Opinie

  1. Aleksandra Boguta ★☆☆☆☆

    Sklep według oficjalnych informacji miał być czynny do 22:00. Przyjechałam o 21:50 i był już zamknięty. To skandaliczne wprowadzanie klientów w błąd i jawny brak profesjonalizmu. Gdy dopytywałam przez drzwi pracowników którzy byli w środku, dlaczego jest już zamknięte, zostałam oskarżona o bycie pijaną, a nie byłam. Straciłam czas i cierpliwość. Taka postawa jest nie do przyjęcia. Sprawę natychmiast zgłoszę do centrali Żabki. Jeśli sklep korzysta z serwisów internetowych lub własnej strony do podawania godzin otwarcia, powinien dbać o to, żeby były zgodne ze stanem faktycznym. Niedopełnienie tego obowiązku może zostać uznane za naruszenie obowiązków informacyjnych wobec konsumenta. Kodeks cywilny (art. 3 KC) wymaga działania w zgodzie z zasadami współżycia społecznego i uczciwości w obrocie. Sklep, który ogłasza jedne godziny otwarcia, a faktycznie zamyka wcześniej, może być uznany za działanie nieuczciwe wobec konsumenta. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i ustawą z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji: Podawanie nieprawdziwych informacji, które mogą wprowadzić konsumenta w błąd co do usług, w tym godzin otwarcia sklepu, może być uznane za praktykę wprowadzającą w błąd. W konsekwencji konsument ma prawo do zgłoszenia tego do Inspekcji Handlowej (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów – UOKiK), która może nałożyć karę administracyjną. W związku z powyższym zgłaszam to do Inspekcji, a potencjalnych klientów ostrzegam.

  2. Dawid Jasiński ★★★★★

    Młoda sympatyczna kasjerka, Pani Wiktoria. Polecam gorąco- zawsze uśmiechnięta i robi świetnie hot- dogi!

  3. Andrzej Burczyk ★★☆☆☆

    Leniwa obsługa. Zamiast robić hotdogi udaję że ich zabrakło

  1. Air Gifts ★☆☆☆☆

    Pani robi chyba tam za karę, ostatnio zamówiłem pizzę i pani z łaską upiekła mi tą pizzę.

  2. Pietreso ★★☆☆☆

    Nie polecam kupować tam hot-dog'a

  3. Julia Malina ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani w okularach z krótkimi ,kręconymi włosami bardzo nie uprzejma, chamsko zwraca się do klienta

  1. marek jasiński ★☆☆☆☆

    Nie polecam ten punkt rolno spożywczy wykorzystuje tylko ustawy by być otwarty i tylko samoobsługa i płatność kartą ,omijajcie ten przybytek z daleka ,warto popierać ale tylko uczciwych sprzedawców

  2. -BlackTen- ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego lokalu, pani kasjerka zamiast obsłużyć klientów wyszła na 15min po czym wróciła, zabrała paczkę papierosów i wyszła nie wracając.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy plac Gladbeck 2, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements