Opinie

  1. Żaneta Czajka ★★★★★

    Polecam z całego serca tą budkę z lodami...Wszystko przepyszne i ceny nie wygórowane jak dla Mnie pierwsza klasa..

  2. julka kulka ★★★★★

    przychodzę tutaj od lat, ale niestety obsługa bywa opryskliwa, z wyjątkiem starszej Pani, która zawsze jest miła i pomocna. mimo tego, lody i granita są tutaj naprawdę dobre

  3. K Kaa ★★★★☆

    Bardzo dobry cold twister tylko trochę drogo mogli by zrobić taki lód jak mini kiedyś był

  1. Marcin ★★☆☆☆

    Lody bardzo dobre, ale panie obsługujące jak tylko odwrócą się od klienta "rozmawiają " ze sobą w sposób niesamowicie nie kulturalny, wulgarny aż się nie chce siedzieć na ławeczkach przed budką.. Przekleństwa lecą hurtem.

  2. Szymon Sornek ★★★★★

    Świetne lody ze świetną obsługą. Polecam!

  3. Hajerek ★★★★★

    Dla mnie w tym punkcie to najlepsze lody włoskie w Czerwionce na obecną chwilę. Obsługa sympatyczna, nawet względem wymyślatych pomysłów dzieciaków co do zamówień. Miejsce parkingowe na miejscu ogromne jak z jednej tak i z drugiej strony.

  1. Dzery TM ★★★☆☆

    Smaczne ale słabo zamrożone przez co szybko się topią.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lody wloskie i galkowe?

Lody wloskie i galkowe znajduje się przy Rynek 7A, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lody wloskie i galkowe?

Do Lody wloskie i galkowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements