Zawsze dobrze zTowarowan6 sklep, miła obsługa. Czysto. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Stanislaw Marczak ★★★★★
-
Emilka Męcner ★☆☆☆☆
Poszłam sobie z przyjaciołką na lody.Personel bardzo nie miły.Padały teksty typu:Decydujecie się jakbyście co najmniej auto kupowały a nie lody, miały problem że wyjmujemy lody z lodówki, do tego źle wydały resztę.
-
Zbigniew Nikiel ★☆☆☆☆
Dziś godzina 22:54 pani widząc , wysiadam z samochodu i jestem już na schodach. Pani patrząc mi w oczy zamknęła drzwi na klucz i oddaliła się. Trochę to bezczelne i słabe. Skoro jest napisane , że czynne do 23:00 to te 6 minut czyni różnicę.
-
Patryk Maryniuk ★★☆☆☆
Ja:Niech pani zeskanuje Pani:To będzie 8,47zł Ja:ok kartą Pani:Dobrze, do widzenia Ja:A czemu pani nie zeskanowała kodu Pani:Bo to trzeba robić przed zapłaceniem Ja:No to dałem a pani nie zeskanowała Pani: Proszę opuścić sklep Huh... Masakra
-
Anita Sowa ★☆☆☆☆
Nie polecam. Promocja w majówkę 4 piwa dwa gratis . Pani zdziwiona " przecież 4 skasowałam i co chodzi"
-
Kamil Pl ★★★☆☆
Żabka jak Żabka kiepsko z miejscem do parkowania.Awaryjny punkt wypadowy gdy wszystko pozamykane
-
Borys Zieleniecki ★☆☆☆☆
Nie polecam tej żabki ponieważ gdy miło się pytam o dwa duże hot dogi to Pani rykła że nie robi nic na cieplo bo jest dostawa i jest sama. To jest jej praca więc powinna ją wykonywać. Prosze o zmiane pracownika ponieważ przez takie incydenty tracicie klientów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Władysława Broniewskiego 34, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku