Opinie

  1. Krzysiek Kabut ★★★★★

    Byłem u tego fotografa wraz z rodzicami ponieważ potrzebowaliśmy nowych zdjęć do dowodów osobistych. Zdjęcia zostały wykonane bardzo profesjonalnie i wywołane do 15 minut. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć oraz z obsługi klienta. Gorąco polecam!

  2. Dorota Urban ★★★★★

    Wydłużony czas oczekiwania ale miło wynagrodzony a też czas mnie nie gonił. Bardzo sympatyczna obsługa, polecam!

  3. Sonia Godlewska ★★★★★

    Korzystam z usług tego fotografa od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolona! Profesjonalizm, przemiła atmosfera i wspaniałe podejście do klienta – to tylko niektóre z zalet. Ogromnym plusem jest możliwość wykonania zdjęć do dokumentów nawet kilkumiesięcznemu dziecku, które jeszcze nie siedzi samodzielnie. Pani fotograf jest niesamowicie cierpliwa i gotowa na wszystko, by uzyskać idealne ujęcie. Gorąco polecam!

  1. Karolina Juraszyk ★☆☆☆☆

    Taki fotograf że nawet nie chce wywołać zdjęć i od razu bez wyjaśnień ile i jakiej wielkości mówiła stanowecze NIE. Już nie od pierwszej osoby to słyszałam, myślałam że fotografy robią takie coś bez zastanowienia a tutaj wysyła do Rossmanna by tam w maszynie wywoływać sobie zdjęcia. Zawiodłam się...

  2. s bastek ★★★★★

    Miła obsługa szybkie zdjęcie. Inne usługi powiązane z "foto".polecam

  3. Patryk Mazur ★★☆☆☆

    Zdjęcia naprawdę nieciekawe. Podejście do klienta dobre, ale zdjęcia na bardzo słabym poziomie, podobne zrobione smartfonem. Drugi raz nie przyjdę. Do dokumentów zdjęcia bez zastrzeżeń. Studio zatrzymało się w latach 2000...

  1. PaniJuleskaaa ★☆☆☆☆

    A ja tej Pani nie polecam, zdjecia z komunii okropne jakby za czasow PRL, zero wyczucia stylu. Przyjsc popstrykac byle jakich zdjec to kazdy potrafi a nawet nie wiem czy nie lepiej. Dodatkowo jest bardzo niekompetentna, przetrzymuje albumy, bo ktos z innej klasy nie zaplacil, a co mnie to obchodzi? Ja zaplacilam, wiec chce miec album w terminie co mnie obchodza inni? Gdybym wiedziala, ze tak to bedzie wygladac to bym sama sobie te zdjecia porobila, albo wynajela PROFESJONALNEGO fotografa. NIE POLECAM!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Foto Focus. Kubica K.?

Foto Focus. Kubica K. znajduje się przy Spacerowa 118, 44-310 Radlin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Foto Focus. Kubica K.?

Można skontaktować się z Foto Focus. Kubica K. pod numerem +48 600 262 869

Jak można dotrzeć do Foto Focus. Kubica K.?

Do Foto Focus. Kubica K. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements