Opinie

  1. Tomasz Sauer ★☆☆☆☆

    najgorsza przechodnia a panie z rejestracji rychtyk robią tam za kara!!!!nie godom juz o dodzwonieniu sie tam to juz graniczy z cudem!stałe leki człowiek biere to musi tam sie upominac po 2,3 razy zeby ktos to wypisoł

  2. Paulina Roza ★☆☆☆☆

    Kontakt z ośrodkiem zdrowia tragiczny telefon im służy do ozdoby ! Od półtorej godziny próbuje się dodzwonić bez skutecznie . Ich motto "prędzej doznasz uzdrowienia niż się do nas dodzwonisz " .

  3. Nastia ★☆☆☆☆

    Dzisiaj (25.09.2024) od godziny 8:00 do godziny 8:29 próbowałam się dodzwonić , żeby zarejestrować wizytę na dziś u doktora Sobali, linia była cały czas zajęta. Po tych próbach połączeń postanowiłam pojechać do przychodni i tam moim oczom ukazała sie kartka pozostawiona przy okienku rejestracji z podpisem " JESTEM W TERENIE : ) " bez jakichkolwiek informacji w jakich godzinach Pani jest W TERENIE. W drzwiach z pomieszczenia rejestracji były włożone klucze, a co za tym idzie w każdej chwili ktoś mógł wejść i przykładowo pobrać dane pacjentów z kartotek. W poczekalni było 5 osób z czego jedna Pani powiadomiła mnie, że czeka już 20minut i nikogo nie ma, a w drzwiach minęła się z innymi osobami, które chciały sie zarejestrować, lecz zrezygnowały z powodu braku kogokolwiek w rejestracji przez dłuższy czas. Od godziny 9:36 ponowiłam próby dzwonienia do przychodni - bez skutku.O 10:41 w końcu sie dodzwoniłam i usłyszałam, że doktor Sobala ma juz komplet pacjentów. Później usłyszałam, że mam WZIĄĆ WITAMINY I PRZYJŚĆ JUTRO O 8:00 SIĘ ZAREJESTROWAĆ, a także, że pani nie było tylko 30minut i komu zależało ten na nią czekał, żeby się zarejestrować. Dopiero na samym końcu rozmowy Pani zaproponowała, że może mnie zapisać na jutro do doktor Hartabus, podziękowałam i odmówiłam. Notorycznie są problemy z dodzwonieniem się na rejestrację, a jeśli już się uda to w większości można usłyszeć, że " JUŻ MAMY KOMPLET PACJENTÓW" + panie w rejestracji rozmawiają z pacjentami arogancko, olewczo, od niechcenia. Czas zmienić przychodnie, a wszystko przez podejście tych pań.

  1. Buj4N ! ★☆☆☆☆

    Zastanawiając dla mnie jest to jak w dzisiejszych czasach mogą funkcjonować takie ośrodki jak ten, zero fachowości ludzie wzięci z przypadku, tytuł tylko pisemny, a nie intelektualny. W czwartek 06.06.2024 wykonałem 30 połączeń, w piątek 07.06.2024 wykonałem 46 połączeń, natomiast w poniedziałek 10.06.2024 wykonałem 10 połączeń celem umówienia się do lekarza. Na całe szczęście przy 11-tym połączeniu odebrała szanowna pani ktora na wstępie poinformowała mnie ze wróciła z urlopu - bardzo nieprzyjemne podejście do rzeczy, wredna nie udzialila pomocy ani potrzebnych mi informacji rozłączyłem się i w ciągu dalszym nie załatwiłem tego co potrzebuje. Sprawe puszczam dalej, ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie soba pomiatać. Życze wszystkim milego popołudnia

  2. Monika Warzeszka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Rejestratorka u doktora Krufczyk, ta w czerwonych włosach niemiła. Mimo, iż jesteś w ciąży to masz czekac na swoją kolej. Stopy puchną, cisnienie rośnie, kobiety przed Tobą nie są w ciazy, chcą Cie przepuścić, ale tamta Pani nie, wzięła kartę ciazy i masz siedzieć, bo ona decyduje kiedy kto wchodzi.

  3. Sebastian Hartwig ★☆☆☆☆

    Gnój i jeszcze raz gnój. Już dawno powinni to zamknąć.

  1. Piotr Niemczura ★☆☆☆☆

    Panie „starsze” w rejestracji jedna wielka porażka .. pracują za karę ? Opryskliwe , chamskie , bez kultury .. ( wyjątek nowa Pani )

  2. Katarzyna ##### ★☆☆☆☆

    Bardzo zły stosunek dla pacjenta rano nie idzie wcale dodzwonić się do przychodni a są osoby proszę sobie wyobrazić które nie mają możliwości tam z rana podjechać i się np. zarejestrować bo nie tylko takie sprawy chce się załatwić przez telefon. Natomiast po wejściu do przychodni okazuje się że panie nie są wcale zajęte razdzwonionymy telefonami tylko sobie siedzą rozmawiają a ich wcale nie odbierają

  3. Kasia Antos ★☆☆☆☆

    Zarówno dr Sobala jak i dr Hartabus , w porządku lekarze. Jednak rejestratorki, to zwykła porażka! Już któryś raz. Dzwonisz od rana, tj 8.15 bo tak rejestrują. Przykład z dziś 160 prób połączeń, żadne nie odebrane. Akurat miałam dziś inna wizytę w tym ośrodku, więc postanowiłam osobiscie się zarejestrować. Najpierw czekałam aż Pani skończy rozmawiać przez telefon, trwało to ok 10 min. Po czym dowiedziałam się,że już nie ma miejsc. 8.50... nie ma miejsc do ani jednego lekarza. Moge się przyjść prosić po 12.00 czy mnie ktoś przyjmie. Absurd! Jeszcze nie spotkałam tam choć jednej miłej rejestratorki... pora zmienić ośrodek. I mam pytanie. O której trzeba przyjść, żeby się dostać? Bo rejestracja tel to już na pewno nie.

  1. Bernard Kokot ★★★★★

    Gorąco polecam tą przychodnię! mili profesjonalni lekarze, szczególnie panią doktor Ewę, dzięki której żyję. Chodziłem wcześniej do innej przychodni, a tam nikt nie zauważył, że jestem poważnie chory, poprzednia lekarka ani mnie nie zbadała, ani nie zleciła żadnych badań. Pani doktor jest bardzo profesjonalna, dokładna i cierpliwa, od razu zorientowała się co mi dolega. Dała przekaz na wszystkie mozliwe badania i pokierowała pozniej do kliniki. Jestem już po przeszczepie i mogę nadal cieszyć sie zyciem i wnukami :). Ukłon także za możliwość zszczepienia przeciw koronawirusowi. Do sąsiada przyjechali nawet do domu zaszczepić , bo on choruje i z domu nie wychodzi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ "Centrum"?

NZOZ "Centrum" znajduje się przy Orkana 10, 44-310 Radlin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ "Centrum"?

Można skontaktować się z NZOZ "Centrum" pod numerem +48 324 568 742

Jak można dotrzeć do NZOZ "Centrum"?

Do NZOZ "Centrum" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements