Opinie

  1. Stanislaw Marczak ★★★★★

    Zawsze dobrze zTowarowan6 sklep, miła obsługa. Czysto. Polecam

  2. Emilka Męcner ★☆☆☆☆

    Poszłam sobie z przyjaciołką na lody.Personel bardzo nie miły.Padały teksty typu:Decydujecie się jakbyście co najmniej auto kupowały a nie lody, miały problem że wyjmujemy lody z lodówki, do tego źle wydały resztę.

  3. Zbigniew Nikiel ★☆☆☆☆

    Dziś godzina 22:54 pani widząc , wysiadam z samochodu i jestem już na schodach. Pani patrząc mi w oczy zamknęła drzwi na klucz i oddaliła się. Trochę to bezczelne i słabe. Skoro jest napisane , że czynne do 23:00 to te 6 minut czyni różnicę.

  1. Patryk Maryniuk ★★☆☆☆

    Ja:Niech pani zeskanuje Pani:To będzie 8,47zł Ja:ok kartą Pani:Dobrze, do widzenia Ja:A czemu pani nie zeskanowała kodu Pani:Bo to trzeba robić przed zapłaceniem Ja:No to dałem a pani nie zeskanowała Pani: Proszę opuścić sklep Huh... Masakra

  2. Anita Sowa ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Promocja w majówkę 4 piwa dwa gratis . Pani zdziwiona " przecież 4 skasowałam i co chodzi"

  3. Kamil Pl ★★★☆☆

    Żabka jak Żabka kiepsko z miejscem do parkowania.Awaryjny punkt wypadowy gdy wszystko pozamykane

  1. Borys Zieleniecki ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej żabki ponieważ gdy miło się pytam o dwa duże hot dogi to Pani rykła że nie robi nic na cieplo bo jest dostawa i jest sama. To jest jej praca więc powinna ją wykonywać. Prosze o zmiane pracownika ponieważ przez takie incydenty tracicie klientów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Władysława Broniewskiego 34, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements