Opinie

  1. Tomek Kozlík ★☆☆☆☆

    Tu jest dramat. I nie chodzi mi o Czechów, mają blisko i tanio, to przyjeżdżają. Tu jest za mało personelu na taki zalew ludzi plus te panie, które tam pracują mają bardzo niską motywację. W rezultacie mamy sklep pełen klientów i jedną otwartą kasę.

  2. janusz pawlus ★★★★☆

    Często korzystam z tego sklepu. Towar atrakcyjny ale sklep został całkowicie opanowany przez naszych południowych sąsiadów. Katastrofa!!!!!. Tylko współczuć ekspedientkom takiej klienteli.

  3. Hajzerowy ★★★★☆

    Podoba mi się tylko troszkę drogo:)

  1. Marcin Wojtczak ★☆☆☆☆

    Masakra. Kolejka przez cały sklep. Brak personelu, częsta sytuacja. Nie polecam tego sklepu.

  2. Sylwia Hiltawska ★☆☆☆☆

    Sklep okropnie brudny - strach czegokolwiek dokonąć, alejki zastawione paletami, towar wala się po czarnej i obklejonej podłodze. Mimo długich kolejek czynna tylko jedna kasa. Powinien wkroczyć tu sanepid.

  3. Szymon Kopiec ★☆☆☆☆

    Drogi właścicielu sklepu jeśli oszczędzasz na pracownikach to stracisz klientów. Jak to możliwe, że w poniedziałek 2 sprzedawczynie i jedna na kasie, druga odbiera towar i co, mam czekać godzine aż mi wydadzą mięsa i szynki? Sorry ale wybiore inny sklep.

  1. hexa hexa ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna, większość ekspedientek ma minę jakby pracowały w sklepie za karę. Pomocy raczej nie można uraczyć ze strony pracowników a gdy ktoś o coś pyta gdzie to znaleźć to panie odsyłają klienta do innego pracownika lub pokazują coś palcem na odległość i zgadują gdzie to może być o ile to jest - komedia. Ostatnio byłam świadkiem gdy młoda mama weszła do sklepu z małym dzieckiem a dziecko jeździło rowerem po sklepie - oczywiście pracownicy nie widzieli problemu gdy zwróciłam na ten fakt uwagę. Towar porozwalany gdzie popadnie, wszędzie brud na podłodze, na półkach, pleksi najprawdopodobniej nigdy nie było czyszczone przy kasach bo tam brud można do doniczek zbierać i kwiatek posadzić. Wózki mają tyle włosów i jakieś nici naplątane, że aż kółeczka ledwie się obracają. Towar kiepskiej jakości a w szczególności wędliny które już po dwóch, trzech dniach w lodówce "kwitną". Panie mają wiecznie czas na wszystko ale nie na obsługę przy kasie, czasami można oszaleć gdy ludzi jest sporo a obsługuje tylko jedna kasjerka, która nie jest na tyle bystra aby zawołać inną osobę i uruchomić drugą kasę dla klientów. Wolę zrobić parę kilometrów więcej i odwiedzić inny sklep.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dino?

Dino znajduje się przy Raciborska 17, 47-460 Chałupki, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Dino?

Do Dino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements