Dobre miejsca dla meneli amarena rozlewa się od rana do wieczora do środka aż strach wchodzić ludzie spożywający tam alkohol są agresywni jeśli nie zaśpiewasz z nimi Zenka Martyniuka po 10 sekundach czasu spędzonego w poczekalni postanowiłam stać bezpieczna na mrozie zdecydowanie powinien ktoś tego pilnować
Zdjęcia
Opinie
-
Sara Pawłowska ★☆☆☆☆
-
Estera Esti ★☆☆☆☆
Poczekalnia która miała być dla ludzi czekających na autobus stała się pijalnią dla bezdomnych i noclegownią. W środku nie da się wysiedzieć bo strasznie śmierdzi mogli by coś z tym zrobić...
-
Asia Ficek ★★★★★
Polecam odwiedzić to miejsce. Jest tam ładna fontanna, dużo sklepów i mnóstwo autobusów. Dobrze, że wyremontowali Plac Wolności, bo kiedyś jak autobusy podjeżdżały pod stanowiska to cały autobus się bujał i można było się przewrócić w autobusie, a teraz autobusy gładko jadą po nowej kostce brukowej. E-bilety można doładować w nowym punkcie Plac Wolności 14.
-
L J ★★☆☆☆
Nazwa dumnie brzmiąca ale plac na użytek komunikacji miejskiej. Ładna fontanna i nic poza tym. W okresie świątecznym urokliwie zdobiony. Poza tym paskudna część miasta,niezagospodarowana, zupełnie bez pomysłu włodarzy. Wokół stare i zaniedbane kamienice, obskurne place po zburzonych budynkach prywatnych inwestorów, zwyczajny obciach.
-
Jam ★★★★☆
Ładnie wyremontowane, ładnie pokazane godziny przyjazdów/odjazdów, oraz co miłe są wejścia do ładowania telefonu. Znajduje się tam w końcu czytnik dla osób niewidzących. Niestety dużo kręcocych się naciągaczy i bezdomnych. Polecam nie pomagać w potrzebie "potrzebuje na bilet" bo u przynajmniej jednego pana jest to codzienność. Nie zalecam krecenia się późnymi godzinami samemu.
-
Iga Aranin ★★★★☆
Miejsce ciekawe fontanna z możliwością przejścia i bycia suchym brak w około wygodnych ławek do powiedzenia tylko ławki z kamienia
-
Adam Filipiak ★★★★☆
Może piękna okolica Placu Wolności i nie zachwyca urokami ALE. Fontanna sama w sobie bardzo ładna. Ciekawie oświetlona wieczorami. Przy odrobinie wysiłku i pomysłu idzie tu całkiem ładne zdjęcia trzasnąć.
-
Wojciech Pyszny ★★★★★
W pobliżu znajduje się dworzec autobusowy ---- z tąd już bardzo blisko do rynku , no i jak to zwykle bywa , skoro to śródmieście to dużo sklepów naokoło niedaleko jest też duża galeria chandlowa " Focus Park " i " Teatr Ziemi Rybnickiej "
-
t t ★★★★★
Piekne miejsce warte koniecznego odwiedzenia. Nie wiem, czy dobre dla malych dzieci, poniewaz moglyby sie utopic. Aktualnie jest zamknieta - zaleznosc od pory roku, jednak w okresie letnim pryska pieknymi delikatnymi strumykami przejrzystej zrodlanej Wody. Nie wiem, czy jest czysta, ale tak wyglada, wiec zaufam mojemu wzrokowi. Czesto bywa tu wiele golebii, jednak uwazam, ze to tylko dodatkowa atrakcja dla zwiedzajacych. Lokalizacja rowniez niczego sobie - centrum Rybnika, blisko do kawiarni i centrow handlowych. Bardzo polecam to miejsce, do zwiedzenia obowiazkowo!
-
Paulina ★★★★★
Schodząc schodami z Teatru Ziemi Rybnickiej w stronę Rynku możemy sìę nacieszyć widokiem tryskającej wody z fontann.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fontanna na Placu Wolności w Rybniku?
Fontanna na Placu Wolności w Rybniku znajduje się przy plac Wolności, Śródmieście, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fontanna na Placu Wolności w Rybniku?
Można skontaktować się z Fontanna na Placu Wolności w Rybniku pod numerem +48 501 048 350
Jak można dotrzeć do Fontanna na Placu Wolności w Rybniku?
Do Fontanna na Placu Wolności w Rybniku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku