W gabinecie dentystycznym miałam przeprowadzony zabieg implantacji dwóch zębów. Zabieg zostal przeprowadzony bezboleśnie, sprawnie i w miłej atmosferze. Pan doktor Maciej Grzesiak wykazuje się pełnym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą osobistą w relacjach z pacjentem. Polecam usługi pana doktora.
Zdjęcia
Opinie
-
Anika Gliniewicz ★★★★★
-
Klaudia Kusienicka ★☆☆☆☆
Spotkałam się z bardzo przykrą sytuacją w gabinecie Doktora M. Grzesiaka. Zostałam umówiona na konsultację z zabiegiem usunięcia ósemki, ale gdy pojawiłam się na wizycie okazało się, że z powodu opóźnienia Doktora, nie ma czasu na wykonanie u mnie zabiegu o czym dowiedziałam się dopiero po konsultacji dentystycznej. Wiedząc dobrze, że do tego zabiegu pacjent musi się przygotować, Doktor Grzesiak nie czuł się winny zaistniałej sytuacji, a za konsultację, której nie potrzebuję bo już u niego zabiegu nie wykonam, kazał wnieść opłatę 200 zł.
-
Emi Jen ★★★★★
Jestem po usunięciu dwóch ósemek i z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet stomatologiczny. Zostałam przyjęta z bólem, miałam zrobione zdjęcie rentgenowskie, a na kolejnej wizycie był już zabieg. Dr Maciej Grzesiak to świetny dentysta, który przeprowadził zabieg sprawnie, a co najważniejsze bezboleśnie! Panie Higienistki zadbały o mój komfort, dzięki czemu nie czułam żadnego strachu. Jako osoba, która zawsze bała się dentysty mogę powiedzieć, że jestem zadowolona i naprawdę gorąco polecam!
-
Monika Czeczot ★★★★★
Byłam na usunięciu ósemki która się nie wyrżnęła oraz siódemki. Na pierwszej wizycie wykonano mi rentgen 3d. Na kolejnym spotkaniu - szybko, bezboleśnie i sprawnie przeprowadzono zabieg. Następnego dnia po zabiegu czułam się lepiej niż się spodziewałam . Jednym słowem polecam.
-
HaMuRaBiSkO ★★★★★
Super podejście do pacjenta. Bardzo szybko sprawnie usunięta 8 chirurgicznie. Polecam tego Dentystę.
-
Barbara Rogozinska ★★★★★
Kolejna wizyta u dr Macieja Grzesiaka zakończona sukcesem. Proszę mi wierzyć na słowo... Opieka medyczna na najwyższym poziomie. Pan doktor delikatny i gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Nie ma czego się bać, nie poczujesz bólu i samego leczenia. Polecam każdemu wrażliwemu jak również innym osobom.
-
Dariusz Czech ★★★★★
Serdecznie polecam usługi u Pana dr Grzesiaka, korzystam z pomocy już od dobrych kilku lat w tym czasie zrobiono mostki, plomby oraz implant, wszystko wykonanie sprawnie i przede wszystkim trwale. Na miejscu w gabinecie znajduje tomograf, co niesamowicie usprawnia cały proces leczenia.
-
Monika Struzikowska ★★★★★
Usługi Pana doktora są na wysokim poziomie, a uzupełnieniem jest możliwość wykonania TOMOGRAFU 3D na potrzeby diagnostyki i planowania leczenia.
-
Mirosława Szczepaniak ★★★★★
Dr. Grzesiak to specjalista w swojej dziedzinie ! Pan Doktor z anielską cierpliwością i niesamowitym podejściem do pacjenta. Człowiek bardzo kompetentny i uśmiechnięty. Chirurgiczne usuwanie ósemki - profesjonalne, bezbolesne i szybkie. Po zabiegu Pan Doktor zadeklarował dostępność w razie powikłań. Jednak gojenie rany po zabiegu - wzorowe. Nie dam wyrwać zęba już nikomu innemu ! Polecam każdemu!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dr n.med. Grzesiak - dentysta, chirurg stomatolog i protetyk?
Dr n.med. Grzesiak - dentysta, chirurg stomatolog i protetyk znajduje się przy Mikołaja Kopernika 93, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dr n.med. Grzesiak - dentysta, chirurg stomatolog i protetyk?
Można skontaktować się z Dr n.med. Grzesiak - dentysta, chirurg stomatolog i protetyk pod numerem +48 601 777 955
Jak można dotrzeć do Dr n.med. Grzesiak - dentysta, chirurg stomatolog i protetyk?
Do Dr n.med. Grzesiak - dentysta, chirurg stomatolog i protetyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku