Ten sklep to nadaje się do likwidacji. 40lat tu mieszkam i takiego cyrku nie widziałam . Personel zmienia się co tydzień nowa kobieta która walczy z kodami . Jedna kasa otwarta ona zestresowana bo 20 osób w kolejce . Na dzwonek aby otworzyć następna kasę wychodzi dama nazwana kierowniczką zmiany obrażona,niezadowolona bo trzeba ludzi obsłużyć przykład z dnia dzisiejszego 22.11.2025. Kasa samoobsługowa nie działa, Czy ten sklep ma w ogóle właścicieli ? Bo chyba nie panują nad tym co tam się dzieje. Dramat
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Kośka ★☆☆☆☆
-
Bogusława Cieślak ★★★☆☆
Dzisiaj tj.07.11.2025r. robiłam zakupy w sklepie i zostałam ledwie obsłużona przez Waszą ekspedientkę o imieniu Aleksandra.Pani te opryskliwie odpowiadała mi na zadane pytanie:" jakie to rodzaj wina?"odpowiedź tej pani "co nie widzi pani"nie nie widzę z odległości półtora metra .W jakiej cenie jest to wino?Piszę jak wół.Taka jest odpowiedź ekspedientki? Kogo Wy zatrudniacie.Opryskliwa i bardzo niegrzeczna kobieta. Z opryskliwoscia odpowiedziała, że mogę sobie pisać na nią co chce ją to nie obchodzi. Rzadko się spotykam z taką niegrzeczną obsługa
-
Burak Korkmaz ★☆☆☆☆
Tylko nie kupujcie tam kurczaka I mieso mają zamówienie raz w tygodniu, a czekają tam cały tydzień. Obrzydliwe, śmierdzące
-
Dominika Dominika ★☆☆☆☆
Część pracowników do wymiany. Panie na mięsie zamiast obsługiwać opowiadają sobie ze znajomymi ...zresztą znajomych obsługują poza kolejką. Kupiłam drogi ser z dziurami na wagę a w środku włożony częściowo tani ..zwykle oszustwo. Kasjerka z baranem na głowie też sobie wybiera kogo kasuje pierwsze. Dramat. Jedyna normalna pracownica w tym bałaganie to młoda dziewczyna w kucyku. Nie polecam
-
evik154 ★★★★☆
Obsługa bardzo miła, ale trzeba trochę przeszkolić niektórych sprzedawców na stoisku mięsnym. Bardzo mnie denerwuje jak proszę 30 dkg wędliny i dostaje odpowiedź pytającą tzn.sprzedawca pokazuje mi wędlinę i pyta ile odkroić!!! Skąd mam wiedzieć ile to jest 30dkg? Tak trudno położyć wędlinę na wagę i sprawdzić ile waży?? Zdecydowanie personel wymaga szkolenia. Ale ogólnie bardzo przyjemnie robi się tam zakupy.
-
Wiola P ★★★★★
Sklep jest dobrze zatowarowany i w dodatku jest bardzo miła obsługa. Pani Anetka, Pani Ewa i Pani Halinka są po prostu cudowne! ♥
-
Patricia Soel ★★★★★
Jestem stałą klientką. Obsługa grzeczna jak i na kasach tak i na stoisku mięsnym. Na stoisku mięsnym zawsze można sobie poprawić humor poprzez sympatyczną atmosferę. To mój ulubiony sklep osiedlowy, w przeciwieństwie do EURO daje duży plus Stokrotce. Pozdrawiam stała klientka.
-
Grazyna Honkisz ★☆☆☆☆
Cwane ekspedientki regulują sobie ilość klientów uszkodzonymi koszami, których 6 zbitych razem stoi pod ścianą i tak od wielu dni. Mocującym się z tym złomem ekspedientki mówią że nie zauważyły choć ta sytuacja trwa od tygodnia. Klient stoi najpierw w kolejce po kosz potem w długiej kolejce do kasy.Druga kasjerka wzywana dopiero kiedy ludzie nie mieszczą się w sklepie. Bałagan koszmarny.Po co wystawia się palety z towarem między półkami skoro nikt ich nie rozładowuje? Żeby udawać : " tu się pracuje"? Paniom kasa się należy bez względu na ilość klientów,więc robią sztuczny tłok i kpią z klienta w żywe oczy. Czy naprawdę są tak niezastąpione?
-
Patrycja Ścieszka ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym tj. 07.07 obsługa na stoisku mięsnym fatalna. Zero uśmiechu, odpowiada z łaską i jeszcze odmawia zmielenia fileta z kurczaka. Szkolenie z obsługi klienta się kłania. Czarna młoda Pani na 2 zmianie. Inne Panie zawsze uśmiechnięte zwłaszcza blondynka i jeszcze nigdy nie odmówiły zmielenia mięsa. Na kasie Panie również wszystkie miłe. Zawsze się znajdzie jakaś czarna owca.
-
abc def ★☆☆☆☆
Niestety 4 raz kupiłem serki wiejskie i 4 raz z rzędu są skiśnięte. Często widzę nabiał, który leży na sklepie poza lodówkami na palecie i to wystarczy aby jedzenie się psuło. Już więcej tam nic nie kupię. Kolejka potrafi być długa a wręcz bardzo długa .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stokrotka?
Stokrotka znajduje się przy Jesionowa 13, 43-303 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?
Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200
Jak można dotrzeć do Stokrotka?
Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku