Opinie

  1. Martiti ★☆☆☆☆

    Ortopeda to jakiś żart. Wizyta kontrola? Śmiech na sali. Lekarz zachowuje się tak jakby pacjent przyszedł na NFZ (nie umniejszając żadnemu lekarzowi) a nie prywatnie. Płacąc za wizytę wymagam chociaż opinii lub czegokolwiek na temat. Na wypisie ze szpitala jest jasno napisane „poradnia ortopedyczna” i z takim papierkiem przyszłam, a lekarz odesłał mnie z powrotem do szpitala z tekstem, że nic mi na to nie poradzi bo nie jest przygotowany na takie sytuacje, po czym powiedział, ze rana się goi ale nic więcej, a jak chce przedłużyć l4 to w piątek mam jeszcze raz przyjść, bo oczywiście pieniązki. No kpina. Nie tego oczekiwałam po wizycie u ortopedy, myślałam, że chociaż obejrzy ranę jak specjalista a nie ściśnie mi ją i każe z powrotem założyć opatrunek- SAMEMU! IGdzie po amputacji palca jest ciężko zalozyc sobie SAMEMU opatrunek na nowo. Powie chociaż czemu jest spuchnięte i zaczerwienione… jeszcze ten niemiły komentarz.. że on by całkiem palca obcial bo szybciej by się to goiło a nie ratował bo to dłuższe leczenie.. Po czym skasował mnie 250zl, ja się pytam za co? Za to że odesłał mnie z powrotem do szpitala i nic więcej? Kpina. Stracone pieniądze i nic więcej. Nie polecam!

  2. Justyna Gac ★★★★★

    Bardzo polecam przychodnie, czysto, Panie z rejestracji bardzo miłe i pomocne. Nie ma problemu z dodzownieniem się aby umówić wizytę. Bardzo polecam Panią Grażynę Knauer Janicka, jest konkretna, bardzo sympatyczna i godna polecenia ;)

  3. Monisia Raciborzanka ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta Pani doktor Wiktoria wspaniała Kobieta miła i zdolna wie co mówi i robi bardzo pomaga. Podejście do pacjenta 5+ oby wszyscy lekarze tacy byli!

  1. Agata Ch ★★★★☆

    Przychodnia ma dobrych lekarzy, laboratorium wykonuje szereg badań za to plus . Minus za bardzo słaby kontakt telefoniczny, można dzwonić kilka dni i nikt nie odbiera telefonów

  2. Ania W ★★★★☆

    W przychodni przyjmują lekarze różnych specjalizacji. Miła obsługa. Można skorzystać z dermatologa, laryngologa, kardiologa, ginekologa, urologa, neurologa i innych specjalizacji. Przychodnia współpracuje z opieka medyczna w PZU. Polecam punkt badań laboratoryjnych.

  3. Tomasz Tomaszek ★☆☆☆☆

    Żenada i totalna amatorka! Umawiają na konkretny termin, ludzie stoją pod budynkiem a drzwi zamknięte. Brak informacji telefonicznej, brak kontaktu z recepcją i prywatnym numerem. Czajenie sie z górnego okna na ludzi i ukrywanie za zasłona. Prywatna klinika? Raczej prywaty cyrk.

  1. Tomas T ★☆☆☆☆

    Żenada i totalna amatorka! Umawiają na konkretny termin, ludzie stoją pod budynkiem a drzwi zamknięte. Brak informacji telefonicznej, brak kontaktu z recepcją i prywatnym numerem. Czajenie sie z górnego okna na ludzi i ukrywanie za zasłona. Prywatna klinika? Raczej prywaty cyrk.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres M-Clinic Przychodnia lekarska?

M-Clinic Przychodnia lekarska znajduje się przy Hulczyńska 26, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do M-Clinic Przychodnia lekarska?

Można skontaktować się z M-Clinic Przychodnia lekarska pod numerem +48 324 510 022

Jak można dotrzeć do M-Clinic Przychodnia lekarska?

Do M-Clinic Przychodnia lekarska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements