Bardzo dobre tradycyjne jedzenie w przystepnej cenie z duzymi porcjami . Ja polecam .
Zdjęcia
Opinie
-
TOMASZ S ★★★★★
-
*** ★☆☆☆☆
Jeśli musieliby Państwo zwrócić się o pomoc okulistyczną, z całą stanowczością odradzam tą placówkę. Zgłosiliśmy się tam z moją niepełnoletnią siostrą w związku z nagłym i potencjalnie niebezpiecznym dla wzroku przypadkiem wymagającym pilnej konsultacji okulistycznej. Wcześniej, zdając sobie sprawę, że szpital nie ma oddziału dziecięcego, kontaktowaliśmy się z kilkoma przychodniami dziecięcymi, ale terminy oczekiwania były tak długie, że w obawie o jej zdrowie zdecydowaliśmy się potraktować szpital jako ostateczność. Pracownicy rejestracji i pielęgniarze wykazali zrozumienie i chęć pomocy – pomimo że oddział przeznaczony jest dla dorosłych – i umówili wizytę, widząc, że sytuacja jest nagła. Niestety, lekarz okulista, do którego zostaliśmy skierowani, odmówił udzielenia pomocy. Jego zachowanie było nieprofesjonalne, opryskliwe i w mojej opinii pełne lekceważenia. Nie pozwolił spokojnie przedstawić sytuacji, przerywał, zadawał pytania na które nie dawał szansy udzielenia odpowiedzi, oraz od razu założył brak odpowiednich dokumentów – mimo że mieliśmy ich komplet. Co najbardziej bulwersujące – stwierdził, że nie udzieli pomocy w szpitalu, ale "może przyjąć u siebie w prywatnej klinice". Nie wskazał też żadnej innej placówki ani nie udzielił jakiejkolwiek informacji, co zrobić w tej sytuacji. Zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Na szczęście, po długich poszukiwaniach, udało nam się samodzielnie znaleźć inną przychodnię, która potraktowała sprawę poważnie i udzieliła potrzebnej pomocy. To, co miało być tylko szybką konsultacją w sytuacji kryzysowej, stało się źródłem ogromnego stresu i poczucia kompletnego braku empatii ze strony osoby, która z racji zawodu powinna działać inaczej. Jeśli tacy ludzie mają reprezentować ten szpital, to trudno mówić o prawdziwej opiece zdrowotnej. Nie polecam.
-
Kan kan ★★★★★
Chciałem serdecznie podziękować całemu personelowi izby przyjęć. Trafiłem na izbę 12.09 i spotkałem się tylko z serdecznością i uprzejmością. Uważam, że wiele miejsc mogłoby od państwa uczyć się godnego trakowania pacjenta, a także zorganizowania. Niesamowite z jaką pasją i zaangażowaniem pracują tam Panowie Ratownicy i Panie Pielęgniarki. Wielkie wyrazy uznania dla dr Oleny, wspanialy lekarz. Rowniez wyrazy uznania dla personelu z radiologi oraz urologi. Jestem w wielkim szoku I zycze panstwu wszystkiego najlepszego i zdrówka . Dziękuje!
-
Daria ★☆☆☆☆
Nie polecam Oddziału Położniczo - Ginekologicznego . Lekarze się pomylili i usunieli nie to z czym się zgłosiłam do szpitala . Tak to wygląda, gdy nie robi się pacjentowi badań przed zabiegiem .
-
Kasia ja ★★★★★
Oddział kardiologiczny pełen profesjonalizm. Polecam
-
Barbara Marcol ★★★★★
Serdeczne podziekowania dla człowieka o wielkim sercu - dr GRACJANA PYTLA oraz całego zespołu medycznego ODDZIAŁU KARDIOLOGICZNEGO!!! Panie Doktorze DZIĘKUJĘ za danie mi nadzieji i szansy na nowe...lepsze życie! Dziekuję za profesjonalizm,ciepłe podejscie,wsparcie i pomoc, ktora była nieoceniona.Otacza Pan pacjentów fachową opieką życzliwoscią i zrozumieniem...dodaje Pan otuchy i siły do walki z chorobą! Z życzeniami dalszych sukcesów w pracy oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności!!!! wdzięczny pacjent Bogdan
-
Ann anusiaq ★★★★★
oddział ginekologiczno polozniczy i neonatologi na 10/10
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres WSS?
WSS znajduje się przy Aleja Jana Pawła II, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do WSS?
Do WSS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku