Opinie

  1. Karolina Bogusz ★★★★★

    Bardzo miły i pomocny Pan z obsługi

  2. Lukasz Kflowers ★★☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa. Zawsze foch jak jestem z pięćdziesiątką czy wyższym banknotem. Panie po papierosie nigdy nie myją rąk ..

  3. Aneczka “Bunia” ★★★★★

    Bardzo miła obsługa nie ważne czy rano czy wieczorem świeże pieczywo panie uśmiechnięte i miłe sklep czysty i zadbany dostępne wszystkie towary mieć dodać nic ująć pięć gwiazdek

  1. Patrycja Ścieszka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Obsługa nie uprzejma. Szczególnie starsza kasjerka. Zero uśmiechu, łaskę robi, że odpowie na pytanie. Powinna iść na szkolenie z obsługi klienta. A najlepsze jest to, że jak skasuje klienta to mówi "zapraszam ponownie". Gdzie tu jest sens. Wystarczy być miłym i uśmiechniętym.

  2. Aneta Gibas ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem. Nie dojść ze kasjerki, które tam są zatrudniane akurat w tej żabce na spółdzielców 50a to rzęsy 3d tipsy . Co one myślą ze tym zablysna? Pracują tam chyba za karę ponieważ są bardzo niemile w stosunku do klienta. Klient kupuje i to chyba kierownik powinien bardzo skupić się na tym żeby kasjer miał jakoś wydawać albo choc kasjer powinien nauczyc się kultury i byc miłym jeśli nie ma wydać z banknotu 200xl lub 100zl. Klient nie po to przychodzi zeby mieć wyliczone pieniądze za jakąś rzecz. Rzadko kupuje w żabce, bo jest drogi. Ale tak to jest , że gdyby kasjerce tez zależało na kliencie to zamiast odpalać papierosa za papierosem rozmienilaby banknoty z kasy. Kiedyś ludzie ganiali z sklepudo sklepu ,bo zależało im na kuentach i ich zadowoleniu. Rzecz prosta przychodzisz z wysokim banknotem problem z wydaniem. Przychodzisz z grosikami pani tez ma problem ,bo lenistwo nie chce się liczyć.. tej zabki nie polecam ze względu na niemile kasjerki,które niestety pracują tam za karę chyba

  3. Pablo ★★☆☆☆

    Obsługa tragiczna. Wysoka Pani koło pięćdziesiątki stojąca za ladą z miną taka, że aż się odechciewa cokolwiek kupować Po zadaniu pytania coś odburkła pod nosem ze wzrokiem takim jakby chciała zabić klienta. Nie pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem do klienta w tej właśnie ŻABCE dokładnie przez tą Panią ( pewnie ajentka).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Spółdzielców 50a, 43-303 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements