Opinie

  1. zorro ★☆☆☆☆

    Obsługa na wędlinach bardzo nieprzyjemna. Zastanawiam się ,że nikt z tym nie robi porządku. Chyba ,że sklep trzyma dalej tradycję komunistyczną.

  2. Sebastian Rimpler ★★★☆☆

    Pamiętam od młodych lat że to był najlepszy sklep jaki był w Leszczynach. Zawsze bardzo dobrze zaopatrzony z dobrymi i świeżymi rzeczami. Aktualnie strasznie w środku jest zagracone.

  3. Ewa Piecha ★★★☆☆

    Mnie przeraża brak rękawiczek przy krojeniu wędlin czy serów..sama pracuje przy żywności i dla mnie jest to niedopuszczalne ! Kobita grzebie we włosach a za chwilę kroi mi wędlinę i nakłada ją na te samą rękę...brak higieny i tyle

  1. marcinek6000 ★★☆☆☆

    Patrzcie na daty! Niestety, raz czy dwa to może być wypadek przy pracy, ale ja notorycznie w moich zakupach w tym sklepie mam coś co jest przeterminowane. W tym wiele rzeczy jest bliskie upływu terminu. Jak dzięki temu ma być tańsze to spoko, jak ktoś zamierza zjeść w najbliższym czasie, ale to jak się termin kończy, a nie już przeterminowane. Te powinno się już przecież wycofywać, a nie sprzedawać! Rozumiem jeszcze parę dni jak jest po terminie, mogli nie zdążyć usunąć z półek jak panie zarobione. W Żabkach też się z tym spotykam, ale Laysy kupiłem w tym sklepie MIESIĄC po terminie, pizzę w zamrażarce w porę odłożyłem, bo zauważyłem że też miesiąc po terminie. Szyneczkę mi pokroili maźglatą. Toffife wystawili na promocję ROK po terminie. Rozumiecie to? ROK! Tu wyjątkowo zauważyłem ledwo po wyjściu ze sklepu, więc Pani przyjęła zwrot bez problemu i zakłopotana nie wie skąd się to tam wzięło. Ja myślę że właśnie dlatego było na promocji. Niestety nie wróciłem sprawdzić czy aby znów się nie pojawiło na promocji po moim wyjściu. Pestki z dyni i paczka słonecznika na półce stały obok siebie, kupiłem razem i obie paczki z larwami! Wystawiam dwie gwiazdki, a nie jedną, bo wyobrażam sobie jednak jeszcze gorsze sytuacje. A personel mimo wszystko przynajmniej miły.

  2. Bartek Wąsiewski ★★★☆☆

    Sklep średni w lato idzie umrzeć z ciepłą brak klimy, normalnie z rana kolejka jest tak duża że nie idzie się nigdzie zmieścić, w kolejce czasem można czekać aż 30 minut, do najtańszych też nie należy.

  3. Przemysłew Krzemiński ★★★★★

    Spoko

  1. Verbena P ★★★☆☆

    Sklep duży,towaru mało.Wielki problem to brak klimatyzacji.Latem jest tu jak w piekle.Taka sytuacja nie jest korzystna dla znajdującego się tu asortymentu.Batoniki,czekolady.....lepiej się zastanowić przed kupnem.Inne towary też na tym cierpią.Myślę ze w naszej okolicy Społem powoli wygasa.

  2. Mario Kolo ★★★★☆

    Jeden z ostatnich sklepów tej sieci

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Społem"?

"Społem" znajduje się przy Gustawa Morcinka, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do "Społem"?

Do "Społem" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements