Opinie

  1. Maciej Frosztega ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, przede wszystkim miła i życzliwa. Pani Marzena która umie doradzić i rozmawiać z klientem , sprawia że chce się tam wracać. Dziękujemy bardzo i polecamy.

  2. atrox 1339 ★★★★★

    Serdecznie pozdrawiam Panią Marzenę bardzo pomocna, profesjonalna obsługa, uśmiechnięta i pozytywna osoba, aż chce sie odwiedzić jeszcze raz

  3. Agnieszka Kizner ★★★★★

    Profesjonalna obsługa. Polecam Panią Olgę,człowiek z pasją,uśmiechnięty,serdeczny bardzo kompetentny. Napewno wkrótce wrócę!

  1. Robert Górny ★★★★★

    Mam prawie 12 tysięcy punktów Apart. Myślałem szczerze, że opinie wystawiałem już dobre 10 lat temu. Jednak nie... Cieszę się że mogę dodać ją teraz, od 10 lat wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo miła obsługa, Panie zawsze służą pomocą i z uśmiechem podpowiadają nawet najbardziej niezdecydowanemu klientowi. Polecam salon w stu procentach! Do zobaczenia!

  2. Joanna Szapert ★★★★★

    Bardzo miła i kompetentna obsługa, zwłaszcza Pani Małgorzata

  3. Paulina Nicpoń ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła, nie pomocna, polecam udać się do innego punktu.

  1. Mariusz Bielat ★★★★★

    Bardzo miłe Panie, grzeczne, uśmiechnięte, chętne do pomocy, doradzają, fachowo i zrozumiałe tłumaczą np. nt. złota Wrócę tam po zakup i polecam.

  2. Kulcia Kulcia ★☆☆☆☆

    Brak zainteresowania klientem.Jak już to z wielką łaska.W sobotę kupowałam prezent.W kasie usłyszałam że mogę zwrócić bez śladów użytkowania po czym dziś chciałam oddać a pani mówi że nie wie kto mnie obsługiwał ale zwrotów nie ma.Ciekawe ze nie wie kto był w sobotę w pracy.Tam dokonuje się zakupów na nie małe kwoty a sklep robi problemy.Raczej klientów będzie coraz mniej ja napewno już tam nic nie kupię wolę iść do konkurencji gdzie najwazniejszy jest klient.Panie pracujące w gemini zrei profesjonalizmu jak by były tam za karę.Apart tak wielka sieć sklepów a o klientów dbać nie potraficie.Dziekuje za odpowiedź.Jednak inna dostałam odpowiedź w salonie czyli zostałam wprowadzona w blad tak jak mówiłam panie tam są za karę a z tego co widzę nie tylko moja opinia jest negatywna na temat ich pracy i potem jedna zwala na drugą że nie wie kto tak powiedział.Gdybym wiedziała to napewno nie kupiła bym tego produktu teraz sklepy idą na przeciw klientom wy stwarzacie problemy czym różni się zakup internetowy na który można dokonać zwrot od tego kupionego w sklepie stacjonarnym?Byliśmy z mężem stałymi klientami mamy kartę z 10% zniżka ale tak jak powiedziałam wolę iść do konkurencji.Prosze doszkolić pracowników w obsłudze klienta oraz aby wiedzieli jakich informacji mają udzielać klientom.

  3. Paulina Gutan ★☆☆☆☆

    Pani wogole nie zainteresowana sprzedażą, jak zapytałam czy może coś doradzić pokazać stwierdziła że to moja inicjatywa bo każdemu co innego się podoba, tylko to Pani wie co ma na sklepie ja nie i mogła coś zaproponować. Nawet jakby mi się coś podobało i tak bym tam nie kupiła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apart?

Apart znajduje się przy Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apart?

Można skontaktować się z Apart pod numerem +48 334 840 761

Jak można dotrzeć do Apart?

Do Apart można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements