Sklep Żabka Godzina 15:51 dzień 22 grudzień Bardzo niemiła opryskliwa Pani dało się odczuć że nie jest się tu miłe widzianym, Kasjerka nie chętnie robiła jedzenie, oburzona i zdenerwowana wprowadzała nieprzyjemną atmosferę
Opinie
-
Dawid Luty ★☆☆☆☆
-
Mario Pikolorok ★★★★☆
Ostatnio chodzę tam na kawę jak jestem w pobliżu. Zawsze trafiam na miło Panią ekspedientkę.
-
Basia ★☆☆☆☆
Sprzedawczyni pochodzenia wschodniego odmówiła mi dziś przyjęcia paczki DHL z kodem twierdząc, że bez etykiety się nie da, zapytałam dlaczego skoro w innej żabce kilka dni wcześniej wysłałam bez problemu i tę z dzisiaj też w innym punkcie później nadałam. Brak chęci pomocy, pani niesympatyczna, nawet nie spróbowała wbić kodu, od razu stwierdziła, że nie i koniec. Beznadziejne miejsce, zarozumiała obsługa, więcej się tam nie pojawię i innym również nie polecam.
-
Julia ★☆☆☆☆
Tragedia. Byłam dzisiaj nadać paczkę za pośrednictwem DHL, po raz setny w życiu, usłyszałam od Pani, że mam mieć wydrukowaną etykietę, co nie jest prawdą bo 2 minuty później w Żabce przy bistro piekarnik paczka została nadana. Pomijam, że obsługa tylko z Ukrainy i na cały regulator ukraińska muzyka. Krzyki do siebie to normalna sytuacja, już kolejny raz takie odczucia, nieuprzejme i napewno nie wrócę.
-
Ania T ★☆☆☆☆
Gdyby się dało dałabym 0 obsługa mniej niż 1 , ukrainka blądynka wybitnie wredna i chodź nie jestem im wrogiem to tą żabkę szerokim łukiem
-
Marek Marek ★★★★★
Bardzo miła obsługa, chętnie wracam.
-
krzysztof leński ★☆☆☆☆
Nie polecam, ceny na cenowkach inne przy kasie inne, jeśli się zwróci uwagę kasjerce to mówi ze w żabce pilskie prawo nie dzila
-
Arek Jastrzebski ★☆☆☆☆
Obsługa w sklepie prezentuje żenujący poziom. Panie słabo mówią w języku polskim. Produkty na półkach z niewłaściwa cenówką lub po terminie przydatności. Nie polecam.
-
FAN GIER ★★★★☆
Żabka przy naszym osiedlu to trafione w punkt, do tego miła obsługa towar zawsze ułożony widoczny dla klijenta wraz z cenami, najlepsze hot-dogi świeże i ciepłe co jest zadkoscia na żabkach. Taka opinie miałem przygotowana kilka dni temu ale niestety na dzień dzisiejszy nie mogę tego powiedziec! Obsługa koszmarna jedna z pań ciągle na telefonie bez uśmiechu patrzy obsłużyć i mieć spokój stan sklepu też bardzo widoczny że spada w dół. Mała informacja dla właścicieli liczę ze to przeczytają, może warto pomyśleć o przywróceniu do pracy Pani która była od początku ( nie obrażając nikogo była to troszkę starsza Pani od tych dziewczyn teraz brąz włosy do ramion). Zawsze pomocna, polecająca promocje potrafiła doradzić zrobić najlepszego hot-doga i uśmiechnięta aż chciało się wracać na zakupy. Pozdrawiamy klijenci- osiedle kolorowych balkonow
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Generała Józefa Kustronia 27, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku