Pani, która jest za ladą za kare, bo ewidentnie nie chce tu być, podaje coś innego niż zamówione. Na prośbę o wymianę dostajesz zimny posiłek, bez żadnego podgrzania! Jak Ci się nie podoba to twoja sprawa...
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Plesniarski ★☆☆☆☆
-
Magdalena Lichoń ★☆☆☆☆
Dość że kasierki są chamskie do innych kliętòw to ostatnio jedna kasierka była za kasa mówią na nią Asia pracuje beż umowy dość że przychodzi do niej koleżanka po alkohol to ostatnio widziałam jak jej koleżanka kupiła 500setke zòbròwki dość że wlała jej do kubka wódkę i zalała to sokiem to niek na to nie zwraca uwagi że kasierka o imieniu Asia pije alkohol pracuje beż żadnej umowy na czarno wogole to ten sklep jest pato sklep dość że na półkach nie ma towaru to jeszcze dawaja stare rzeczy jeśli chodzi o Hood dogi to paròwka stara bòlka nie jest dobrze pod grzana i dość że ta kasierka Asia przeklina przy klietach to ona sobie z tym nic nie robi moim zdaniem powinien tam być kontroler i sprawdzić wszystkich pracowników plus sanepid do tego bo jak ostatnio tam był kolega to mówił mi że na sklepie śmierdzi gòwnem i oni sobie z tym nic nie robią dość że psy wchodzą na sklep beż smyczy i obroży to jeszcze wchodzą za ładę do tego sklepu powinien przyjść sanepid z nadzorem kontrolera kolega co tam pracował to też nie dostał żadnej umowy zlecenie czy umowę o pracę a obiecała mu kierowniczka że dostanie w tym miesiącu ale nie dostał żadnej umowy dość że przyjmował dostawy to jeszcze robił na sklepie dokładał towar plus czasem stał za kasa beż żadnej umowy to jeszcze musiał robić jak pracownik który ma umowę w swieto gdy było dzień zmarłych nie mógł jechać na groby tylko musiał robić 12 godzin w niedzielę gdy jest czas na odpoczynek musiał robić 12 godzin wszystko jest zapisane na kamerach myślę że tym chętnie się zainteresuje sanepid i kontrolel plus siedzibą z żabki i nie pozdrawiam kasierki Asi która wychodzi co chwilę na fajke i sprowadza sobie koleżanki do tego sklepu sklep powinien być zamkiety i powodzenia z sanepidem i kontrolerem
-
Mati ★☆☆☆☆
Obsługa opryskliwa, higiena w żadnym stopniu nie jest przez nich zachowywana. Kasjerka zamiast obsługiwać klientów rozmawia z koleżanką. Hot dogi w tej żabce to bułka z nadmiarem sosu i zimną parówką.
-
Z Z (Papichulo77) ★☆☆☆☆
Nie polecam. Najgorsza obsługa jakiej doświadczyłem. Zero jakiegokolwiek profesjonalizmu i nieprzyjemne komentarze w stronę klientów. Dziwię się jakim cudem jeszcze nie zamknęli tego pato sklepu. Słodkiego pieczywa też odradzam kupować, bo zazwyczaj wystawione jest to, które nie zeszło poprzedniego dnia.
-
Artem Telman ★☆☆☆☆
Nie widziałem że Pan z długimi włosami to jakaś gwiazda tego sklepu i do tego on lubie putina Więcej nie robię zakupy w tej Żabce.
-
Tymoteusz Mateja ★★☆☆☆
Sklep czysty chociaż czasami trzeba prosić o dołożenie towaru. Gorzej z obsługą zawsze rano jakiś łysy typ NOTORYCZNIE wydaje za mało reszty, po zwróceniu uwagi zamiast wydać mruczy coś pod nosem, gdybym ja coś takiego zrobił w swojej pracy już dawno poszedłbym na dywanik!
-
Kewin Wiernisz ★★★★★
Jestem stałym klientem żabki, robię tam zakupy już od pół roku. Sklep zadbany i czysty przede wszystkim jednak polecam obsługę szczególnie młodego chłopaka w długich włosach zawsze pożartuje i doradzi, jak dla mnie bomba :)
-
KAMYK SYKEESTT ★☆☆☆☆
Po wejściu do sklepu odechciewa się zakupów, widząc zawsze skrzywionego Pana w długich włosach. Zawsze podchodzi niemiło do klienta, zalecam korzystać z innych żabek w okolicy.
-
ParciaK ★☆☆☆☆
Pan z długimi włosami nie powinien pracować z klientem ponieważ się do tego nie nadaje. Z tego co widzę to nie pierwsza taka opinia. Pani kierownik powinna się tym zająć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Michałowicza 22A, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku