Opinie

  1. Sandra Dawidowicz ★☆☆☆☆

    Pracownicy nie mają żadnego szacunku do 2 osoby. Nie potrafią nawet odpowiedzieć na dzień dobry. Straszny smród w lokalu

  2. Patrycja Miech ★☆☆☆☆

    Niestety nie da się dać 0 gwiazdek a powinna być taka możliwość. Ekspedientka duża, wysoka, z grzywką, w okularach traktuję klienta jak błoto. Łaskawie podchodzi do kasy, po okazaniu dowodu komentuje, że nie muszę zasłaniać numeru PESEL, choć zasłoniłam imię i nazwisko bo nie jest jej potrzebne by zweryfikować mój wiek. Spytałam ją czemu jest nieuprzejma, na to usłyszałam, że wchodzę jak do OBORY i to ja jestem nieuprzejma, bo nie usłyszała ode mnie dzien dobry. Pani jakiekolwiek komentarze powinna zachować dla siebie to raz, a dwa napewno nie powinna tak rozmawiać z klientem. Dyskusja, zbędne komentarze, syf w sklepie. Pani EKSPEDIENTCE proponuje kupić lepsze okulary i założyć aparat słuchowy, choć nie sądzę by to jej pomogło zwiększyć swój poziom kultury osobistej i obsługi klienta. Z muchami w nosie niech zostaje w domu i zmieni pracę bo to tylko odstrasza klientów. Szefowa niech się zastanowi czy w swoim zespole chce mieć osobę która ma problem z NORMALNĄ obsługą klienta. Z czego czytam komentarze to nie jest to pierwsza sytuacja z tą Panią, ewidentnie tam jest za karę i ma jakiś problem ze sobą. Napewno więcej tam nic nie kupię.

  3. DARIUSZ KOJDER ★★★★★

    Bardzo fajna Żabka na przeciwko Dworca kolejowego i opodal Komunikacji Autobusowej .Dobre miejsce na szybkie zakupy.Mozna napic się również kawy.

  1. Kacper ★☆☆☆☆

    Koszmarna obsługa, pani kasjerka chyba niedosłyszy i obwinia o niezrozumienie klientów. Brak jakiegokolwiek szacunku, żenada.

  2. Мирослав Голуб ★☆☆☆☆

    Ach, te żaby... Nie pierwszy raz spotkałem się z problemem, gdy jest promocja i kasjer nie może lub nie chce dać Ci produktu do promocji. Tak stało się dzisiaj.(kasjerka Magda) Hot dog gratis przy zakupie określonej ilości czekiem z kuponem produktu objętego promocją, nie otrzymałeś hot doga! Uważam to za skandaliczne oszustwo! Odnosi się wrażenie, że każda akcja w tym sklepe to dobrze zaplanowany oszustwo.

  3. Ola Lelak ★☆☆☆☆

    chciałem dostać hot doga z kuponu za darmo, ale kasjer ( Magdalena)powiedział mi, że promocja nie działa przy zakupie piwa. Wczoraj nie miałam z tym problemy i bon wskoczył a dziś nie.

  1. TRAVEL TV ★☆☆☆☆

    NIGDY więcej. Śmierdzi i odraża ten sklep jak i obsługa klienta ( śmierdząca i niechlujna) - imię Franek na plakietce. Zawyżanie cen ( grosz lub dwa do pełnej kwoty oraz brak podstawowych zasad higieny). Stanowczo odradzamy Państwu ten sklep.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Warszawska 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements