Opinie

  1. Monika Kuczera ★★★★★

    Bardzo polecam, Lekarz z ogromną wiedzą i bardzo dokładnie zbabada pacjenta oraz wszystko wytłumaczy :)

  2. Artur O ★★★★★

    Bardzo polecam przychodnię Kardio Plus a w szczególności Dr n.med. Stanisław Morawski .Podczas wizyty szybko i fachowo zdiagnozował wszystkie problemy ze zdrowiem. Doktor ma odpowiednie i fachowe podejście do pacjenta. Chciałbym podziękować za poświecony mi czas i radę. Panie na recepcji bardzo miłe. Pozdrawiam wszystkich.

  3. Meble Grosman ★★★★★

    Z całego serca polecam panią doktor kardiolog Aleksandrę Woźniak ,bardzo kompetentna i troskliwa , która dokładnie postawiła diagnozę i przepisała odpowiednie leki. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, dzięki czemu czułem się pewnie i dobrze poinformowany. Najważniejsze jest to, że dzięki jej opiece nastąpiła poprawa, i czuję się znacznie lepiej. Jeśli szukasz rzetelnego i zaangażowanego specjalisty, to właśnie ją polecam!

  1. Dawid Piechaczek ★★★★★

    Serdecznie polecam. Profesjonalna i empatyczna opieka od pierwszego kontaktu. Lekarze z ogromną wiedzą, dokładnie wszystko tłumaczą i podchodzą do pacjenta indywidualnie. Atmosfera w placówce jest bardzo przyjazna, co sprawia, że nawet stres związany z wizytą znika:)

  2. Beata Bizon ★★☆☆☆

    Sama wyzyta u dr Rycaja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor ma podejście do dzieci. Dokładne badanie, wszystko dokładnie tłumaczył. Niska ocena wynika z pracy rejestracji. Skoro panie wiedziały z góry że wizyta będzie z opóźnieniem wystarczył 1 telefon. W ten sposób łatwo można było uniknąć poczekalni pełnej ludzi i niecierpliwiących się małych pacjentów. Dzień wcześniej panie potrafiły zadzwonić żeby potwierdzić wizytę. Zero szacunku do dzieci i starających się ich zająć rodziców.

  3. Marcin O ★★☆☆☆

    Już drugi raz czas oczekiwania na umówioną wizytę wyniósł ok. godziny. Jak się umawiam na konkretną godzinę to oczekuję, że ktoś szanuje mój czas tak jak ja jego - ja się nie spóźniłem a nawet przyjechałem prędzej, żeby nikt na mnie nie musiał czekać mimo, że dojazd w to miejsce to dla mnie ok. 40 min jazdy przez zakorkowane ulice - kwestia odpowiedniego zaplanowania dojazdu czy wizyt.

  1. Tadeusz Mrozik ★★★★★

    Kardio -Plus powinna być przykładem dla innych przychodni.Od personelu po lekarzy wszyscy zasługują na duże uznanie. Pacjent jest tam na pierwszym miejscu.Pomocni i zawsze mili.Polecam wszystkim Kardio-Plus

  2. yogin8 ★★★★★

    Profesjonalnie i miło. Obsługa na najwyższym poziomie

  3. Dawid Kuczera ★★★★★

    Witam Pełen profesjonalizm .Pan Doktor bardziej ogarnięty niż inni co przyjmują na NFZ. Rezygnuje z NFZ i stawiam na Kardio-Plus.

  1. Katarzyna Mura ★★★★★

    Profesjonalne i miłe podejście Pani Doktor Katarzyny Mitręgi. Wraz z mężem zostalismy dokladnie zbadani.Pani doktor wszystko super wytlumaczyla.Polecamy serdecznie !:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Kardio-Plus?

NZOZ Kardio-Plus znajduje się przy Rybnicka 64, 44-310 Radlin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ Kardio-Plus?

Można skontaktować się z NZOZ Kardio-Plus pod numerem +48 323 072 728

Jak można dotrzeć do NZOZ Kardio-Plus?

Do NZOZ Kardio-Plus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements