Miałam wykonywany zabieg (6.11.25) operacji żył w Klinice Młodzieżowej w Bielsku-Białej, który prowadził doktor Pietrzak. Cały zabieg przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze, a opieka była na najwyższym poziomie. Pan doktor to prawdziwy profesjonalista – uprzejmy, konkretny i rzeczowy. Czułam się bardzo bezpiecznie i zaopiekowana przez cały czas. Po zabiegu personel medyczny otoczył mnie fantastyczną opieką – panie pielęgniarki dbały o każdy szczegół, podawały leki przeciwbólowe, dbał o mój komfort, przykrywały kocem, troszczyły się o wszystkie czynności higieniczne i mój komfort odpoczynku, i dochodzena do sił. Lekarz jeszcze tego samego wieczoru przyszedł osobiście sprawdzić jak się czuje, a następnego dnia rano miał już przygotowane wszystkie dokumenty: receptę skierowanie na kontrolę, druk do zus-u i szczegółowe zalecenia. Dodatkowo podał numer telefonu, żeby w razie pytań czy wątpliwości można się było z nim skontaktować. Informacje techniczne - pokoje dwuosobowe, z TV, duża szafa na wierzchnią odzież i co najistotniejsze - czyściutko! Pościel zadbana, czysta i pachnąca! Serdecznie polecam Klinikę Młodzieżową - doktora Pietrzaka, personel medyczny – pełen profesjonalizm, empatia i opieka na najwyższym poziomie!
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena K ★★★★★
-
Daro ★★★★★
DR. Wojciechowski jak dla mnie bardzo dobry ortopeda nie wymusza drogich zastrzyków jak inni doktorzy np. Na Komorowickiej tylko próbuje rozwiązań z nfz aż do wyczerpania możliwości tak powinno się dbać o pacjentów zwłaszcza starszych
-
Irena Bebek ★★★★★
Wyrazy uznania za profesjonalną obsługę i szacunek do pacjenta dla Pani w rejestracji przez internet. Nie było jej trudno odejść na parę minut od słuchawki, sprawdzić, czy mogę mieć badanie, po czym jeszcze po godzinie oddzwonić i zarejestrować mnie na dogodny termin. Taka empatia to w dzisiejszych czasach rzadkość. Poza tym nigdy w BCM nie zdarzyła mi się jakakolwiek sytuacja konfliktowa, a jestem pacjentką od kilkunastu lat.
-
Ryś VIP ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka bo niżej się nie da. Zero to za dużo. Jeżeli umawiam się na wizytę kilka miesięcy wcześniej i zostaje mi wyznaczona konkretna godzina, to nie rozumiem że czekam dwie godziny i nic. Porażka. Jeszcze sprawa ochrony danych osobowych, organizacyjnie i technicznie bardzo źle, ponieważ wszyscy słyszą wszystko o czym się mówi. Już nie wspomnę że radio w recepcji gra głośno, chyba żeby zagłuszyć plotkowanie pań. Siedząc na końcu korytarza usłyszałem że pan miał umowioną wizytę u pani doktor .... i dowiedział się że pani doktor w dniu dzisiejszym nie ma, a on na to "dlaczego go nie poinformowano" i miał rację, to jakiś cyrk. I jeszcze panie w rejestracji dyskutują o prywatnych sprawach, a ja wszedłem do lekarza bez badania EKG, bo albo zapomniały w natłoku zadań lub takie procedury co drugi pacjent. Żenada !!! Minus jest tak wielki jak niski jest poziom administrowania placòwką zdrowia.
-
Tomasz ★☆☆☆☆
Jak liczyaz, ze wejdziesz p umówionej godzinie to zapomnij. Na gastroskopie trzeba czekac, a i jakos usługi budzi wielkie pytania. Ból i długi czas wykonywania. Nie polecam
-
Radek ★☆☆☆☆
Od miesiąca staram się dodzwonić, niestety bez skutku. Słyszę tylko, który jestem na kolejce 9, 8, 5 i połączenie zostaje zakończone. Dzwoniłem już w różnych porach i zawsze jest tak samo. Nie wydaje mi się aby zawsze był taki sam natłok rozmów. To prawdopodobnie automat, który pomaga w zmniejszeniu ilości interesantów, większość osób po kilkudziesięciu minutach ma dość. Tylko po co w ogóle podawać telefon kontaktowy ?
-
Evelina Root ★☆☆☆☆
Przez 30 min czekałam na połączenie. Byłam 13,12....1! Kiedy tak sobie czekałam w kolejce już jako pierwsza usłyszałam magiczne "czas oczekiwania został przekroczony, prosimy spróbować ponownie" i mnie rozłączyło. Połączyłam się ponownie i znów byłam 15!
-
Quard ★☆☆☆☆
Klinika zadzwoniła rano z potwierdzeniem wizyty na dzień następny, a po kilku godzinach zadzwonili, że odwołują wizytę. Człowiek czeka na wizytę lekarską pół roku, bierze wolne a centrum medyczne na Młodzieżowej odwołuje konsultacje. Najpierw dostałem termin w listopadzie, ale ten też mi odwołali i przesunęli na grudzień, ale z tej wizyty też nici! Polecam omijać szerokim łukiem, człowiek prędzej umrze niż spotka się z tamtejszym lekarzem.
-
JaMl ★★★★☆
Biorąc pod uwagę organizacje zarządzania czasem oczekiwania na swoją kolej, sytuacja wygląda nieciekawie. Polityka zapisywania praktycznie wszystkich na podobną godzinę nie sprzyja komfortowi pacjenta, nawet gdy biały personel jest miły i uprzejmy wyczuwalna jest atmosfera niezadowolenia wśród pacjentów. Nie wygodne krzesła, mała ich ilość w stosunku do oczekujących, ustawione w korytarzu przed gabinetami nie pasują do prywatnych klinik... Sytuacja zmienia się gdy doczekasz się swojego przyjęcia do specjalisty. Wyposażenie gabinetów i sal operacyjnych na wysokim poziomie. Dodatkowo troskliwa obsługa, fachowość personelu i wiedzą lekarzy dopełnia wrażenia że trafiłeś w dobre ręce! Jeśli na stawisz się na długie oczekiwanie i nie zrezygnujesz przed wizytą, to będziesz miło rozczarowany.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Beskidzkie Centrum Medyczne?
Beskidzkie Centrum Medyczne znajduje się przy Młodzieżowa 21, 43-309 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Beskidzkie Centrum Medyczne?
Można skontaktować się z Beskidzkie Centrum Medyczne pod numerem +48 338 263 400
Jak można dotrzeć do Beskidzkie Centrum Medyczne?
Do Beskidzkie Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku