Bardzo dobry hot dog, dziękujemy Pani Aniu :D
Zdjęcia
Opinie
-
Sdnt Travel ★★★★★
-
Grzegorz Gwizdoń ★☆☆☆☆
Wczoraj (06.11.2025) około godz. 23:45 podjechałem na stację. Po zatankowaniu udałem się do kasy, aby zapłacić. Niestety obsługa pozostawiła bardzo wiele do życzenia. Pani, która mnie obsługiwała, sprawiała wrażenie, jakby była tam za karę, zero podejścia do klienta, nieuprzejmy ton i wyraźna niechęć do pomocy. Chciałem dodatkowo kupić hot doga, jednak pani okazała duży problem, żeby go przygotować. Na koniec zapytałem o nabicie punktów z aplikacji (bo Pani nie zapytała czy posiadam aplikację), na co usłyszałem niegrzeczne „za późno”, w tonie pełnym irytacji. Szczerze mówiąc, to przykre doświadczenie. Zarówno ja, jak i inni klienci, nie musimy korzystać z tej stacji bo konkurencja oferuje podobne ceny, a obsługa jest zdecydowanie bardziej profesjonalna i uprzejma. Tym razem czułem po prostu brak szacunku. Osobiście nie planuję tam szybko wrócić. Polecałbym coś zrobić z tą Panią, żeby nie stracić większej ilości klientów.
-
Daniel Wa ★☆☆☆☆
Witam, Pani Sabina i Ewelina chyba pracują tam za karę, brak szacunku do klienta, zero przygotowania do pracy pojemniki na sosy wszystkie puste, żeby kupić hoddoga to jeszcze mają pretensje żeby go zrobic, wola plotkować i siedzieć na telefonach niż obsługiwać klientów porażka tych dwóch Pań. Chcesz zamówić cos z kuponu z aplikacji to nie dostaniesz bo nie mają nic przygotowane. Nie polecam.
-
Justyna Urbańska ★☆☆☆☆
Niestety jedna z słabszych stacji na jakij byłam. Obiekt kompletnie nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Przejścia pomiędzy regałami za wąskie zeby zmieścił sie wózek inwalidzki. Jestem w szoku ze w dzisiejszych czasach są jeszcze miejsca które wykluczają osoby niepwlnosprawne
-
Grzegorz G. ★★★★★
Duża stacja z sześcioma dystrybutorami. Wygodny wjazd i wyjazd, miła obsługa. Na wejściu czeka miska dla czworonoga.
-
Angelika ★★★★★
W dzisiejszych czasach trudno znaleźć miejsce gdzie jest miła i zawsze uśmiechnięta załoga. Także szefie doceniaj swoich pracowników :) Wczoraj trafiłam na Panią Justynę i Małgosię za kasą i mega pozytyw :)
-
Amelia Mazan ★★★★★
Najlepsza obsługa jaką spotkałam na stacji paliw. Pani Justyna i pani Małgosia PRZESYMPATYCZNE!
-
Echo ★★★★★
Wspaniała obsługa, uśmiechnięta i pomocna, a atmosfera bardzo pozytywna. Gdybym mogła zaglądałabym częściej! Pyszne hot dogi, a pitna czekolada jeszcze lepsza! Bardzo polecam, szczególnie obsługę pani Sabiny, która dziś naprawdę poprawiła mi humor swoim miłym i pomocnym nastawieniem
-
Konrad Kubica ★★★★★
Fantastyczna stacja. Piękny wystrój, płytki na podłodze równo ułożone i do tego przemiła pani Justyna, która zawsze podaje pigwową Soplicę z uśmiechem na twarzy. Od razu człowiek się czuje zmotywowany, żeby robić zakupy co wieczór. POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?
Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Żywiecka 88, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?
Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 564 031
Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?
Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku