka. Gdy podano drugie danie (kotlet schabowy z boczkiem, ziemniaczki, surówki) wiedziałem, że będę miał problem… Z powodu wielkości porcji. Serio, po takiej obfitej zupie już sam widok ogromnego kotleta robił wrażenie. Ale dałem radę. Kotlet soczysty, dosyć gruby, panierka nieprzesadna. Na nim kilka plastrów boczku i żółty ser. Na tym żurawina. Coś wspaniałego! Brawa dla kucharza! Inne dania dziś wydawane wyglądały równie imponująco. Obsługa bardzo sympatyczna i miła, co przekłada się na fajny klimat w lokalu. Zaobserwowałem duży ruch w zamówieniach (na dowóz i takich do odbioru), w lokalu cały czas są klienci i widać, że wśród nich wielu stałych. No i się temu nie dziwię. Oby tak dalej! Jeszcze raz dziękuję za takie doznania i życzę wszystkiego dobrego. Zajrzę tam jeszcze nie raz…
-
Krzysztof S ★★★★★
Zaskoczyliście mnie bardzo pozytywnie. Podczas niedzielnej wycieczki rowerowej szukaliśmy nowego miejsca na zjedzenie obiadu i szukając czegoś na google maps znalazłem Państwa restaurację z bardzo dobrymi recenzjami. Finalnie mogę tylko je potwierdzić. :) Zamówiliśmy rosół, krem paprykowo-pomidorowy, nuggetsy, polędwiczki w sosie grzybowym i pierś z mozzarellą i suszonymi pomidorami + kompociki. Jedzenie było przepyszne, jak zupy tak drugie dania oraz kompociki. Na pewno jeszcze Państwa odwiedzimy. Jedyne co mogę zasugerować - zbliża się sezon, przydałby się jakiś stojak na rowery :)
-
Jan Łakota ★★★★★
Wspaniałe jedzenie, wczoraj pyzy z miesęm przepyszne, jestem trzeci raz i za karzdym razem zjadłem smacznie, miła obsługa, szybko podane, trzy zestawy i zawsze jedno danie bez mięsne bardzo dobry pomysł, ceny adekwatne do jakości, oby tak dalej , gratuluję!
-
Marcelina Cębrzyna ★★★★★
Wszystko ok, ceny w porządku, obiady smaczne, bardzo miła obsługa. Codziennie co innego, więc ciężko ocenić pewnie całą kuchnię, ale to co jedliśmy było świeże i dobre. Jeszcze na pewno zamówimy!
-
Michał P ★★★★★
Pyszne jedzenie, sympatyczna obsługa. Jadłem roladę wieprzową z kluskami śląskimi i modrą kapustą. Do tego krem z papryki i pomidorów. Niebo w gębie. Ceny są NORMALNE. Za powyższy zestaw zapłaciłem 33 zł. Polecam
-
Tomasz Otola ★★★★★
Smaczne domowe jedzenie. Każdy z trzech zamówionych na miejscu zestawów obiadowych był bardzo dobry. Wszystkie dania ( rosół, zupa orzechowa, drobiowa sakwa z brokułem, pstrąg i rolada) były świeże i podane szybko. Na pewno nie była to pierwsza i ostatnia wizyta. Jeszcze raz dziękujemy za pyszny posiłek. Polecam z całą moją rodzina Restauracje Łyżka Nóż Widelec.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Łyżka Nóż Widelec?
Łyżka Nóż Widelec znajduje się przy Żeromskiego 35, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Łyżka Nóż Widelec?
Można skontaktować się z Łyżka Nóż Widelec pod numerem +48 792 386 269
Jak można dotrzeć do Łyżka Nóż Widelec?
Do Łyżka Nóż Widelec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku