Opinie

  1. Misiek5123 ★★☆☆☆

    Asortyment w sklepie na duży plus, czystość również co przyciąga mnie do zakupów w waszym sklepie. Na mały minus kasy jak za dawnych czasów, gdzie samo nabijanie trwa naprawdę bardzo długo. Niestety personel zniechęca do zakupów. Są bardzo niemili, pracują chyba za karę. Co jedna pani to gorsza mina. Rzucanie na kasie szynkami, chlebem nie na miejscu. Bezczelne odpowiadanie. Jeśli nie potrafią pracować z klientem to po co pracują w sklepie? Rozumiem ciężko teraz znaleźć pracę, każdy może mieć gorszy dzień, ale no bez przesady. Panowie układający warzywa itp. Bardzo pomocni w przeciwieństwie do Pań. Tylko jedna młodsza pani potrafi odwzajemnić uśmiech klienta. Gdyby nie to sklep naprawdę zasługiwałby na 5 gwiazdek.

  2. marlena duda ★☆☆☆☆

    Dzisiaj miałam zaszczyt być obsługiwana przez Panią Justynę która była bardzo niemiła w stosunku do mnie zachowywała się bardzo opryskliwie. Gdy poprosiłam o kierownika powiedziała że nikogo niema a na pytanie o imię powiedziała że jest RODo i nie poda. Brak wymaganej plakietki kasjera .Nie polecam tego sklepu gdyż atmosfera się bardzo popsuła. Pozdrawiam Marlena.

  3. Laura ★☆☆☆☆

    Serdecznie pozdrawiam panie który obgadywały mnie przy mojej mamie.Polecam spojżeć na siebie i zostawić zbędne komentarze dla siebie

  1. B.J K ★★☆☆☆

    Niestety milczałam kiedy pieczywo po 1 dniu było suche łącznie z bułkami które nadają się po 2 dniach na bułkę tartą. Kupiłam ziemniaki zapakowane w worek bo nie było wyboru z 3 kg zostało 1 kg resztę wyrzuciłam. W sklepie brakuje cen nie wiadomo co ile kosztuje..kiszona kapusta z giełdy a nie od lokalnego sprzedawcy jeden ocet..obsługa wola o pomstę do nieba wiecznie obrażone i najlepiej o nic nie pytaj..widać jak postkomuna ten sklep opanowała ..wszystko nastawione na ilość ale co do jakości to ma wiele do życzenia..jedynie dział mięsny dość zaopatrzony..pamiętam jak kiedyś przyjemnie się tutaj robiło zakupy a teraz wszystko podupada ..po prostu chyba za dużo klientów więc po co się starać..ale oby się sytuacja nie odwróciła..a my klienci płacimy krocie myśląc że to rzeczy swojskie lokalnych producentów a to niestety giełda tak po prostu..zmieniam sklep.

  2. Dominika Sławik ★★★☆☆

    Zaopatrzenie sklepu bardzo dobre, świeże pieczywo, wędliny , duży wybór owoców. Odejmuje dwie gwiazdki za obsługę, 3 Panie z wiecznie nadojoną miną. Miałam sytuację, że stałam w kolejce na dziale mięsnym, dziecku zachciało się siku i musiałam opuścić sklep z wiadomego powodu a jedna z Pań rzuciła mi tekstem " Bierze Pani ta wędlinę czy będzie dalej tańcować z tym wózkiem"... Trochę więcej szacunku dla klienta.

  3. Zenon Stuchlik ★★★★☆

    Fajny sklep na szybkie zakupy z dużym wyborem towarów polecam a tylko cztery gwiazdki bo drogo.

  1. Patix P ★☆☆☆☆

    Brak cen na stoisku mięsnym, obsługa nie interesuje się stoiskiem z pieczywem( można czekać 10 minut na obsługę podczas gdy 2 panie na mięsie śmieszkują). Kasjerki" rzucają" kasowanym towarem.

  2. Lysy Lysy ★☆☆☆☆

    Towar czysty. Pewnie często wymieniany na świeży. Artykuły dosyć drogawe. A 1 gwiazdka dlatego gdyż prubowabo mnie oszukać dlatego chcę wszystkich przestrzec aby uważali na ceny wbijane przez kasjerki z pamięci. Ceny warzyw owoców oraz wędlin. Fakt że Pani przeprosiła za "pomyłkę" ale nie zawsze sprawdzam co kupiłem tylko dlatego że zakupów było mało spostrzegłem błąd kasjerki.

  3. Justyna M ★★★★★

    Bardzo lubię robić zakupy waszym sklepie, bardzo mi smakują wędliny , ale odstrasza mnie to że nie ma tam cen, na danym produkcie wiem że jest tablica z cenami ale jest tak gęsto napisane że nie można nic poczytać , a skąd mam w ogóle wiedzieć która szynką jest która, niestety nie każda pani jest na tyle miła żeby odpowiadać za każdym razem co ile kosztuje nie wiem jaki to jest problem wstawić tak jak w każdym sklepie cenę do danego produktu . Opinia nie jest tylko moja ale dużo osób tak samo twierdzi , wrócę z powrotem na wędliny jak będą cenówki bo drugi raz nie dam się zaskoczyć na kasie ceną wędliny

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ABC Kotula?

ABC Kotula znajduje się przy Kościuszki 2, 44-266 Świerklany, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ABC Kotula?

Można skontaktować się z ABC Kotula pod numerem +48 324 304 699

Jak można dotrzeć do ABC Kotula?

Do ABC Kotula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements