Od poniedziałku próbuje zapisać się do chirurga mam skierowanie w poniedziałek pani mi mówi że nie da się bo nie ma miejsca i mam przyjść w wtorek przyszedłem we wtorek a pani w rejestracji że telefoniczne proszę się zarejestrować ale dzwonić w środę i tak sobie gramy w grę kiedy będę się mógł zarejestrować po wypadku na schodach i tam mam czekać i się zastanawiać czy mam złamane żebra czy nie.no brawo czas powiadomić NFZ.a w wtorek że dzisiaj pan doktor nie przyjmie że w środę ładnie robicie.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzych ★☆☆☆☆
-
Paweł Szajdziński ★★★★★
Odpowiednie podejście do pacjenta prześwietlenie RTG oraz dobrze dobrane leki Polecam P. Chirurga Krzysztofa Bogacz
-
fabex krauxe ★★★★★
Opinia dotycząca osoby która odbiera telefon, dzisiaj (17 lipca) bardzo miła Pani która odebrała odemnie telefon zachowała pełny profesjonalizm co w tych czasach na NFZ nie jest zbyt częstą praktyką, chciałbym bardzo podziękować i pochwalić Panią za rozmowę telefoniczną, podczas rozmowy nie wiedziałem paru rzeczy coś nie do końca zrozumiałem a bardzo miła Pani wytłumaczyła wszystko spokojnie miłym tonem i ze szczegółami a co najważniejsze bez nerwów, ostatnio często jest z tym problem kiedy rozmawia się z osobą odbierającą telefony na NFZ, mam nadzieję że każda osoba trafi do tej właśnie Pani i zostanie obsłużona przez profesjonalistę, dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.
-
Paulina Nowacka ★☆☆☆☆
Ortopeda to koszmar. Arogancki, cyniczny. Nie chciał spojrzeć na żadne moje wyniki z rezonansu. Na wieść, że mnie okropnie bolą plecy, stwierdził, że mam się wziąć w garść i przesadzam, bo co bym powiedziała jakby mi pociąg po nogach przejechał. (Zmagam się z bólem nie do zniesienia momentami od roku, bez przerwy, a bol cyklicznie towarzyszy mi od paru lat. Szukam pomocy w różnych miejscach) jakim prawem on mówi do pacjenta z takim problemem teksty, że jak się zginam w pasie to nic mi nie jest. To jest skandal.
-
Kamil Siedlarz ★☆☆☆☆
Moja mama przyszła ze skierowaniem do kardiologa i termin wizyty dostała uwaga na *werble* 19 miesięcy od dziś . To jeszcze nie jest najgorsze . Na oznajmienie miło do recepcjonistki " to ja nie wiem czy dożyje do tego czasu " w odpowiedzi od Pani w czarnych włosach dostała " to nie jest nasz problem czy pani dożyje czy nie ..." Szczyt chamstwa . Jak w ogóle można tak odpowiedzieć do osoby chorej . Niech się Pani wstydzi takich słów . Dziękuję i nie pozdrawiam .
-
Marcin G. ★★★☆☆
W tych recepcjach mogłyby pracować panie o mniejszym poziomie niezadowolenia ze wszystkiego co je w pracy otacza...
-
Sylwia Bartocha ★☆☆☆☆
Nie polecam! Lekarze nie szanują ani pacjenta ani jego czasu!!! Jeden chirurg umawia na zabieg do drugiego a ten drugi nic o tym nie wie i tak w kółko. Przyjeżdżam rano na umówiony zabieg i odchodzę z kwitkiem bo lekarz jest inny i każe się znów rejestrować... No ludzie!!!
-
Marta M ★★★★★
Byłam na kilku wizytach u chirurga, za każdym razem w kolejce czekałam max 15 minut, wszystko szło sprawnie. Miły pan doktor i pielęgniarki. Miałam wycinane pieprzyki. Polecam :)
-
Barbara Masny ★★★★★
Ja jestem bardzo zadowolona, bardzo sympatyczny Pan doktor i przemiłe Panie pielęgniarki. Miałam mały zabieg, wszystko przebiegło bez komplikacji. Trzy lata temu jeździłam codziennie na czyszczenie rany po operacji bo wdało się zakażenie....żadna przychodnia w okolicy Pszczyny nie chciała mnie przyjąć od razu, za dwa dni, za tydzień - takie były terminy, a tutaj od razu prosto z ulicy. Trzeba trochę poczekać na swoją kolej w poczekalni ale jesteś przyjęty w tym samym dniu, najpóźniej w następnym. Korzystałam z poradni chirurgicznej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Multi-Med Sp. z o.o. NZOZ?
Multi-Med Sp. z o.o. NZOZ znajduje się przy Osiedle Księcia Władysława 27, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Multi-Med Sp. z o.o. NZOZ?
Można skontaktować się z Multi-Med Sp. z o.o. NZOZ pod numerem +48 324 344 844
Jak można dotrzeć do Multi-Med Sp. z o.o. NZOZ?
Do Multi-Med Sp. z o.o. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku