Organizacja w tej przychodni jest beznadziejna. Bardzo ciężko się dodzwonić. Człowiek czuje się pozostawiony samemu sobie. Mój lekarz pierwszego kontaktu jest cudowny i tylko dlatego to znoszę...
Opinie
-
Justyna H ★☆☆☆☆
-
Marek Drabik ★★★★★
Bardzo szybko i sprawnie można wszystko załatwić w tej przychodni. Cała nasza rodzina korzysta i jesteśmy zadowoleni. Panie na rejestracji uprzejme, dostępne i pomocne. Lekarki sluchają i pomagają
-
Wioleta ★☆☆☆☆
Ta przychodnia już dawno powinna być zamknięta.W dniu 29.09.2025,nikt nawet nie raczył odbierać telefonu.Starsza osoba chora,musiała jechać o 18 do szpitala.Sprawa zgłoszona do NFZ. Wkońcu ktoś musi przeprowadzić kontrolę w tej pseudo przychodni.
-
marcusart100 ★☆☆☆☆
Dzwoniłem sto razy nikt nie odbiera, pojechałem osobiście to powiedziała że mnie nie zarejestruje bo pani doktor zabrała zeszyt i mam zadzwonić, można się wściec!
-
Sonia Łopuszyńska-Wiatr ★☆☆☆☆
Tragedia. Wszystko trzeba załatwić osobiście bo dodzwonić się jest niemożliwością. A jak człowiek przyjedzie w rejestracji pusto. Nie ważne czy człowiek ma 40 stopni, czy jest po punkcji kolana, czy przeszedł udar ma się zjawić osobiście bo żadna z 3 pan nie raczy odebrać.
-
Daria Połatyńska ★☆☆☆☆
Najgorsza przychodnia do jakiej kiedykolwiek trafiłam. Na dzień dobry Pani doktor się mnie pyta po co do niej przyszłam mimo tego, ze dostała dokumenty pod nos. Nie polecam
-
Anna Klepacz ★★★★★
No cóż Pani Natalio, skoro woli Pani być chora niż leczyć się u Pani doktor Dolczak to naprawdę super! Jestem przeszczęśliwa bo mnóstwo szanujących ją pacjentów, którym ratowała życie tak jak mi tylko czeka na to aby mogła ich przyjąć. Nie pozwolę aby laik oceniał specjalistę i rzetelnego fachowca. To cudowny lekarz, internista, onkolog, człowiek i kobieta...
-
Misiu ★☆☆☆☆
Lekarz nie doczymał tajemnicy lekarskiej i wszyscy na korytarzu dowiedzieli się co mi dolega.
-
Natalia Niedźwiedź ★☆☆☆☆
Nie polecam Pani dr Dolczak... Niemiła, opryskliwa i niegrzeczne komentuje wybór pacjenta, a nie jest od tego żeby oceniać i komentować tylko wdrożyć odpowiednie leczenie i szanować wybór pacjenta, a zbędne komentarze pozostawić dla siebie...ODRADZAM! Wolałabym nadal być chora niż znowu przeprowadzić z nią rozmowę
-
prestidigitators Gościnny ★☆☆☆☆
Placówka opieki zdrowotnej która obsługą i jakością świadczonych usług zatrzymała się gdzieś w ubiegłym wieku. Problemy z rejestracją do lekarza i opryskliwe rejestratorki. Brudne zagracone gabloty w jednym z gabinetów lekarskich. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Panaceum Sp. z o.o. Centrum Medyczne NZOZ?
Panaceum Sp. z o.o. Centrum Medyczne NZOZ znajduje się przy Stefana Batorego 28, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Panaceum Sp. z o.o. Centrum Medyczne NZOZ?
Można skontaktować się z Panaceum Sp. z o.o. Centrum Medyczne NZOZ pod numerem +48 322 128 666
Jak można dotrzeć do Panaceum Sp. z o.o. Centrum Medyczne NZOZ?
Do Panaceum Sp. z o.o. Centrum Medyczne NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku