Zdecydowanie najlepszy gabinet.Polecam z całego serca.Pan stomatolog super i daje 5 na 5 za profesjonalizm( leczenie na najwyższym poziomie, ogromna wiedza, nowoczesny sprzęt), atmosferę w gabinecie, podejście do pacjenta oraz efekty leczenia. Pan doctor z powodzeniem podejmuje się leczenia nawet skomplikowanych przypadków wręcz beznadziejnych za co jestem niezmiernie wdzięczna.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Kaytek ★★★★★
-
Aleksandra Plewa ★★★★★
Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i świetnie radzi sobie z maluchami ,córka była u wielu specjalistów jednak dopiero Pan doktor sprawił, że spokojnie usiadła na fotelu , podejście do pacjenta z dużą cierpliwością w przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu,my na pewno wrócimy .
-
Monika Łakomska ★★★★★
Jestem pod wrażeniem podejścia pana doktora do wizyty. Brak pośpiechu, szczegółowo wytłumaczona procedura sprzęt i poszczególne etapy wizyty spowodowały rozluźnienie i poczucie bezpieczeństwa mojego syna podczas wyrywania mleczaka. Z pewnością będziemy kontynuować leczenie w gabinecie. Polecam z całego serca, jeśli ktoś ma wrażliwe dzieci, bojące się wizyt u stomatologa.
-
Justyna Obuchowska ★★★★★
Byłam z synem na wyrwaniu zęba i korzenia,który pozostał po mleczaku. Syn bardzo bał się wizyty ale podejście ,wiedza Pana doktora i nowoczesny sprzęt sprawiły,że wizyta przebiegła rewelacyjnie. Duży plus za innowacyjny sposób znieczulenia. Syn boi się igieł a nawet nie poczuł kiedy ząb został znieczulony. Wyszedł z gabinetu z uśmiechem a po 4 dniach już wszystko się pięknie zagoiło. Polecamy z całego serducha
-
Agnieszka Honisz ★★★★★
Była to pierwsza wizyta mojego 5 letniego syna u stomatologa -wizyta odbyła się o czasie, pan doktor z uśmiechem witał małego pacjenta w drzwiach , odnosił się językiem zrozumiałym dla dziecka, co bardzo wzbudziło zaufanie .Również zademonstrował dziecku do czego służą przyrządy stomatologiczne - atmosfera wizyty przebiegła w bardzo pozytywnym i przyjaznym nastawieniu.Pan doktor słuchał także uwag syna -kiedy dziecko mówiło stop to przerywał leczenie - cierpliwie czekając aż dziecko będzie w stanie dalej kontynuować zabieg- bez pośpiechu, z spokojem. Lekarz uśmiechnięty, bardzo kompetentny,rzetelnie wyjaśnił możliwości leczenia, wstępny plan wizyt i pomógł dokonać wyboru co do dalszego postępowania. Serdecznie polecam bo jest to gabinet przyjazny dzieciom!
-
Mateusz Ciuraj ★★★★★
Miałem okazję korzystać z usług wielu dentystów w przeszłości, ale ten zdecydowanie wyróżnia się pośród nich. Zawsze byłem bardzo zdenerwowany przed wizytą u dentysty, ale ten dentysta potrafił mnie uspokoić i dać mi poczucie komfortu podczas zabiegu. Jego wspaniała praca i podejście do pacjentów sprawiają, że jest on zdecydowanie najlepszym dentystą, na którego trafiłem do tej pory. Gorąco polecam!
-
agnieszka Różańska ★★★★★
Lekarz wart wszystkich pieniędzy!Nie jest tanio,ale przekłada się to na podejście do pacjenta.A pacjentem jest dziecko ,chłopczyk z Aspergerem i zaburzeniami SI którego aby uspokoić trzeba siły mentalnej.Syn ma problemy z "uspokojeniem ciała"bo cały czas się trzęsie ,skacze itp...a gdzie tu mowa o skupieniu się na tym co mówi lekarz.Jednak da się,Pan doktor ma niesamowite podejście, spokój, cierpliwość i spryt.Polecambardzo polecam rodzicom z dziećmi które się boją.Mama Tymka :)
-
Damian Powyszyński ★★★★★
Profesjonalne podejście, dentysta dokładnie tłumaczy co i jak będzie robione. Widać że to człowiek z pasją i zaangażowaniem wykonujący swoją robotę. Polecam!
-
Ania Bania ★★☆☆☆
Pan doktor jak dla mnie najlepszy. Szkoda tylko że naciągacz. Za 3 zęby, 2 znieczulenia i jedno zdjęcie zęba zapłaciłam trochę ponad 1800 zł. O cenie jedynek (1100zl za dwie) zostałam poinformowana, zgodziłam się myśląc że będzie trzeba odbudowywać całe a zrobione zostały 2 małe dziurki. Trzeci ząb też policzył prawie za 600 zł za malutkie wypełnienie ale już o tej cenie zęba dowiedziałam się po fakcie. Nie polecam się przyznawać że ktoś pracuje za granicą, ja popełniłam ten błąd i wydałam 2 razy tyle ile powinnam. W cenniku było wypełnienie od 250 zł, przez telefon mówione było między 250/350. Po mojej wizycie kazałam jeszcze zadzwonić kilku osobom sprawdzić cenę i było mówione to samo. Koleżanka jakiś czas później robiła zęba którego praktycznie nie miała i zapłaciła 300 zł. Ogólnie bardzo szkoda bo chętnie przychodziłabym do doktora Mateusza z każdym problemem ale kto normalny będzie świadomie dawał się oszukiwać. Gdyby jednak chciał się Pan zdecydować na współpracę za normalne ceny to zapraszam do kontaktu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kufieta Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja?
Kufieta Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja znajduje się przy Ks.Płk.Wilhelma Kubsza 30, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kufieta Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja?
Można skontaktować się z Kufieta Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja pod numerem +48 697 235 510
Jak można dotrzeć do Kufieta Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja?
Do Kufieta Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku