Fajny sklep, lubię robić tam zakupy, spory asortyment, dobre zatowarowanie, zazwyczaj trafiam na to czego szukam, na produkty i promocje oferowane w gazetkach. Uwielbiam promocje Lidla :) Szerokie alejki i porządek. Spory wybór na warzywach i pieczywie, pieczywo dostępne do samego wieczora. Personel zawsze udzielił mi pomocy w znalezieniu produktu czy jakieś opinii gdy o to prosiłam. Korzystam z kas samoobsługowych, czasem płatają figle ale fajne jest to, że jest tam zawsze dostępny pracownik, który na bieżąco usuwa problemy. Polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Twardawa ★★★★★
-
Agata ★★★★★
Bardzo dobrze zatowarowany sklep. Pieczywo zawsze swieze i dostępne przez cały dzien (co nie zdarza sie w wszystkich sklepach). Obsługa mila, kompetentna zawsze sklonna do pomocy. Polecam ten sklep na codzienne zakupy.
-
Stanisław Pazera ★☆☆☆☆
Chciałbym zgłosić nieprzyjemną sytuację, która miała miejsce podczas mojej ostatniej wizyty w sklepie. Pani żaneta (obsługująca) była wobec mnie i mojego kolegi wyjątkowo niemiła i arogancka. Odmówiła sprzedaży napoju energetycznego mojemu pełnoletniemu koledze, zakładając bez podstaw, że produkt jest przeznaczony dla mnie. Zwracaliśmy uwagę, że kolega jest pełnoletni i kupuje produkt dla siebie, jednak pracownica nie chciała nas wysłuchać i zachowała się w sposób nieprofesjonalny. Rozumiem, że pracownicy powinni dbać o przestrzeganie zasad sprzedaży, jednak sposób komunikacji i traktowania klientów powinien pozostać uprzejmy i kulturalny. W tej sytuacji tak niestety nie było. Proszę o zwrócenie uwagi na standard obsługi, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
-
Krzysiek Śmietana ★☆☆☆☆
Ekspedientka ŻANETA jest bardzo niesympatyczną osobą, wręcz bije od niej zła aura. Kiedy chcialem wyposażyć się w 3 napoje energetyczne pani ŻANETA stwierdziła iż kupuje je dla kolegi na co nie miała dowodów. Jej inteligancja wręcz mnie załamała i kazała mi wejść do sklepu na nowo i dopiero kupic 3 napoje energetyczne
-
Zembata Zosia ★★★★★
Sklep z różnorodnym asortymentem, niewygórowane ceny, dobre miejsce na codzienne zakupy.
-
Roman Dlugosz ★★★★☆
Należy do mojego często uczęszczanego sklepu po Netto i okoliczne jak biedronka i stokrotka . Kupuję podstawowe artykuły, jest to najbliższy sklep. Znam go lata od samego początku i wciąż po Tesco małym , jest nr. 1. Polecam zresztą dużo ludzi z osiedla robi tutaj zakupy , a nawet i z dalsza , jak się orientuję . Ma wzięcie .
-
Wioleta Wałach-Skapczyk ★☆☆☆☆
Niestety półka na której są butelki z wodami i sokami jest ustawiona w stronę górnych okien.Gdy jest słoneczny dzień wszystko jest naświetlane gdzie wtedy przez butelkę wytwarza się bisfenol a wszystko zmienia swój Zwróciłam uwagę więc czekam kiedy to zmienią.
-
Andrzej Widomski ★★★★☆
Dobra lokalizacja, pojemny parking, w sklepie jest porządek, jest czysto, towar uporządkowany, cenówki na miejscu. Udałem się po produkty z promocji, kupiłem, jestem zadowolony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy aleja Zjednoczonej Europy 33, 44-247 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku