Opinie

  1. Kat Cezet ★☆☆☆☆

    Ta przychodnia to jakieś nieporozumienie. Jeżeli ktoś się kiedykolwiek dodzwonił to pogratulować. Przyjdziesz z ulicy….obraza majestatu że jesteś. Na hasło że jestem w ciąży i potrzebuje wizyty u lekarza rodzinnego dowiedziałam się że nie ustalą terminu wizyty tylko lekarz przyjmuje w taki i taki dzień o tej i o tej porze i mogę sobie czekać - może mnie przyjmie. A jak nie to trudno…. Po drodze sprawdzając moją kartotekę była zdziwiona że jest pusta - dzień dobry. Jak się nie można dostać do lekarza to jak ta kartoteka ma być czymś zapełniona ? Sprawa z tą przychodnią powinna być wyciągnięta wyżej jak tylko do NFZ. Totalna porażka a jedna gwiazdka to i tak za dużo

  2. Daniel Rajman ★☆☆☆☆

    Ta poradnia to porażka totalna człowiek próbuje się kilka godzin dodzwonić po czym odkładają słuchawkę w poradni za co my płacimy te składki?! Porażka totalna zamiast ludzi leczyć to czekają aż bedzie po problemie !! Kobiety w rejestracji są tam chyba za karę!!!

  3. Meggy 006 ★☆☆☆☆

    Totalna porażka...kobiety w rejestracji nie odbierają telefonu . 3 dni dzwoniłam kiedy sie pofatygowałam osobiście telefon ciagle dzwonił a panie siedziały z kubkami przy kawusi. Po zwróceniu uwagi ostentacyjnie strzeliły focha i w ogóle nie chciały pacjenta zarejestrować.... zgłaszam to do nfz . Ta przychodnie rodem z PRL powinno sie wreszcie zamknąć pacjent traktowany tam jest jak zlo konieczne ... brak słów

  1. Sebastian Nieścierowicz ★☆☆☆☆

    Od 3 tygodni próbuje się dodzwonić o każdej porze bez skutku, dziś zgłoszona sprawa do NFZ porażka

  2. Laura Biagiotti ★☆☆☆☆

    Wyczekiwanie na połączenie , to jak wyczekiwanie w agoni na śmierć . Mamy 21 wiek . Nie wiem gdzie kierownik tej przychodni, chyba też śpi. Od 3 dni nie da się dodzwonić - żenada . Człowiek musi jechać 20 km. w jedną stronę by się umówić na wizytę. Zamknijcie te bude na wieczną zaglade.

  3. Monika ★☆☆☆☆

    Po prostu brak słów!!!! Nie wiem co te Panie tam robią i za co mają płacone, ale napewno swoich obowiązków należycie nie wykonują! Od ponad tygodnia próbuje się dodzwonić żeby umówić się na teleporadę do lekarza. To wstyd, że chora w dodatku w ciąży nie mogę liczy na pomoc i zmuszona jestem osobiście fatygować się w celu zwykłej rejestracji!!! Liczę, że ktoś w końcu zrobi porządek z ,,cudownymi” paniami, czas najwyższy zmienić pracowników na bardziej zaangażowanych i rzetelnych!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia "Ocicka"?

Przychodnia "Ocicka" znajduje się przy Ocicka 51a, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia "Ocicka"?

Można skontaktować się z Przychodnia "Ocicka" pod numerem +48 324 153 550

Jak można dotrzeć do Przychodnia "Ocicka"?

Do Przychodnia "Ocicka" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements