Minął rok kiedy trafiłam do Nutri Kliniki. Z polecenia umówiłam się na wizytę do dietetyk Pani Weroniki. Była to najlepsza decyzja jaką podjęłam dla swojego zdrowia! Dzięki spersonalizowanej diecie, smacznym przepisom oraz motywacji Pani Weroniki dzisiaj czuję się bardzo dobrze ❤️❤️ dziękuję i z całego serca polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Malwina Tengler-Stronczek ★★★★★
-
Uśka Kita ★★★★★
Powiedzieć, że Magda jest profesjonalna to za mało. Dzięki jej zaleceniom i wsparciu straciłam 4,5 kg tłuszczu - ten wynik chyba mówi sam za siebie! Magda jest bardzo pomocna i dokładna, dobiera produkty tak, jak rzeczywiście lubimy jeść i dokładnie analizuje każdą sytuacje indywidualnie - u mnie na przykład problem z jelitami. Rozłożyła na czynniki pierwsze mój problem i związana z nim dietę a potem opracowała całą rozpiskę, dzięki której jem to co lubię ale przede wszystkim zdrowo i z efektami! Polecam z całego serca :)
-
Marta Kot ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce! Współpraca z panią Weroniką Gajos przebiegała w bardzo milej atmosferze. Dieta była dopasowana do moich potrzeb zdrowotnych z uwzględnieniem stylu życia i ulubionych smaków. Dodatkowo na spotkaniach omawiałyśmy różne tematy edukacyjne, aby lepiej rozumieć mechanizmy zachodzące w organizmie człowieka pod wpływem różnych czynników żywieniowych. Skorzystanie z usług Nutrikliniki to nie tylko dieta, lecz zmiana myślenia i stylu życia.
-
Seweryn Gonsior ★★★★★
Z całego serca mogę polecić Panią Magdę! Dzięki jej diecie udało mi się zgubić 20 kg w niespełna rok ! Menu tak pyszne, że za każdym razem się chciało więcej i więcej….. Bardzo profesjonalna Pani dietetyk, która zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania-widać, że jest stworzona do tego zawodu :) bardzo serdecznie Pani dziękuję ! Teraz czuję się wyśmienicie w swoim ciele! Kłaniam się nisko i pozdrawiam.
-
Michalina Kowalska ★★★★★
Serdecznie polecam Panią Magdę, posiłki smaczne, układane były konkretnie pod moje preferencje. Porcje nie do przejedzenia, a waga jednak spadała w dół. Oprócz tego Pani Magda jest bardzo sympatyczna i współpraca z nią jest czystą przyjemnością:)
-
Michalina Złotko ★★★★★
Serdecznie polecam Panią Magdę, posiłki smaczne, układane były konkretnie pod moje preferencje. Porcje nie do przejedzenia, a waga jednak spadała w dół. Oprócz tego Pani Magda jest bardzo sympatyczna i współpraca z nią jest czystą przyjemnością:)
-
Małgorzata Krzempek ★★★★★
Zaproponowana przez Magde dieta jest znakomita. Wszystkie dania są smaczne i syte. Pomimo zmniejszenia ilości kalorii w poszczególnych daniach nie mam poczucia głodu. Wskazówki udzielane podczas wizyt kontrolnych są bardzo pomocne a efekty z wprowadzonej diety rewelacyjne. Polecam wizytę u Pani Magdy wszystkim, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i uwierzyć w siebie i swoje możliwości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nutri Klinika Poradnia dietetyczna?
Nutri Klinika Poradnia dietetyczna znajduje się przy Centralna 17, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nutri Klinika Poradnia dietetyczna?
Można skontaktować się z Nutri Klinika Poradnia dietetyczna pod numerem +48 792 602 716
Jak można dotrzeć do Nutri Klinika Poradnia dietetyczna?
Do Nutri Klinika Poradnia dietetyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku